Προς το περιεχόμενο

Νέα διαρροή αποκαλύπτει το εμπρόσθιο πάνελ του iPhone 8 αλλά και την γυάλινη “πλάτη” του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

Κοίτα μη την πατήσεις και το αγοράσεις, έχει OLED οθόνη που είναι χάλια και "καίγεται"

 

Στον ένα χρόνο που θα το έχω, δεν θα προλάβει να "καεί". :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά το τελικό σχέδιο είναι έτσι και δεν έχει bezel σε καμιά πλευρά, θα είναι το πρώτο. Αν επίσης έχει fingerprint sensor κάτω από την οθόνη ή σε όλη την επιφάνειά της όπως λένε κάποιες σχετικές φήμες, πάλι θα είναι το πρώτο. Είμαι περίεργος να δω κάποιους που σκίζανε τα ρούχα τους στην ανακοίνωση του Mi Mix, τι θα λένε τώρα. Έχω ήδη κάποια ονόματα σημειωμένα να δω αντιδράσεις. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν τελικά το τελικό σχέδιο είναι έτσι και δεν έχει bezel σε καμιά πλευρά, θα είναι το πρώτο. Αν επίσης έχει fingerprint sensor κάτω από την οθόνη ή σε όλη την επιφάνειά της όπως λένε κάποιες σχετικές φήμες, πάλι θα είναι το πρώτο. Είμαι περίεργος να δω κάποιους που σκίζανε τα ρούχα τους στην ανακοίνωση του Mi Mix, τι θα λένε τώρα. Έχω ήδη κάποια ονόματα σημειωμένα να δω αντιδράσεις. :P

 

Το MiMix που δεν έφτασε ποτέ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω που ο Bildanos το χαίρεται τόσο (δε το λέω ειρωνικά)

 

Πάντως είναι τραγικό που σε κάθε ποστ με τη λέξη Apple πετάγονται κάποιοι για να βγάλουν τη χολή τους λες και εμείς που αγοράζουμε iPhone τους τα παίρνουμε από την τσέπη. Ξεκολλατε ρεεεεε, κάνετε σα τα 5χρονα που μαλωνουν για το ποιος έχει το καλύτερο παιχνίδι. Ένα κινητό είναι στην τελική!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη κάποια ονόματα σημειωμένα να δω αντιδράσεις. :P

 

Να τους βάλεις όρθιους γυρισμένους στη γωνία της τάξης. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά το τελικό σχέδιο είναι έτσι και δεν έχει bezel σε καμιά πλευρά, θα είναι το πρώτο. Αν επίσης έχει fingerprint sensor κάτω από την οθόνη ή σε όλη την επιφάνειά της όπως λένε κάποιες σχετικές φήμες, πάλι θα είναι το πρώτο. Είμαι περίεργος να δω κάποιους που σκίζανε τα ρούχα τους στην ανακοίνωση του Mi Mix, τι θα λένε τώρα. Έχω ήδη κάποια ονόματα σημειωμένα να δω αντιδράσεις. :P

Μαλλον δεν παρακολουθεις και πολυ την αγορα των κινητων. Τηλεφωνο με fingerprint sensor κατω απο την επιφανεια της οθονης υπαρχει απο περυσι.

Αν ειναι ολο οθονη χωρις κανενα μπεζελ τοτε οντως θα ειναι το πρωτο ΑΝ το σχεδιο αυτο πραγματοποιηθει και ΑΝ δεν εχει βγει καποιο αλλο μεχρι τοτε..

 

Παντως αν βγει ετσι θα ειναι ωραιο και θα εχει κανει καποια προοδο μετα απο χρονια. Σχεδον οσο ωραιες ειναι και οι κωλοτουμπες αυτων που εκραζαν τις oled οθονες, τις bezelless συσκευες, την ασυρματη φορτιση και στο παρελθον τα 3gb ram, τις μεγαλες οθονες, τα widgets κτλ κτλ κτλ κτλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν παρακολουθεις και πολυ την αγορα των κινητων. Τηλεφωνο με fingerprint sensor κατω απο την επιφανεια της οθονης υπαρχει απο περυσι.

 

Σε ποιά συσκευή αναφέρεσαι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν παρακολουθεις και πολυ την αγορα των κινητων. Τηλεφωνο με fingerprint sensor κατω απο την επιφανεια της οθονης υπαρχει απο περυσι.

 

Ε;; Ποιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...