Προς το περιεχόμενο

Μαγαζια με απεριοριστο φαγητο και ποτο με 13 euro! Aποψεις


eidikos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

φάε όσο μπορείς με 4€" καθημερινά στα καταστήματα μας... Δέν βρέθηκε ΚΑΝΕΙΣ να σπάσει το ρεκόρ του Λάζαρου 8 πιτόγυρα..!! Η προσφορά ισχύει για ΠΑΝΤΑ..!! Πλήρωσε 4€ και φάε όσα τυλιχτά μπορείς!! Έλα και σπάσε το ρεκόρ.

Βεβαια αμα διαβασετε κριτηκες του φαει οσο μπορεις με 4ευρω  ..μαπα το καρπουζι..!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγω στο νησι και στα πιατακια που εχω παει παντως ηταν ολα μια χαρα και ειχα φαει τον αμπακο στις στιγμες δε μου αρεσε τοσο πολυ ηταν κατωτερου επιπεδου τα φαγητα με πολυ λαδι τα ψαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μπριζολακια εχει η μεριδα και πατατες εμενα μου αρεσαν δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο ομως

ειδα μια παρεα ειχαν παρει παιδακια αλλα δεν ειναι στα 13 ευρω αυτα, νομιζω ειχαν 19 ευρω το κιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγω εχω παει στο νησι και τα φαγητα ειναι μια χαρα για 13 ευρω το ατομο.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι μπορει να παραγγειλεις πχ 4 μεριδες γαριδες και θα σου φερουν 2.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

2 μπριζολακια εχει η μεριδα και πατατες εμενα μου αρεσαν δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο ομως

ειδα μια παρεα ειχαν παρει παιδακια αλλα δεν ειναι στα 13 ευρω αυτα, νομιζω ειχαν 19 ευρω το κιλο

Αν του πεις βαλε μου μια πιατελα με κρεατικα για να μην φερνεις συνεχεια δεν παιζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Leda10 είπε

Kι εγω εχω παει στο νησι και τα φαγητα ειναι μια χαρα για 13 ευρω το ατομο.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι μπορει να παραγγειλεις πχ 4 μεριδες γαριδες και θα σου φερουν 2.

ναι αυτο μου το εχουν κανει και εμενα αλλα αμα τους ξαναπεις θα φερουν,ισως να το κανουν επειδη αποτι εχω δει πολυς κοσμος παραγγελνει πολλα και στο τελος τα πετανε στα σκουπιδια ενω δεν τα εχουν αγγιξει καθολου οι πελατες... αν ομως τους ξαναπεις θα σου φερουν και αλλες μεριδες. Ισως παιζει ρολο και ποσα ατομα ειναι στο τραπεζι η ποσο κοσμο εχουν να εξυπηρετησουν

 

7 λεπτά πριν, gia_nnis είπε

Αν του πεις βαλε μου μια πιατελα με κρεατικα για να μην φερνεις συνεχεια δεν παιζει???

εχω δει να το κανουν αλλοι δεν το εχω ομως ζητησει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

ναι αυτο μου το εχουν κανει και εμενα αλλα αμα τους ξαναπεις θα φερουν,ισως να το κανουν επειδη αποτι εχω δει πολυς κοσμος παραγγελνει πολλα και στο τελος τα πετανε στα σκουπιδια ενω δεν τα εχουν αγγιξει καθολου οι πελατες... αν ομως τους ξαναπεις θα σου φερουν και αλλες μεριδες. Ισως παιζει ρολο και ποσα ατομα ειναι στο τραπεζι η ποσο κοσμο εχουν να εξυπηρετησουν

εχω δει να το κανουν αλλοι δεν το εχω ομως ζητησει 

Ισχυει αυτο που λες. Αν το ζητησεις ξανα στο φερνουν, απλα το ανεφερα σαν "σχολιο" ετσι ωστε να το γνωριζει καποιος αν παει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

3 μαγαζια που ανακαλυψα ειναι το αρχοντικο με 10 ευρω τρως και πινεις οσο θες καθε τεταρτη και τις υπολοιπες ημερες 13 ευρω και το ετσι και αλλιως με μπουφε 10 ευρω καθε τεταρτη,και τα δυο αυτα μαγαζια ειναι στην πλατεια μπουρναζιου

 

εχει παει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπε μια γνωστή για ένα τσιπουράδικο, το Γουδιώτικο, στο οποίο έπεσε σε μια προσφορά κατά την οποία με 13€ (όχι το άτομο), πήραν 3 πιάτα ψαρικά (όχι μικρές μερίδες) και ένα καραφάκι τσίπουρο/ούζο. Για όλα αυτά πλήρωσαν 13€ συνολικά.

Googlάροντας δε βρήκα κάτι σχετικό, όχι με τη συγκεκριμένη προσφορά τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, phanispal είπε

Μου είπε μια γνωστή για ένα τσιπουράδικο, το Γουδιώτικο, στο οποίο έπεσε σε μια προσφορά κατά την οποία με 13€ (όχι το άτομο), πήραν 3 πιάτα ψαρικά (όχι μικρές μερίδες) και ένα καραφάκι τσίπουρο/ούζο. Για όλα αυτά πλήρωσαν 13€ συνολικά.

Googlάροντας δε βρήκα κάτι σχετικό, όχι με τη συγκεκριμένη προσφορά τουλάχιστον.

https://www.facebook.com/goudiotiko

https://foursquare.com/v/γουδιώτικο-τσιπουράδικο/4eac4c8d93ad72a2db3850fb

http://www.topadvisor.gr/portal/restaurants/viewrestaurant;jsessionid=5137A1194D5A4B33B0D8720E6998FCD2?restaurantID=7968

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο πρώτα δε μου ανοίγουν εδώ που είμαι, το τρίτο δεν αναφέρει κάτι για προσφορά.

Εγώ εννοούσα ότι δε βρήκα κάτι σχετικό με την προσφορά, όχι ότι δε βρήκα γενικά πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, phanispal είπε

Τα δύο πρώτα δε μου ανοίγουν εδώ που είμαι, το τρίτο δεν αναφέρει κάτι για προσφορά.

Εγώ εννοούσα ότι δε βρήκα κάτι σχετικό με την προσφορά, όχι ότι δε βρήκα γενικά πληροφορίες.

Αααα οκ δεν καταλαβα καλα,ηταν σε προσφορα η απλα τους βγηκε τοσο φτηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...