Προς το περιεχόμενο

Πτώση φωτογραφικής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.. Χθες δεν ξέρω πως λύθηκε η φωτογραφική από το κορδόνι που το βάζεις στον λαιμό σου και έπεσε.. Επιτόπου άρχισα να την ελέγχω φακό και σώμα αλλά δεν παρατήρησα τπτ.. Ούτε σπάσιμο ούτε ράγισμα πουθενά και όλες οι λειτουργίες και τα κουμπιά λειτουργούν κανονικά.. Η φωτογραφική είναι αγορασμένη εδώ και μια βδομάδα.. Λέτε να το ψάξω περαιτέρω με κάποιο service να δω αν έχει πάθει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δουλευει κανονικά δεν νομίζω να χρειάζεται να κάνεις κάτι. Παίζει δλδ να κάνεις και κακό δίνοντάς τους αφορμή να σε βγάλουν εκτός εγγύησης. Επίσης δες στο μανουαλ πως περνιέται το λουρί. Έχει συγκεκριμένο τρόπο, κ αν το κάνεις όπως λέει δεν λύνεται ούτε με το να κρεμαστείς εσυ. Πιο πιθανό είναι να κοπέι η να σπάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα.. Χθες δεν ξέρω πως λύθηκε η φωτογραφική από το κορδόνι που το βάζεις στον λαιμό σου και έπεσε.. Επιτόπου άρχισα να την ελέγχω φακό και σώμα αλλά δεν παρατήρησα τπτ.. Ούτε σπάσιμο ούτε ράγισμα πουθενά και όλες οι λειτουργίες και τα κουμπιά λειτουργούν κανονικά.. Η φωτογραφική είναι αγορασμένη εδώ και μια βδομάδα.. Λέτε να το ψάξω περαιτέρω με κάποιο service να δω αν έχει πάθει κάτι;

 

Για τι μηχανή-φακό μιλάμε φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...