Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, icenex είπε

https://www.techpowerup.com/252550/nvidia-dlss-and-its-surprising-resolution-limitations

Δες αυτο το πινακακι να δεις αν πληροις τις προυποθεσεις για να ενεργοποιησεις το dlss...

Οσο για τα fps υπαρχει το msi afterburner αλλα αν θες απλα μονο για τα fps ευκολο και γρηγορο καποτε υπηρχε το fraps λογικα ακομη υπαρχει...Εχω χρονια να το βαλω για αυτο το λεω αυτο.

LydmOgvdiEz75moz.jpg

Από εμένα θα φάει ένα NO σε όλα το πινακακι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μπα, φόλα. Ο Tdi λέει δεν αξίζει.

Η τιμή παίρνει τον ανήφορο σιγά σιγά βλέπω στα κλειδάδικα.

Video που είδα μου άρεσε πάντως. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Acmilangr. είπε

8zMeez6.jpg

obwlyLQ.jpg

Ποιο σας φαίνεται καλύτερο; RT ON (αριστερά) η RT OFF (δεξιά) 

Αν και οι φωτο μου φαινονται γενικά κακές, πιστευω με RTX on  φαινεται καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν χαθούμε στα άπειρα post περί performance/graphs λίγα λόγια για οποιον ενδιαφέρεται. Μερικά πράγματα που δεν μου άρεσαν: Το animation φαίνεται φτηνό όπως και το melee combat. Το AI είναι επίσης μέτριο στην καλύτερη (δεν παίζω Ranger ίσος εκεί να είναι καλύτερο). Το ρολοι δυστυχώς δεν δείχνει πια real time όπως τα προηγούμενα, το καταλαβαίνω ότι αυτό έχει daytime cycle αλλα ήταν καταπληκτική λεπτομέρεια. Το lipsync επίσης όχι πολύ καλο και γενικά ο ήχος έχει θέματα και νομίζω το binaural sound πρέπει να μπαίνει σε όλα τα games πια. Κατά τα αλλα το game είναι αρκετά καλο μέχρι στιγμής και θυμίζει αρκετά STALKER που για μένα είναι κάτι καλο. ;) Μέχρι στιγμής δεν είχα ούτε ένα θέμα οποτε μάλλον αξίζει day1. :)

p.s. Thank god το loot δεν flashing όπως σε αλλα games, τελείως immersion breaking.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ παρ όλο που δεν τρελαίνομαι για το story αλλά σαν πιο απαιτητικός τίτλος είναι must have, θα το βάλω το βράδυ να κατεβαίνει, πόσα gb είναι περίπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, aorus είπε

Το πήρα και εγώ παρ όλο που δεν τρελαίνομαι για το story αλλά σαν πιο απαιτητικός τίτλος είναι must have, θα το βάλω το βράδυ να κατεβαίνει, πόσα gb είναι περίπου?

50

Επεξ/σία από Sprou
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, geo4sar είπε

Αν και οι φωτο μου φαινονται γενικά κακές, πιστευω με RTX on  φαινεται καλύτερα.

Μμμμμ

3 λεπτά πριν, aorus είπε

Το πήρα και εγώ παρ όλο που δεν τρελαίνομαι για το story αλλά σαν πιο απαιτητικός τίτλος είναι must have, θα το βάλω το βράδυ να κατεβαίνει, πόσα gb είναι περίπου?

52

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...