Προς το περιεχόμενο

Κόλλησε η nikon D3300


thanasis26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά έχω την nikon D3300 και πριν απο λίγο έβγαζα κάτι φωτογραφίες και έκανα κάτι δόκιμες μαζί με το ΙSO τις κάμερας η πρώτες λήψεις ήταν εντάξει και προς το τέλος μου κόλλησε η κάμερα περίμενα λιγάκι μήπως ήταν κάτι προσωρινό τίποτα πάταγα το κουμπί τις λήψης νερκό γύρισα το κουμπί από το Μ στο AUTO τίποτα λέω να δοκιμάσω να την κλείσω από τον διακόπτη άλλα και αυτός τίποτα εν τέλη αναγκαστικά και τις έβγαλα την μπαταρία και έστρωσε τη μπορεί να φταίει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επεξεργαζοταν την φωτογραφια που εβγαλες πριν την αποθηκευση στην καρτα. επαιζες με το iso φανταζομαι το ειχες τερματισει, εκανε και το reduse noise η καμερα, ε ολα αυτα θελουν καποιο χρονο κατα τον οποιο στην μηχανη δεν λειτουργει τιποτα.

αυτο ειναι και τιποτε αλλο. η μηχανη σου ειναι μια χαρα.

Επεξ/σία από maik42
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι έκανε τουλάχιστον 10 λεπτά και. Εννοώ έχω κάνει και άλλες φορές λήψης και ξέρω ότι κάνει κάποιον χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν σου βγαζει καθ΄ ολη την διαρκεια στην επανω οθονη το γραμμα j ή την λεξη job ειναι αυτο που σου λεω πιο πανω. 

επισης πρεπει να αναβει και το πρασινο (μαλλον, δεν γνωριζω την 3300) λαμπακι οση ωρα διαρκει η εγγραφη στην καρτα μνημης.

Επεξ/σία από maik42
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...