Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλύτερα να μην είναι η έκδοση redux η οποία είναι downgraded.

Πάει καλά για την ώρα..Αν δεν είχε βγει και από το steam θα πούλαγε σαν ζεστό ψωμί και στο PC.

UK Charts: Far Cry New Dawn is No.1, but Metro Exodus is the real winner

''A company that will likely be feeling happier with the result this week is Deep Silver. Metro Exodus missed out on No.1 by just 2,000 units. Yet more significantly, the game has posted a better opening week than 2013's Metro Last Light (released on Xbox 360, PS3 and PC). This result is even more impressive when you consider the growth of digital sales in the six years between the two titles (digital game sales are not counted in this data).

Launch physical sales for Metro Exodus are almost 50 per cent higher than Last Light. 57 per cent of Metro Exodus sales came on PS4.''

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Μα καλά. Η redux είναι downgraded ;

Ναι για να παίζει στα consoles, google it. Επίσης wtf υπάρχουν δυο users με το ίδιο nick?! Αλλάζεις account ανάλογος την διάθεση?! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν σημεία στο παιχνίδι που δεν έχω δει καλύτερα γραφικά στην ζωή μου. 

16 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ναι για να παίζει στα consoles, google it. Επίσης wtf υπάρχουν δυο users με το ίδιο nick?! Αλλάζεις account ανάλογος την διάθεση?! :D

Ενα είναι. Αυτό. Το παλιό.το ορθόδοξο (σαν το ΠΑΣΟΚ). Το άλλο τέλος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Υπάρχουν σημεία στο παιχνίδι που δεν έχω δει καλύτερα γραφικά στην ζωή μου. 

και στην κονσολα ακομα που παιζω μπορω να πω το ιδιο 

Επεξ/σία από katman2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Ενα είναι. Αυτό. Το παλιό.το ορθόδοξο (σαν το ΠΑΣΟΚ). Το άλλο τέλος. 

Και αυτός ποιος είναι δηλαδή?!

https://www.insomnia.gr/profile/549405-acmilangr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Το είδα σε ps4 pro σε 1080p και έπαθα σοκ με τη διαφορά της pc έκδοσης στα ultra.Επιτελους ένα παιχνίδι που δεν είδα κονσολογραφικα.

tenor.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, BabisTs είπε

Ναι... 

Πέρα από τα τραγικά temps...Πραγματικά μόνο που τα βλέπω είναι για γέλια.... Τρελό μπουκάλι ο τύπος σε σημεία που η gpu πέφτει και κάτω από 90%... Βέβαια δεν χρησιμοποιεί και rt.... Εγώ 98-99% παίζω στην gpu usage όλη την ώρα..... Δεν γνωρίζω τι έχει κάνει ο τυπας εκεί και έχει τέτοια χαμηλή αποδοση... 

Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω αλλά και η θερμοκρασία του επεξεργαστή είναι υψηλή σχετικά (όχι οτι παίζει κάποιο ρόλο σε αυτό το επίπεδο τουλάχιστον) αλλά just saiyn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, aorus είπε

Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω αλλά και η θερμοκρασία του επεξεργαστή είναι υψηλή σχετικά (όχι οτι παίζει κάποιο ρόλο σε αυτό το επίπεδο τουλάχιστον) αλλά just saiyn

To plug & play αυτά έχει..αυτά είναι τέρατα θερμοκρασίας με 80+ χειμώνα μήνα...είτε αναφέρομαι σε gpu είτε σε cpu.....εγώ με 8700K (στα 5,1ghz) στους 50 βαθμούς & gpu στους 52 βαθμούς κατα το gaming στο metro exodus.......

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Και αυτός ποιος είναι δηλαδή?!

https://www.insomnia.gr/profile/549405-acmilangr/

Για πες λοιπόν ποιος είναι αυτός;

Μη νομίζεις ότι το ξεχάσαμε..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλύτερα να μην είναι η έκδοση redux η οποία είναι downgraded.

Πάει καλά για την ώρα..Αν δεν είχε βγει και από το steam θα πούλαγε σαν ζεστό ψωμί και στο PC.

UK Charts: Far Cry New Dawn is No.1, but Metro Exodus is the real winner

''A company that will likely be feeling happier with the result this week is Deep Silver. Metro Exodus missed out on No.1 by just 2,000 units. Yet more significantly, the game has posted a better opening week than 2013's Metro Last Light (released on Xbox 360, PS3 and PC). This result is even more impressive when you consider the growth of digital sales in the six years between the two titles (digital game sales are not counted in this data).

Launch physical sales for Metro Exodus are almost 50 per cent higher than Last Light. 57 per cent of Metro Exodus sales came on PS4.''

όπως φαίνεται μεγάλο fail που δεν το έβγαλαν στο steam και σίγουρα έχουν πάρει χρήμα για την αποκλειστικότητα από την epic. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...