Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτή


papoys1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρεται φίλος για αγορά εκτυπωτή για οικιακή  χρήση την  προυπόθεση να γεμίζουν τα μελάνια του.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει κάποιο από τα δύο αυτά.

 

https://www.skroutz.gr/s/7878062/HP-DeskJet-2130-AiO.html

 

https://www.skroutz.gr/s/4394421/Canon-Pixma-iP2850.html

 

Και αν δουλεύουν με γεμισμένα μελάνια.

 

Επίσης χρήσιμο θα μου ήταν αν κάποιος έχει κάποιο με χαμηλή τιμή που να γεμίζουν τα μελάνια του

με την προϋπόθεση ότι διατίθεται στην αγορά γιατί όπως ξέρουμε οι εταιρείες μετά από κάποιο

διάστημα τα αποσύρουν,όπως συμβαίνει και με το δικό μου..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

υπαρχουν εκτυπωτες με λιγο μεγαλυτερο κοστος αποκτησης οι οποιοι εχουν μεγαλα μελανια που ειναι στο πλαι και γεμιζεις απλα τα δοχεια τους οποτε το κοστος ειναι πολυ πιο φτηνο.δηλαδη το μελανι ειναι σε δοχειο και το αδειαζεις μεσα στο δοχειο του εκτυπωτη.

τετοια φαση δηλαδη

http://www.axd.gr/images/Epson-L655-ink-tanks.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξέρω αλλά ξεφεύγουν στην τιμή αγοράς.

Μιλάμε για λίγες εκτυπώσεις ,του άρεσε κάποιος που έχω και γεμίζω μόνος μου φτηνιάρικος αλλά 

πλέον η hp δεν βγάζει αυτό το μοντέλο.

 

Του έχω κάνει μαθήματα γεμίσματος με σύριγγα,το βρήκε απλό και του άρεσε συγχρόνως, μελάνι θα τον

εφοδιάζω εγώ σύριγγες με 10-20 λεπτά από το φαρμακείο και θέλει  κάποιον μικρό και φτηνιάρικο για αυτό

ρώτησα για τους παραπάνω δύο.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ

Δεν ξέρω αν μας παρακολουθεί κάποιος συντονιστής θα ήθελα να προτείνω αν γίνεται να υπάρχει ένα 

καρφιτσωμένο θέμα, κλειστό για απαντήσεις μελών να μη γίνεται μπάχαλο, όπου θα μπαίνουν εκτυπωτές

που  παίζουν με επαναγεμιζόμενα μελάνια.

Η ενημέρωση για το ποιοι εκτυπωτές παίζουν θα μπορεί να γίνεται από τα μέλη σε κάποιο συντονιστή με π.μ.

 

Δεν νομίζω ότι αντίκειται σε κάποιους νόμους γιατί λειτουργούν νόμιμα πολλά καταστήματτα που γεμίζουν παλιά

γνήσια μελάνια. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε να υπαρχει ενα θεμα οπου το πρωτο Post θα αναφερει τα μοντελα.αν καποιος θελει να προσθεσει καποιον απλα το λεει σε ενα διαχειριστη και το κανει.απο κατω και να υπαρχουν ερωτησεις δεν μας πειραζει.


 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ

Δεν ξέρω αν μας παρακολουθεί κάποιος συντονιστής θα ήθελα να προτείνω αν γίνεται να υπάρχει ένα 

καρφιτσωμένο θέμα, κλειστό για απαντήσεις μελών να μη γίνεται μπάχαλο, όπου θα μπαίνουν εκτυπωτές

που  παίζουν με επαναγεμιζόμενα μελάνια.

Η ενημέρωση για το ποιοι εκτυπωτές παίζουν θα μπορεί να γίνεται από τα μέλη σε κάποιο συντονιστή με π.μ.

 

Δεν νομίζω ότι αντίκειται σε κάποιους νόμους γιατί λειτουργούν νόμιμα πολλά καταστήματτα που γεμίζουν παλιά

γνήσια μελάνια. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...