Προς το περιεχόμενο

Trail Camera για εξωτερικό χώρο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους! Αδέρφια θέλω την βοήθειά σας! Έχω ένα χωραφάκι και φέτος θα έπαιρνα την πρώτη παραγωγή αλλά ένας μαγκάκος πήγε δύο φορές και μάζεψε πράμα! Οπότε αποφάσισα να βάλω κάμερα!

Σκέφτηκα για κάτι που θα γράφει όταν λαμβάνει κίνηση και θα μπορεί να με ειδοποιήσει κι'ολας!

Ψάχνοντας λοιπόν, βρήκα αυτό: http://www.wildguarder.com/wildguarder-3g-wcdma-network-cellular-mobile-trail-hunting-camera-wg-890wg.html

Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές τι κάμερες;; Αντοχή σε εξωτερικές συνθήκες, διάρκεια ζωής μπαταριών κτλ...

Ναι ξέρω, γράφει ο κατασκευαστής αυτά που ρωτάω αλλά είναι αλλιώς η πραγματική χρήση (κάτι σαν τις μετρήσεις για την κατανάλωση καυσίμου του αυτοκινήτου, λένε ότι καίει 5lt/100km και καίει 7 το ρημάδι!)

Ευχαριστώ και αναμένω σχόλιά σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την καμουφλαρειςτοσο καλα;γιατι νομιζω οτι θα του κανεις εξτρα δωρακι;τι σοδεια θα ειχες που να αξιζει να ρισκαρεις αλλα 300 γιουρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγωγή φέτος ΘΑ ήταν γύρω στο χιλιάρικο αλλά τα επόμενα χρόνια θα φτάσει γύρω στα 4-5, οπότε αξίζει!! Και φυσικά θα την καμουφλάρω!!! Δε θέλω να γίνω ο Αγιος Βασίλης του κάμπου κ να μοιράζω δωράκια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...