Προς το περιεχόμενο

Eken H9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω την Eken H9. Υπάρχει κάποιος που να την έχει η να ξέρει δυο πράγματα? Αξίζει?

 

 

Την παράγγειλα προχθές από την ευρωπαική αποθήκη του Banggood στα $49.99+$2.29= $52.28 και εκπτωτικό κουπόνι BGXYH9 (-$10), δηλαδή με (πρώτη) χρέωση της τράπεζας 36€, και θα έρθει σε 6 εργάσιμες χωρίς τελωνείο και τέλη ΕΛΤΑ (ήδη ταξιδεύει από χθες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα κι εγώ μια σήμερα όμως δεν έχει φορτιστή παρά μόνο καλώδιο. Στο φορτιστή του κινητού μπορώ να την βάλω; Θέλει φορτιστή 0.1A ενώ ο δικός μου γράφει 0.35Α απλά δεν ξέρω αν σημαίνει ότι δίνει έως 0.35Α άρα κάθε συσκευή παίρνει όσα ζητάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωσα απο skroutz την Eken h9r στην διπλασια τιμη απο εσας. Και φυσικα και αξιζει.

Παρέλαβα κι εγώ μια σήμερα όμως δεν έχει φορτιστή παρά μόνο καλώδιο. Στο φορτιστή του κινητού μπορώ να την βάλω; Θέλει φορτιστή 0.1A ενώ ο δικός μου γράφει 0.35Α απλά δεν ξέρω αν σημαίνει ότι δίνει έως 0.35Α άρα κάθε συσκευή παίρνει όσα ζητάει.

Βαλτην δεν θα εχεις προβλημα. Το μονο που μου κανει εμενα, φορτιζει αναμενη και ποτε δεν καταλαβαινεις οτι φορτισε. Ουτε απο την μπαρα της ουτε απο κανα φως. Εχω προβλημα ή ολες ετσι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παράγγειλα προχθές από την ευρωπαική αποθήκη του Banggood στα $49.99+$2.29= $52.28 και εκπτωτικό κουπόνι BGXYH9 (-$10), δηλαδή με (πρώτη) χρέωση της τράπεζας 36€, και θα έρθει σε 6 εργάσιμες χωρίς τελωνείο και τέλη ΕΛΤΑ (ήδη ταξιδεύει από χθες).

Η H9s, με την H9 και την H9r τι διαφορές έχουν; Αφού όλες παίζουν σε παραπλήσιες τιμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η r= remote. Εχει ενα μικρο τηλεκοντρολ που μπαινει και καλα στο μπρατσο ή οπου θες. Δεν χρειαζεται απαραιτητα, καλο ειναι οταν υπαρχει. Φανταζομαι ειναι για να παιρνεις φωτο οταν δεν Την κρατας και την εχεις βαλει καπου.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η r= remote. Εχει ενα μικρο τηλεκοντρολ που μπαινει και καλα στο μπρατσο ή οπου θες. Δεν χρειαζεται απαραιτητα, καλο ειναι οταν υπαρχει. Φανταζομαι ειναι για να παιρνεις φωτο οταν δεν Την κρατας και την εχεις βαλει καπου.

Αχα. Ναι το πρόσεξα οτι η μία έχει remote και η άλλη όχι. Αλλά η βλακεία είναι οτι με το remote δεν την έχει στην ευρωπαική αποθήκη. Κρίμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχα. Ναι το πρόσεξα οτι η μία έχει remote και η άλλη όχι. Αλλά η βλακεία είναι οτι με το remote δεν την έχει στην ευρωπαική αποθήκη. Κρίμας

 

Στη συσκευασία της H9R δεν υπήρχε το remote control και ακόμη δεν είμαι βέβαιος αν το δέμα ήρθε από την ευρωπαική αποθήκη, όπως πλήρωσα και ήρθε σε 6 εργάσιμες, ή από άλλη πηγή.

Όπως και νάχει, η κάμερα είναι καλή και το control είναι λεπτομέρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη συσκευασία της H9R δεν υπήρχε το remote control και ακόμη δεν είμαι βέβαιος αν το δέμα ήρθε από την ευρωπαική αποθήκη, όπως πλήρωσα και ήρθε σε 6 εργάσιμες, ή από άλλη πηγή.

Όπως και νάχει, η κάμερα είναι καλή και το control είναι λεπτομέρεια.

Αυτή που έχεις στο link δεν έχει το remote μέσα. Την έκδοση με το remote από οτι έψαξα την έχει μόνο σε Κίνα μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήξερα τι έχει το πακέτο από την ευρωπαική αποθήκη.

Αυτό που τόνισα είναι ότι δεν ξέρω αν ήρθε από εκεί γιατί στο ένα από τα δύο αυτοκόλλητα έγραφε "PRIORITY Flyt Express NL P.P"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδες. Παρελαβα πριν μια εβδομαδα την eken h9 και προχθες που ευκαιρησα να παιξω λιγο μαζι της, διαπιστωσα πως κατα την εγγραφη, κολλαει και σταματαει περιπου στο 1.5 λεπτο. Αυτο συμβαινει σχεδον παντα. Της εχω βαλει μια σχετικα καλη καρτα sd, της sandisk class 10.

 

 

Εχει συμβει σε κανεναν αλλον αυτο;; Και αν ναι πως το αντιμετωπισατε;;

Εχω ανοιξει ηδη dispute γιατι θεωρω πως ειναι προβλημα της καμερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...