Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Το denuvo απλά αυξάνει τα loading times. Κατά τα άλλα δεν δημιουργεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα στο παιχνίδι.

Με nvme τι loading times να έχουμε. Με. Hdd γίνεται ο πανικός 

 

Πάντως αμαρτία να παιχτεί τέτοιο παιχνίδι σε κονσόλα όπως το ps4.  Χάνεις τη μισή εμπειρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαρτια ειναι τα καραγκιοζιλικια της εταιρειας λες και δεν ξεχναμε και τις βλακειες που εκαναν οι ιδιοι στο Metro LL που πουλαγαν το hard mode για 5δολλαρια.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αμαρτια ειναι τα καραγκιοζιλικια της εταιρειας λες και δεν ξεχναμε και τις βλακειες που εκαναν οι ιδιοι στο Metro LL που πουλαγαν το hard mode για 5δολλαρια.

Το οποίο μπορούσες να το προσθέσεις εσύ ο ίδιος στο .ini αρχείο αν δεν κάνω λάθος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω σαν κατοχος και των 2 Metro και των Redux edition τους, λεω να παίξω το τελευταιο απο το "piratebay launcher" που εχω και δικαιωμα για "refund" και αν ειναι καλο οπως τα προιγούμενα και καλα optimized να μπορω να εχω 60fps@1080p με med η higher settings (RX 480), θα το αγορασω οταν παει κανα 30ρι. Να μην εχω και το denuvo αλλα και το fortnight να μου κανει autoinstall απο το epic shop.

Επεξ/σία από Lied
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το οποίο μπορούσες να το προσθέσεις εσύ ο ίδιος στο .ini αρχείο αν δεν κάνω λάθος..

Ναι εγω την ολη κινηση ειναι που σχολιαζω που εκαναν.Αργοτερα το εβαλαν κανονικα στην επομενη redux εκδοση ουτως ή αλλως.

7 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Κάτσε να βγει και θα δείτε πως θα το πάρετε όλοι. 

Προσωπικα και 99 να παρει στο metacritic(που λεει ο λογος)δεν προκειται να το παρω στο epic store.

Τα ιδια ειπα και στο Ashen ή στο Hades και ολως τυχαιως κανενα απο αυτα δεν αγορασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω αν το παρω την δεδομενη στιγμη θα το παρω στο ps4 μετα το δινω εδω στις αγγελιες και οταν με το καλο βγει στο steam το παιρνω εκει και λογικα μεχρι τοτε θα εχω παρει και καρτα που να το σηκωνει πιο ανετα και λογικα και rtx.Γενικα ολη αυτη η βλακεια που επαιξε με το epic store νομιζω σε καλο θα βγει σε οσους κανουν υπομονη απο αποψη τιμης, dlc, ισως εχει βγει ως τοτε καποια goty, bugs κτλ.

halfevil ναι θα το "παρουν" αλλα δεν θα σου πω απο που γιατι θα αρχισουν να σβηνονται ποστ.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, icenex είπε

Καπου ειχα διαβασει οτι για το pro θα εχει 4k/30 αλλιως 1080/60

Κατι ειναι και αυτο σε 1080/60p θα ειναι κομπλε. Απο εκει και περα θα δουμε διαφορες με το pc να δουμε τι δουλεια εκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Παιχνιδάρα ενώ δεν έχει βγει?! Pre-order μετά από όλα αυτά? Απορώ πως δεν καταλαβαίνετε ότι δεν βοηθάτε καθόλου την κατάσταση, την επιδεινώνεται. Δες κάνα review πριν αγοράσεις κάτι dude, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά you know, just my two cents. ;)

Πρώτον από τα ελάχιστα που έχω δει σαν ένα δείγμα θα είναι ένα από τα κορυφαία Games το 2019 πάντα  σύμφωνα με την προσωπική μου άποψη. Δεύτερον όλοι τρέξανε και πήρανε το Resident evil 2 (και καλά κάνανε ) remake και εκεί δεν είδα να μιλάει κανείς για τα 50ρια-60ρια που ζήταγε σε pre-order (εγώ δεν τα έδινα για αυτήν την σειρά μιας και κοιτάω μπας και το τσιμπήσω κάπου φτηνότερα, και πάλι είναι η προσωπική μου άποψη ) ... Έχω rtx κάρτα γραφικών... Εν τέλει σαν single player fan,  αν δεν πάρω το metro πιο θα πάρω για το rtx που θα μου προσφέρει όπως λέγεται ? Στην τελική ας τους έσκαγε περισσότερα το steam για να το έχει στην πλατφόρμα τους.... 

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Δεύτερον όλοι τρέξανε και πήρανε το Resident evil 2 (και καλά κάνανε ) remake και εκεί δεν είδα να μιλάει κανείς για τα 50ρια-60ρια που ζήταγε σε pre-order (εγώ δεν τα έδινα για αυτήν την σειρά μιας και κοιτάω μπας και το τσιμπήσω κάπου φτηνότερα, και πάλι είναι η προσωπική μου άποψη ) ... 

Το resident evil 2 remake ειναι δοκιμασμενο παιχνιδι(βασιζεται σε παιχνιδι που εχει κυκλοφορησει εδω και καιρο),εβγαλε demo πριν την κυκλοφορια του να το δοκιμασει ο κοσμος,δεν εχει season pass οπως το Metro και σε αντιθεση με πολλα παιχνιδια εχει καλο replayability(επειδη δεν ειναι μεγαλο παιχνιδι το παιζεις ανετα πολλες φορες για να βρεις τα παντα)και αναμενεται και αλλο δωρεαν dlc τον Φεβρουαριο.

Οχι οτι το Metro δεν αναμενεται να ειναι καλο βεβαια,αλλα σιγουρα ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση απο το resident στο παραδειγμα σου χωρις καν να υπολογιζω τις μπουρδες περι epic store και steam.

Α επισης ειναι και παρα πολυ optimized τιτλος κατι που δεν νομιζω να ισχυει για το metro αλλα θα δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Έχω rtx κάρτα γραφικών... Εν τέλει σαν single player fan,  αν δεν πάρω το metro πιο θα πάρω για το rtx που θα μου προσφέρει όπως λέγεται ? Στην τελική ας τους έσκαγε περισσότερα το steam για να το έχει στην πλατφόρμα τους.... 

Του έχω ξαναπεί ότι εμείς που τα σκάμε σε HW, τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα. Το Metro και μέτριο ή ακόμα και κακό να είναι σαν παιχνίδι, μας ενδιαφέρει εμάς που έχουμε RTX για το RTX.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...