Προς το περιεχόμενο

Μαγαζια με απεριοριστο φαγητο και ποτο με 13 euro! Aποψεις


eidikos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Otter είπε

Για κινέζικη κουζίνα δοκίμασα τα εξής:

Βιετνάμ - Παλαιό Φάληρο, μεγάλη ποικιλία σε γεύσεις 19 ευρώ, ποιοτικό και έχει και ωραία γλυκάκια και παγωτάκια. Τσιμπημένο αλλά αξίζει.

Νάμα - Αγία Παρασκευή, αυτο πάει στα 23 ευρώ. Έχει πολύ ωραία φαγητά αλλά το θεωρώ αρκετά ακριβό. 

Γενικά, μέχρι στιγμής καλύτερο απο τα 14 ευρώ του Golden Phoenix της Γλυφάδας δεν έχω βρει. Το θεωρώ πολύ vfm. 

Από Ιταλική κουζίνα αξίζει το μενού στο La Pasteria αν και ποιοτικά πλέον δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσει ιδιαίτερα. 

Αυτά που θέλω να δοκιμάσω να μας πει κανείς τη γνώμη του αν έχει πάει είναι:

Il Tinelo - Άλιμο, all you can eat ζυμαρικών.

Singapore - Γλυφάδα, ασιατική κουζίνα μπουφέ

Ψητός μπακαλιάρος - Νεα σμύρνη 14 euro all you can eat. 

Il Tinelo - Άλιμο, all you can eat ζυμαρικών.

Singapore - Γλυφάδα, ασιατική κουζίνα μπουφέ.

Τι τιμη εχουν τα παραπανω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, eidikos33 είπε

Il Tinelo - Άλιμο, all you can eat ζυμαρικών.

Singapore - Γλυφάδα, ασιατική κουζίνα μπουφέ.

Τι τιμη εχουν τα παραπανω?

Μόλις πάω θα ξέρω σίγουρα. 

το πρώτο έχω διαβάσει ότι κυμαίνεται στα 30+

το δεύτερο γύρω στα 15. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

''Με ή χωρίς'' στο Μαρουσι, 13 ευρω απεριοριστο φαγητο, κυριως κρεατικα αλλα εχει και ψαρικα, απεριοριστο καλο κρασι και τσιπουρο, μεχρι 3 μπυρες εμφιαλωμένες μεγαλες και 3 αναψυκτικα ανα ατομο. Γενικα αρκετα καλο φαγητο και σερβις, ο χωρος πολυ συμπαθητικος.  

''Το νησί'', η γνωστή αλυσιδα με ψαρικα στα 13, εχει και 2-3 κρεατικα το μενου, το καλυτερο ειναι στο μαρουσι για εμενα.

''Σινικο τειχος'' φιλαδελφεια, κινεζικη κουζινα, μπουφες καθε Κυριακη μεσημερι με 16 ευρω απεριοριστο φαγητο, τα ποτα ξεχωριστα. Πολυ νοστιμα κινεζικα πιατα, για τους λατρεις του ειδους.

Επεξ/σία από VALLGOX
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 11 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

είχα πάει στο νησί στο Μαρούσι ούτε απέξω δεν ξαναπερνάω. Όταν είπα στο σερβιτόρο ότι τα πιάτα ήταν άθλια μου είπε να μην τα έτρωγες. έφυγα για να μην το σπάσω στο ξύλο το κωλόπαιδο.

Στις 5/8/2021 στις 5:14 ΠΜ, giorgaras_OGAME είπε

Το καλύτερο σε αυτόν τον τομέα για μενα είναι ο Ψητος μπακαλιάρος στην Γλυφάδα. Από το νησί μακριά ουτε απεξω μην περνάτε  

Συμφωνώ έχω πάει στο ψητό μπακαλιάρο αρκετές φορές και είναι καλός για τα λεφτά του

1 λεπτό πριν, kostascm είπε

είχα πάει στο νησί στο Μαρούσι ούτε απέξω δεν ξαναπερνάω. Όταν είπα στο σερβιτόρο ότι τα πιάτα ήταν άθλια μου είπε να μην τα έτρωγες. έφυγα για να μην το σπάσω στο ξύλο το κωλόπαιδο.

