Προς το περιεχόμενο

Action Camera με οθονη και φλας


lambros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Action cam πολλες. Αναλογα τις απαιτησεις και το budget σου.

 

Action Cam με ενσωματωμενο φλας υπαρχουν αλλα ειναι τοσο αδυναμο το φλας που δεν ξερω εαν εχει νοημα.

 

Υπαρχουν εξωτερικα προβολακια led που παιζουν το ρολο του φλας και βιδωνουν στις βασεις της καμερας.

 

Εαν δεν ξερουμε budget και απαιτησεις ποιοτητας δεν μπορουμε να βοηθησουμε

Action cam πολλες. Αναλογα τις απαιτησεις και το budget σου.

 

Action Cam με ενσωματωμενο φλας υπαρχουν αλλα ειναι τοσο αδυναμο το φλας που δεν ξερω εαν εχει νοημα.

 

Υπαρχουν εξωτερικα προβολακια led που παιζουν το ρολο του φλας και βιδωνουν στις βασεις της καμερας.

 

Εαν δεν ξερουμε budget και απαιτησεις ποιοτητας δεν μπορουμε να βοηθησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες εξωπραγματικες.......αλλα πολυ μουφα φαινονται...90% οφφ   ποτε δεν εχει γινει τοσο μεγαλη εκπτωση απο gopro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντός μιας και ειμαι κάτοχος μιας xiaomi yi εδώ και έναν χρόνο περίπου εχω μονο τα καλύτερα να πω.

Τωρα αν ψάχνεις να βρεις μια κάμερα για νυχτερινές λήψεις θα σου πω οτι πιστεύω καμία δεν κάνει τέλεια δουλειά.οσες δοκίμασα υστερούν στις νυχτερινές λήψεις.εκτος άμα πας σε καμία πολυ καινούργια που δεν εχω άποψη.

Αν θέλεις να δώσεις μέχρι 100 ευρώ κοιτά την xiaomi.πολυ καλή φωτογραφία την ημέρα με αρκετές δυνατοτητες.time lapse και εικόνας και βίντεο.πολυ καλό wi fi και αρκετά καλη μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...