Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Του έχω ξαναπεί ότι εμείς που τα σκάμε σε HW, τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. Το Metro και μέτριο ή ακόμα και κακό να είναι σαν παιχνίδι, μας ενδιαφέρει εμάς που έχουμε RTX για το RTX.

Εγώ θείο πάρω 2080 ή 2080ti για το rtx? Λεφτα έχω. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το resident evil 2 remake ειναι δοκιμασμενο παιχνιδι(βασιζεται σε παιχνιδι που εχει κυκλοφορησει εδω και καιρο),εβγαλε demo πριν την κυκλοφορια του να το δοκιμασει ο κοσμος,δεν εχει season pass οπως το Metro και σε αντιθεση με πολλα παιχνιδια εχει καλο replayability(επειδη δεν ειναι μεγαλο παιχνιδι το παιζεις ανετα πολλες φορες για να βρεις τα παντα)και αναμενεται και αλλο δωρεαν dlc τον Φεβρουαριο.

Οχι οτι το Metro δεν αναμενεται να ειναι καλο βεβαια,αλλα σιγουρα ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση απο το resident στο παραδειγμα σου χωρις καν να υπολογιζω τις μπουρδες περι epic store και steam.

Α επισης ειναι και παρα πολυ optimized τιτλος κατι που δεν νομιζω να ισχυει για το metro αλλα θα δουμε.

Δεν νομιζω να έθιξα το συγκεκριμένο Game που άρχισες τις υπογραμμισεις.... Έγραψα καλά έκανε ο κόσμος γιατι για αυτόν τα αξίζει.... (Για μένα όχι.... Ίσως στο 30ρι κοντά ).... Προσωπικές απόψεις είναι αυτές.... Αλλά όπως και να έχει απο τα λίγα που έχω δει το metro για μένα το τονίζω  θα είναι από τα καλύτερα Games του 2019... 

27 λεπτά πριν, Fulgore είπε

να υπολογιζω τις μπουρδες περι epic store και steam.

Μπούρδες - μπούρδες  αλλά έχει γίνει αντικείμενο σχολιασμού κάμποσες σελίδες .... 

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Δεν νομιζω να έθιξα το συγκεκριμένο Game που άρχισες τις υπογραμμισεις.... Έγραψα καλά έκανε ο κόσμος γιατι για αυτόν τα αξίζει.... (Για μένα όχι.... Ίσως στο 30ρι κοντά ).... Προσωπικές απόψεις είναι αυτές.... Αλλά όπως και να έχει απο τα λίγα που έχω δει το metro για μένα το τονίζω  θα είναι από τα καλύτερα Games του 2019... 

Βρε συ αν μου ελεγες προχθες δωσαμε στα 20 ευρω κωδικο για steam θα στον εδινα σε σενα ακομα και στα 15. Δες λιγο αγγελιες εχει απο amd rewards σε αυτες τις τιμες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Δεν νομιζω να έθιξα το συγκεκριμένο Game που άρχισες τις υπογραμμισεις.... Έγραψα καλά έκανε ο κόσμος γιατι για αυτόν τα αξίζει.... (Για μένα όχι.... Ίσως στο 30ρι κοντά ).... Προσωπικές απόψεις είναι αυτές.... Αλλά όπως και να έχει απο τα λίγα που έχω δει το metro για μένα το τονίζω  θα είναι από τα καλύτερα Games του 2019... 

Μπούρδες - μπούρδες  αλλά έχει γίνει αντικείμενο σχολιασμού κάμποσες σελίδες .... 

Οχι, απλα ανεφερες κακο παραδειγμα.

Να ελεγες πχ το Shadow of the tomb raider για οσους το αγορασαν day one θα ηταν πιο πετυχημενο.

 

 

 

34 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Του έχω ξαναπεί ότι εμείς που τα σκάμε σε HW, τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. Το Metro και μέτριο ή ακόμα και κακό να είναι σαν παιχνίδι, μας ενδιαφέρει εμάς που έχουμε RTX για το RTX.

Κατσε πρωτα να δεις στην πραξη το RT και μετα μιλαμε για ενδιαφερον.

Γιατι τα ιδια γραφονταν και για το Tomb raider και μισο χρονο μετα ακομα στο περιμενε ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο ανεκδοτο το rtx μεχρι στιγμης. Στο BF1 απλα δεν βλεπεις τη διαφορα μεσα στον χαμο που γινεται. Το shadow ερχεται μεσο Λαμιας. Ενα exodus εμεινε αντε να το δουμε και αυτο. Και στο dlss το ιδιο πραγμα. Ποσο μου τη δινει ο πετσινος στην παρουσιαση των turing απο την αρχη φανηκε οτι πουλαει φουμαρα. Μισο χρονο μετα και δεν εχει αλλαξει κατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το RTX περιλαμβάνει RT + DLSS. Για την ώρα RTX δεν έχουμε δει πουθενά δηλαδή. RT σκέτο ναι, στο BF V. Περιμένουμε το patch για DLSS. Στο Metro ελπίζω να τα έχουμε στο launch αυτά..

geforce-ces-2019-rtx-on-battlefield-v-pe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

40€ παιζει στα κλειδαδικα,παντως γινεται να το βαλετε και στο library  του steam αν θελετε να τα εχετε ολα τα παιχνιδια σε λιστα κτλ

Τι εννοεις? Πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, CMOS_Z είπε

Τι εννοεις? Πως?

Εννοει φανταζομαι την κλασσικη επιλογη του Steam Προσθηκη ενος παιχνιδιου μη steam,η πρωτη επιλογη πανω απο αυτη που πατας για να ενεργοποιησεις καποιο κλειδικ οταν παιρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εννοει φανταζομαι την κλασσικη επιλογη του Steam Προσθηκη ενος παιχνιδιου μη steam,η πρωτη επιλογη πανω απο αυτη που πατας για να ενεργοποιησεις καποιο κλειδικ οταν παιρνεις.

Για λιγο νομιζα οτι γινεται με καποιο αλλο digital key. Παει η χαρα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Βρε συ αν μου ελεγες προχθες δωσαμε στα 20 ευρω κωδικο για steam θα στον εδινα σε σενα ακομα και στα 15. Δες λιγο αγγελιες εχει απο amd rewards σε αυτες τις τιμες.

Τα λένε νωρίτερα.... Δεν είμαι και θερμός fan με το game αλλά Οκ..... Ότι τσίμπησα έναν κωδικό.... 

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, ADHD είπε

Υπάρχουν κωδικοί για steam?? Οχι να το κανω manual add αλλα steam version..

Ούτε σε κλειδάδικο.

Δεν πειράζει για εμένα απλά το Metro κυκλοφορεί το 2020, σε μειωμένη τιμή, πατασρισμένο και ολοκληρωμένο τελικό προϊόν. 

Παιχνίδια υπάρχουν :)

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Δεν πειράζει για εμένα απλά το Metro κυκλοφορεί το 2020, σε μειωμένη τιμή

Μην ορκιζεσαι καθολου!

Πολυ φοβουμαι οτι οταν του χρονου θα βγει στο Steam, θα χει €60 σαν φρεσκος τιτλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...