Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Απατο δεν θα παει σιγουρα και οπως εγινε η αρχη με το division θα συνεχισει τωρα με το metro και σιγουρα θα ακολουθησουν και αλλοι...καιρος ηταν να χτυπησουν οι σειρηνες και για το steam...

Αυτο που μενει να δουμε αν θα υπαρξει βελτιωση στο epic store καθως τα αντιστοιχα της ubisoft,ea ειναι μια χαρα...

Εσυ δεν παιζει εχεις μετοχες στην deep silver δεν παιζει να εισαι καταναλωτης 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Απατο δεν θα παει σιγουρα και οπως εγινε η αρχη με το division θα συνεχισει τωρα με το metro και σιγουρα θα ακολουθησουν και αλλοι...καιρος ηταν να χτυπησουν οι σειρηνες και για το steam...

Αυτο που μενει να δουμε αν θα υπαρξει βελτιωση στο epic store καθως τα αντιστοιχα της ubisoft,ea ειναι μια χαρα...

Θα φανεί πως θα πάει. Το Division πάντως είναι άλλη φάση, δεν είναι αποκλειστικό στο Epic.

Δεν έχω θέμα να είναι σώνει και καλά ένα παιχνίδι στο Steam, δεν με πειράζει που δεν είναι το Division στο Steam, με τις αποκλειστικότητες τρίτων έχω.

Θα δούμε τι θα γίνει, πάντως τα λεφτά με στο τσουβάλι από το γνωστό παιχνίδι κάποτε θα τελειώσουν...

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aypnia είπε

Θα φανεί πως θα πάει. Το Division πάντως είναι άλλη φάση, δεν είναι αποκλειστικό στο Epic.

Δεν έχω θέμα να είναι σώνει και καλά ένα παιχνίδι στο Steam, δεν με πειράζει που δεν είναι το Division στο Steam, με τις αποκλειστικότητες τρίτων έχω.

Θα δούμε τι θα γίνει, πάντως τα λεφτά με στο τσουβάλι από το γνωστό παιχνίδι κάποτε θα τελειώσουν...

Αυτό που γράφεις , για τα λεφτά από το γνωστό παιχνίδι , τι είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HALF EVIL είπε

Αυτό που γράφεις , για τα λεφτά από το γνωστό παιχνίδι , τι είναι; 

Αναφερεται στο Epic store - fortnite απο εκει εχει βγαλει ενα καρο λεφτα η εν λογω εταιρεια πουλωντας skin κτλ ingame αν δεν κανω λαθος μια και δεν το εχω παιξει καν αλλα ξερω αναλογες πρακτικες απο αλλα παιχνιδια που το κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mtifosi είπε

οπως εγινε η αρχη με το division θα συνεχισει τωρα με το metro

Το Division ουτως ή αλλως ειναι για uplay μιας και ειναι της ubisoft,ψιλο αδιαφορο αν θα βγει και στον Epic

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-tom-clancys-the-division-2-cd-key-compare-prices/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Το Division ουτως ή αλλως ειναι για uplay μιας και ειναι της ubisoft,ψιλο αδιαφορο αν θα βγει και στον Epic

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-tom-clancys-the-division-2-cd-key-compare-prices/

Steam ομως δεν θα υπαρχει και αν στο μελλον καποιος το βρει προσφορα πχ στο epic store θα μπορει να το παρει εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Το θέμα ανοίγει ξανά. Αποφύγετε αναφορές και συζήτηση για πειρατεία και γκρίνια για το Epic Store. Περιοριστείτε στα του παιχνιδιού για να είστε on-topic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι μου που το παίζει (σε ps4 pro βέβαια και όχι PC) μου είπε κατά λέξη: "Θα το λατρέψεις! Από τα καλύτερα της γενιάς. Σαπίλα τόση δεν έχει, πιο πολύ εξωτερικά σκηνικά έχει αλλά είναι γαμάτο. Γραφικάρες αλλά γενικά ζορίζονται οι κονσόλες."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Φιλαράκι μου που το παίζει (σε ps4 pro βέβαια και όχι PC) μου είπε κατά λέξη: "Θα το λατρέψεις! Από τα καλύτερα της γενιάς. Σαπίλα τόση δεν έχει, πιο πολύ εξωτερικά σκηνικά έχει αλλά είναι γαμάτο. Γραφικάρες αλλά γενικά ζορίζονται οι κονσόλες."

μα 15 του μήνα κυκλοφορεί σε όλα τα φορματ..πώς το παίζει ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

μα 15 του μήνα κυκλοφορεί σε όλα τα φορματ..πώς το παίζει ήδη;

Είναι ο admin ενός gaming site που γράφω και εγώ. Του έδωσαν τον κωδικό για το review. Μου είπε να περιμένω διθυραμβικά σχόλια από όλους τους reviewers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...