Προς το περιεχόμενο

lexmark IntuitionS508 προβλημα εκτυπωσης


menmas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα,

 

Τα μελάνια του εκτυπωτη μου δεν μπορούν να γινουν refill έτσι μου είπαν. κ για οικονομια παίρνω τα @work. περσυ αναγκάστηκα κ πήρα κάτι άλλα γιατι ήμουν σε νησι κ δεν έβρισκα τίποτα. τεσπα τη δουλεια μου την έκανα.

 

τέλειωσε όμως το μαυρο μελανι κ το αντικατεστησα με ένα @work. το προβλημα όμως τώρα είναι ότι ΔΕΝ τυπώνει το μαυρο!!!! το βρίσκει ότι γεμάτο στο ink level αλλα ό,τι είναι μαυρο δε το τυπώνει!!!!

έκανα καθαρισμο, εκανα ευθυγράμμιση, τεστ σελιδα κ σε όλα αυτα ότι είναι μαυρο ΔΕΝ το τυπώνει!!! τα χρώματα είναι μια χαρα. εκανα κ update software k firmware. αλλα κ παλι τα ιδια!

 

 

Παίζει να κολλάει επειδή τα χρωματιστά μελάνια είναι απο άλλη συμβατη εταιρία κ δεν είναι @work σαν το μαυρο που αντικατέστησα;;; περιέργο δεν είναι;;; 

 

Σας έχει τύχει τίποτα σχετικό;;;;; Ρωτάω γιατι αν του φταιει που δεν είναι όλα @work να πάω να παρω κ χρώματα @work!! αλλα  αυτο ειναι;;; ή τζαμπα θα τα πάρω;;

Επεξ/σία από menmas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μαρκα πλαισιου αυτο τα λεει όλα πετα το απο το παραθυρο το μελανι και θα δεις δεν θα το παρει ουτε ο γατος να παιζει με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μαρκα πλαισιου αυτο τα λεει όλα πετα το απο το παραθυρο το μελανι και θα δεις δεν θα το παρει ουτε ο γατος να παιζει με αυτο

μωρε δεν έχεις κ άδικο!! αλλα δούλευε το ρημάδι πριν ρε γαμώτο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε δεν έχεις κ άδικο!! αλλα δούλευε το ρημάδι πριν ρε γαμώτο!!!!

Το πιθανοτερο ειναι να ειναι μαπα το τσιπακι που διαβαζει την σταθμη ειτε απλα να ξεραθηκε μια και καλη το μελανι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...