Προς το περιεχόμενο

backpack τσαντα για dslr και φακους


GT-MAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, εχω μια τσαντα για την dslr (αυτη που δινανε δωρο με την αγορα και δεν με βολευει και επειδη ειναι σχετικα μικρη, αλλα και δεν ειναι backpack.... εχω δει κατι τσαντες που χωρανε μεσα ανετα μια μεγαλη dslr, 2-3 φακους ανετα, ενα λαπτοπ και action camera κλπ αλλα πραγματακια...θα μου αρεσε να εχω ολο τον εξοπλισμο ή οσο περισσοτερο μαζεμενο εκει...εχετε να προτινετε κατι τετοιο? ή αλλιως καποια καλη τσαντα για dslr και 2-3 φακους ανετα..?ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω μια lowerpro adventura 140 με εχει βγαλει παλικαρι...για δες αν σου κανει..ειναι αρκετα ευρυχωρη για crop καμερα

 

Ενα φακο στο σωμα (πχ 35αρη) και δυο φακους δεξια και αριστερα....συνολο τρεις φακοι

 

https://www.amazon.co.uk/Lowepro-Adventura-Shoulder-DSLR-Black/dp/B002P3KY7E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503528319&sr=8-1&keywords=adventure+140+lowepro

Επεξ/σία από afterhours
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια lowerpro adventura 140 με εχει βγαλει παλικαρι...για δες αν σου κανει..ειναι αρκετα ευρυχωρη για crop καμερα

 

Ενα φακο στο σωμα (πχ 35αρη) και δυο φακους δεξια και αριστερα....συνολο τρεις φακοι

 

https://www.amazon.co.uk/Lowepro-Adventura-Shoulder-DSLR-Black/dp/B002P3KY7E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503528319&sr=8-1&keywords=adventure+140+lowepro

καλη φαινεται, αλλά εγω θελω πλατης οχι για τον ωμο..

εγω εχω την Lowepro 400 AW και ειναι φανταστικη.

την προτεινω.

απο οτι ειδα κατι φωτογραφιες εχει ικανοποιητικο χωρο...καλη φαινεται..την εχεις αγορασει απο Ελλαδα ή απο εξωτερικο (π.χ ebay)? στην Ελλαδα ειδα ξεκιναει στα 115 ευρω περιπου.... υπαρχει και καλυτερη στα 100-120 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 απο 115 που παιζει εδω, αξιζει....αφου την πηρες και λες οτι ειναι οκ οπως επρεπε να ειναι, μπορεις να μου στειλεις σε p.m το λινκ που την πηρες? για να μην μου φερουν καμια ψευτιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα να παρω αφοβα απο αυτον?

επισης το διαστημα που δινει πιθανον να λειπω ολο το μηνα...πως την φερνουν? την πετανε στην πορτα οπως κατι αλλα δεματακια που παιρνω απο το ebay? ή με κουριερ που αφηνει σημειωμα αν δεν με βρει.??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα με ελτα ειχε ερθει και ειχαν αφησει χαρτακι

αν δεν ειμαι εδω και ειμαι εκτος Αθηνων...και ερθει με ελτα θα μπορεσει να παει να την παραλαβει καποιος συγγενης μου? ή πρεπει απαραιτητα εγω?

Επεξ/σία από GT-MAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να αφησω ταυτοτητα δυσκολο, γιατι θα πρεπει να την εχω μαζι μου...η εξουσιοδοτηση παιζει να αρκει?

Επεξ/σία από GT-MAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ενδιαφερει και μενα αλλά οχι backpack. Η στυλ ταχυδρομου με ενδιαφερει...ποια θα λεγατε?

Κοιτας για lowepro passport sling στο ebay που βγαινει στο ~25ευρω.

Εχω 4 τσαντες αλλα χρησιμοποιω κυριως αυτη.

 

Edit->https://m.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Lowepro+passport+sling

Επεξ/σία από @topos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...