Προς το περιεχόμενο

Αποκάλυψε το Galaxy Note8 σε διαφημιστικό του chip Exynos9 η Samsung;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βλεπω κατι κωμικα σχολια καποιων περι λαγκ

 

και το iphone exei lag 

 

ολα εχουν υπο προυποθεσεις 

 

το s8 ειναι ποιο γρηγορο απο το iphone 7 

 

στην εξοικονομηση ενεργειας μπορει να δεις κανα lag ψιλο και εχει να κανει με τη διαχείριση εφαρμογων ,,σε κανονικη λειτουργια ειναι κωμικο και να το λετε 

 

απο το s6 και μετα το touchwiz ειναι πολυ ωραιο και το s8 αν εξαιρεσεις το κουμπι του bixby απλα η πιο ωραια και ικανη συσκευη που εχω πιασει ποτε 

 

Note απλα the best

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

όλοι αυτοί που κατηγορούνε για το edge style ας κάνουν τον κόπο να ψάξουν κάτι άλλο αμα δεν τους αρέσει,πορτοκαλιές υπάρχουν στρέματα για να πάρεις κάτι άλλο.......

Δεν ειναι ευκολο αυτο που λες, δεν εχει βγαλει καποια αλλη εταιρεια καποια αξιοπρεπη υλοποιηση με πενακι δυστυχως.

 

Με προβληματιζει παρα πολυ η edge οθονη στη συγκεκριμενη συσκευη, κυριως για τη δικη μου χρηση.

Ο λογος ειναι πως δεν ειμαι σιγουρος πως θα μπορεις να πιανεις καλα τη συσκευη οταν θελεις να γραψεις κατι. Ειμαι με το Spen στο Note 5 μου συνεχως, γραφω απο λιστες μεχρι κεφαλαια βιβλιου, καποιες φορες (ελαχιστες ειναι η αληθεια) αν πιασω περιεργα το κινητο και γραψω, η μυτη του Spen βγαινει εκτος οθονης.

Με την flat οθονη αυτο ελεγχεται αρκετα και το (ανεπαισθητο μεν, εκει δε) bezel της οθονης βοηθα.

Με την καμπυλοτητα δεν ξερω τι θα γινεται.

Plus ελπιζω να μην πατιεται randomly η οθονη λογω του edge style. 

 

Σκοπευω να την παρω τη συσκευη αφου μας τα χαλασε η samsung με το Ν7, αρκει να μη μου περιορισει τον τροπο που χειριζομαι το πενακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...