Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Τόσο καιρό παλεύαμε να δικαιολογήσουμε τα 144hz monitor που έχουμε οι περισσότεροι. Τώρα επιστροφή στο 60αρι ε; 

Κάθε φορά που βγάζει η nvidia μια ''νεα'' τεχνολογία πάμε 1 βήμα μπροστά και 5 πίσω xD

Αν δεν σου αρέσει το RT απλά μην παίρνεις turing κάρτα. Για πιο λόγο σχολιάζεις; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο κόσμος δεν καταλαβαίνει ότι στο single-player θες eye-candy και όχι 300FPS με κονσολογραφικά, γι' αυτά υπάρχουν τα Fortnite/APEX/BF V κλπ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Ο κόσμος δεν καταλαβαίνει ότι στο single-player θες eye-candy και όχι 300FPS με κονσολογραφικά, γι' αυτά υπάρχουν τα Fortnite/APEX/BF V κλπ..

Οχιιιιιιι φίλε. 

720p/low όλα και να έχουμε 200fps στο metro exodus. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

144άρι για SP game ; Για ποιο λόγο ;

Εφόσον μπορείς να το τρέξεις σε ένα μεγαλύτερο framerate που οι κάρτες από 1070 και πάνω μπορούν, (έχεις και 144hz monitor κτλ) γιατί να κόψεις για το RT; Eγώ δεν θα θυσίαζα ποτέ για μισή σκιά ή μια ωραία απεικόνιση στην θάλασσα ή σε ένα μέταλλο 20fps για πρράδειγμα. Είναι too f much for me. Γούστα είναι αυτά, εγώ το θεωρώ πισογύρισμα. Το RT ίσως στην επόμενη γενιά πραγματικά δώσει ρέστα. Για την ώρα i will pass..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Άντε να έρθει και το patch...

Χωρίς τίτλο.png

Χα, εμένα η σουπερ ντουπερ Adsl κατεβάζει με 300/400 KB/s . 

Μέχρι την Κυριακή θα είναι έτοιμο το παιχνίδι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Χα, εμένα η σουπερ ντουπερ Adsl κατεβάζει με 300/400 KB/s . 

Μέχρι την Κυριακή θα είναι έτοιμο το παιχνίδι. 

Spoiler

30vdsl έχω....εντάξει κατέβηκε το patch......καλά για το game περίμενα και εγώ αρκετά μιας και είχε κίνηση τότε που το κατέβαζα.....βασικά περιμένω και ανανέωση συμβολαίου τέλος Μαρτίου που λήγει το συμβόλαιο.......πάω για 50ρα Fiber να ανέβουμε ακόμα λίγο σε speed.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι ένα παιχνίδι έτσι και το έχετε κάνει τόσο πολύ θέμα, να πω ότι ήταν και κάνα mmo να παίζετε κάνα χρόνο+ τουλάχιστον οκ, τώρα θα παίξεις και θα δεις 20h RT max? ωραία και τι? Έβαλες εικόνες και την είπες στον κονσολά για τα γραφικά? χάζεψες τις ακτίνες και θαμπώθηκες τόσο πολύ?

Δείτε όλη την εικόνα παιδιά, ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BabisTs είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

30vdsl έχω....εντάξει κατέβηκε το patch......καλά για το game περίμενα και εγώ αρκετά μιας και είχε κίνηση τότε που το κατέβαζα.....βασικά περιμένω και ανανέωση συμβολαίου τέλος Μαρτίου που λήγει το συμβόλαιο.......πάω για 50ρα Fiber να ανέβουμε ακόμα λίγο σε speed.....

Εμείς εδωδά στα Γιάννενα/κέντρο  aka Αλβανιστάν , οι μόνες ίνες που έχουμε Μπάμπη μου είναι οι φυτικές στα Kellog's που βοηθάν στο χε.......ο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν τις RTX και γενικώς πριν το eye candy RT, κράζαμε για games που μας περιόριζαν στα 60fps και ότι οι κάρτες και τα μονιτορ μας ήταν φυλακισμένες σε console ports. Να θυμηθώ το φιάσκο με το RT στο BF V? Το Metro είναι μια καλύτερη περίπτωση συγκριτικά. 

Χίλια ζόρια για 60αρι η 2080ti με το RT στο Ultra στο BF V 1440p.  Gpu των 1Κ+ ευρώ. Αφήστε τις κονσόλες, αυτό είναι πισογύρισμα. Δεν είναι κακό να υπερασπιζόμαστε μια αγορά μας, και εγώ έκανα το λάθος με μια 2080 και την έχω και κάθεται σε άλλο πύργο με μια τεχνολογία imo άγουρη για τα τωρινά δεδομένα. 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Εφόσον μπορείς να το τρέξεις σε ένα μεγαλύτερο framerate που οι κάρτες από 1070 και πάνω μπορούν, (έχεις και 144hz monitor κτλ) γιατί να κόψεις για το RT; Eγώ δεν θα θυσίαζα ποτέ για μισή σκιά ή μια ωραία απεικόνιση στην θάλασσα ή σε ένα μέταλλο 20fps για πρράδειγμα. Είναι too f much for me. Γούστα είναι αυτά, εγώ το θεωρώ πισογύρισμα. Το RT ίσως στην επόμενη γενιά πραγματικά δώσει ρέστα. Για την ώρα i will pass..

Οτι πιο σωστό και εύστοχο εχω διαβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Εμείς εδωδά στα Γιάννενα/κέντρο  aka Αλβανιστάν , οι μόνες ίνες που έχουμε Μπάμπη μου είναι οι φυτικές στα Kellog's που βοηθάν στο χε.......ο 

Spoiler

Γιάννενα μια χαρά bro είσαι......έκανα στρατό εκεί και ήμουν και τέσσερα χρόνια φοιτητής στην Άρτα και ανέβαινα αρκετά συχνα Γιάννενα......είσαι jet..... φοιτήτριες και νυχτερινή ζωή........Τώρα όσο αφορά τις συνδέσεις του OTE ........και εδώ στον Πύργο τα τελευταία χρόνια τις έφτιαξαν τις συνδέσεις.......

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...