Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λιγο που το δοκιμασα με ενα restart το πισι συνεχισε απο εκει που ηταν..Το εκανα τωρα που ειναι στην αρχη για να μην φαω καμια φολα μετα..Καποιος launcher παντως ηθελε σερι κατι που κατεβαζα..Αλλα δεν θυμαμαι ποιος 

Επεξ/σία από Mpatz
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, aorus είπε

Ευχαριστώ όλυς για την ενημέρωση, αν δεν προλάβει να κατέβει γίνεται pause και resume οπως στο origin ή πρέπει να πάει μια

Εγώ έκανα παύση κάποια στιγμή και τώρα μου συνεχίζει από το υπόλοιπο. Δηλαδή μου λέει 3/28GB. 

Γενικώς το φοβάμαι.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Acmilangr. είπε

Γενικώς το φοβάμαι.... 

Epic εισαι..Ολα ειναι πιθανα..Ειναι ικανοι να σε πουν "Για να κατεβει το τελευταιο mb του Exodus πρεπει να κανεις ινσταλ το Fortnite" 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, aorus είπε

Λόγω adsl και 3χρονου στο σπίτι είναι φονικός συνδιασμός για να μείνει ανοικτό το pc ενώ λείπω...γι αυτό ρώτησα

Είσαι ο δίδυμος αδερφός μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, aorus είπε

Λόγω adsl και 3χρονου στο σπίτι είναι φονικός συνδιασμός για να μείνει ανοικτό το pc ενώ λείπω...γι αυτό ρώτησα

Εδώ και άλλος συνάδελφος......Εγώ τι να πώ που το άφησα να κατεβαίνει με ανοιχτό το pc αλλά έσβησα όλα τα μπλιμπλίκια που έχω στο γραφείο να μην τραβάει την προσοχή των 2 παιδιών μου (τριάμισι & ενάμισι χρονών είναι )..... είπα και στην γυναίκα βέβαια να έχει τον νού της βέβαια....Λόγω φόρτου βέβαια με vdsl κατεβάζει με 1,8mb/s από 2,8-3,0mb/s που είναι το συνηθέστερο  ........

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω συνάδελφε μπάμπη αλλά προτιμώ να είναι κλειστό από το να γυρίσω και να δω τι επιπτώσεις έχει η πορτοκαλάδα πάνω στο Χ299......και όχι τίποτα άλλο αλλά θα έπεσε κατα λάθος....🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Mpatz είπε

Εχω και εγω adsl παντως.. Παιδια δεν εχω, αλλα νιωθω παιδι μεσα μου 😂 (Εν αναμονη vdsl απο βδομαδα)

Από τις 8 το πρωί το κατεβαζω... Ουτε αύριο δεν θα έχει κατέβει.... 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τα 7 που πιανω υπολογιζω να κατεβει αυριο μεσημερακι..Οποτε μολις σχολασω θελω να πιστευω θα ειναι ετοιμο..... 

Ο οδηγος φταιει για ολα..

Με εφερε το παιχνιδι στις 6 ταπογευμα..

Επεξ/σία από Mpatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Πριν χαθούμε στα άπειρα post περί performance/graphs λίγα λόγια για οποιον ενδιαφέρεται. Μερικά πράγματα που δεν μου άρεσαν: Το animation φαίνεται φτηνό όπως και το melee combat. Το AI είναι επίσης μέτριο στην καλύτερη (δεν παίζω Ranger ίσος εκεί να είναι καλύτερο). Το ρολοι δυστυχώς δεν δείχνει πια real time όπως τα προηγούμενα, το καταλαβαίνω ότι αυτό έχει daytime cycle αλλα ήταν καταπληκτική λεπτομέρεια. Το lipsync επίσης όχι πολύ καλο και γενικά ο ήχος έχει θέματα και νομίζω το binaural sound πρέπει να μπαίνει σε όλα τα games πια. Κατά τα αλλα το game είναι αρκετά καλο μέχρι στιγμής και θυμίζει αρκετά STALKER που για μένα είναι κάτι καλο. ;) Μέχρι στιγμής δεν είχα ούτε ένα θέμα οποτε μάλλον αξίζει day1. :)

p.s. Thank god το loot δεν flashing όπως σε αλλα games, τελείως immersion breaking.

Συμφωνω με αυτα που εχω δει μεχρι στιγμης.. Βεβαια ποιο πολυ stealth εχω συναντησει μεχρι τωρα και τιγκα video παρα gameplay αλλα ειμαι στην αρχη ακομη.. Το gunplay επισης και το combat system θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα.. Παντως ειναι το καλυτερο μεχρι στιγμης απο αποψη ιστοριας και δομης σεναριακης.. Δεν εχω διαβασει τα βιβλια οποτε αγνοω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...