Συμφωνώ έχω πάει στο ψητό μπακαλιάρο αρκετές φορές και είναι καλός για τα λεφτά του

πήγαινα στη Νέα Σμύρνη Τώρα πηγαίνω στο Χαλάνδρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
Στις 29/11/2022 στις 4:24 ΠΜ, giorgaras_OGAME είπε

Περασμένα μεγαλεία 17€ το άτομο έχουν πάει πλέον 

Ολα έχουν ανεβει δυστυχως. Για Πειραιά και πέριξ εχουμε τπτ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/12/2021 at 15:19, kostascm said:

είχα πάει στο νησί στο Μαρούσι ούτε απέξω δεν ξαναπερνάω. Όταν είπα στο σερβιτόρο ότι τα πιάτα ήταν άθλια μου είπε να μην τα έτρωγες. έφυγα για να μην το σπάσω στο ξύλο το κωλόπαιδο.

 

Λουκέτο... 

IMG_20221204_202743.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panosno1com είπε

Ολα έχουν ανεβει δυστυχως. Για Πειραιά και πέριξ εχουμε τπτ ?

Είχα παει στο νησί στην παραλιακη με Αμφιθεας και ήταν πολυ χάλια  όλα τα πιατα.. Δεν τρωγόταν τίποτα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νησι οτι χειροτερο και σε ποιοτητα κ σε εξυπηρετηση.Και καλα τρως οτι θες.Παραγγελνεις 20 πιατακια σου φερνουν 8 στην τυχη, με οτι να ναι σειρα κ αυτα με 20 λεπτα αποσταση για να χορτασεις κ να φυγεις.Οταν τους λες οτι εχουμε παραγγειλει κ αλλα κ τι γινεται.. σου λενε ''αν ναι εγινε μπερδεμα,πειτε οτι ειναι κ συμπληρωνουμε''. Πρωτη φορα στην ζωη μου τρωω σε μαγαζι κ μου φερνουν πρωτα πατατες,2 κυριως κ μετα απο μιση ωρα την δευτερη μεριδα πατατες , τυροκαυτερη κ σαλατα κ μετα απο 20 λεπτα 2 ακομα κυριως.Καλυτερα να πληρωσεις 20 το ατομο καπου αλλου κ να φας σαν ανθρωπος οτι θες κ πληρωνεις και οχι οτι σου πασαρει το μαγαζι.

Επεξ/σία από alimentas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Στο mon parnes στην Πάρνηθα πριν από κάποια χρόνια είχε μπουφέ με 18€. έχει πάει κανείς τελευταία; Ξέρει ποια είναι η νέα τιμή και αν υπάρχει ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, alimentas είπε

νησι οτι χειροτερο και σε ποιοτητα κ σε εξυπηρετηση.Και καλα τρως οτι θες.Παραγγελνεις 20 πιατακια σου φερνουν 8 στην τυχη, με οτι να ναι σειρα κ αυτα με 20 λεπτα αποσταση για να χορτασεις κ να φυγεις.Οταν τους λες οτι εχουμε παραγγειλει κ αλλα κ τι γινεται.. σου λενε ''αν ναι εγινε μπερδεμα,πειτε οτι ειναι κ συμπληρωνουμε''. Πρωτη φορα στην ζωη μου τρωω σε μαγαζι κ μου φερνουν πρωτα πατατες,2 κυριως κ μετα απο μιση ωρα την δευτερη μεριδα πατατες , τυροκαυτερη κ σαλατα κ μετα απο 20 λεπτα 2 ακομα κυριως.Καλυτερα να πληρωσεις 20 το ατομο καπου αλλου κ να φας σαν ανθρωπος οτι θες κ πληρωνεις και οχι οτι σου πασαρει το μαγαζι.

Εγω πηγα εκει γιατι μου το προτεινε ενας φιλος και πηγαμε μαζι... Αστα να πανε απο ποιοτητα ολα χαλια... Ποτε ξανα!! Μεταξυ μας ποιο μαγαζι βγαινει στα  λεφτα  με 13-17 ευρω για να σου προσφερει  φαγητο  για να πας...Με ορεκτικα σαλατες και το κυριως πιατο... Ουτε στην επαρχια δεν γινεται...

3 ώρες πριν, fair_play είπε

Καλημέρα.

Στο mon parnes στην Πάρνηθα πριν από κάποια χρόνια είχε μπουφέ με 18€. έχει πάει κανείς τελευταία; Ξέρει ποια είναι η νέα τιμή και αν υπάρχει ακόμα;

Μηπως ειναι μια  ευκαιρια να πας και μετα να  μας το πεις εδω... Σκεψου το..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, takoulou είπε

Μηπως ειναι μια  ευκαιρια να πας και μετα να  μας το πεις εδω... Σκεψου το..

Δεν είναι κακή η πρόταση σου. Θα την σκεφτώ

Επεξ/σία από fair_play
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...