Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Acmilangr. είπε

Μου ήρθε ο κωδικός, τον περνάω στο epic store, μου λεει οκ αλλά το παιχνίδι δεν υπάρχει πουθενά στο library, μόνο αν παω στο store μου λέει owned. Ούτε να κάνω preload ούτε τίποτα. 

Steam θα λες και θα κλαις. 

Τώρα δοκίμασα και εγώ,μια από τα ίδια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Noμιζω δεν εχει Preload το epic store

edit:

Τωρα ειδα οτι το ειπε και ο optimus prime στην προηγουμενη σελιδα

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω χαλια το βλεπω το dlss καλυτερα κλειστο κατα την αποψη μου.Αλλη πατατα για μενα ειναι οτι δεν εχει επιλογη για off το motion blur το οποιο σιχαινομαι.Οσο για τον ανταγωνισμο καλυτερα να μην το σχολιασω γιατι καποιοι τα λεγαμε και μας βγαλατε toxic και οτι γκρινιαζαμε χωρις λογο τεσπα προσωπικα απο οτι βλεπω το παιχνιδι ειναι δυνατο και ζηταει δυναμη αντιστοιχα απο οσο μπορω να δω.Οποτε μαλλον θα το παιξω του χρονου με καλυτερη καρτα μιας και απο οτι ειδα στις κονσολες ειναι χαλια σε σχεση με την pc εκδοση.

Ασχετο το εχει παρει κανεις σε φυσικη κοπια?Γιατι διαβασα καπου σε θεμα στο φορουμ του steam καποιος ειχε παρει φυσικη κοπια το παιχνιδι και παραυτα ηταν αναγκασμενος να κατεβασει ολο το παιχνιδι μιας και το launcher στο δισκακι τον πεταγε στην σελιδα της epic για download.Εχει αντιμετωπισει καποιος κατι αντιστοιχο?Ανταγωνισμος σου λενε υστερα pfff...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ένα παιχνίδι που θα απολαύσει πραγματικά καλύτερα visuals αυτός που τα έσκασε σε HW. Έλα να βλέπω κι' άλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Επιτέλους ένα παιχνίδι που θα απολαύσει πραγματικά καλύτερα visuals αυτός που τα έσκασε σε HW. Έλα να βλέπω κι' άλλα..

Αυτο ειναι ενα απο τα πολλα θετικα του παιχνιδιου που ξεχωριζει η pc εκδοση απο τις κονσολες και ειναι ο λογος που τελικα δεν θα το παρω στο ps4.Αναγκαστικα θα περιμενω ενα χρονο και μεχρι τοτε θα εχω αλλαξει κ καρτα ωστε να μπορω να το παιξω ανετα και οπως πρεπει χωρις να κανω πολλες θυσιες στον οπτικο τομεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Επιτέλους ένα παιχνίδι που θα απολαύσει πραγματικά καλύτερα visuals αυτός που τα έσκασε σε HW. Έλα να βλέπω κι' άλλα..

32 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Πέρασαν μόνο 12 χρόνια(Crysis 2007) για να έχει πραγματική διαφορά η PC έκδοση με τις κονσόλες σε παιχνίδι..

200.gif

giphy.gif

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...