Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανεις δε ξερει..

και για τα physical, αλλοι λενε θα εχουν κωδικους για το steam, αλλοι για το epic

Ενα μπαχαλο.. και δεν βγαινει και κανενας αρμοδιος να δωσει απαντησεις απο τη deep silver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, andreas443 είπε

Από τα online store που δίνουν κλειδιά για το game και είναι και πιο φτηνά τι θα γίνει τρώμε άκυρο?

Τρεις φορες έχει γίνει post στην προηγουμενη σελίδα, το πήρες για steam το έχεις για steam.... 🧐

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα και τα reviews για το παιχνιδι το πιο πιθανο να ειναι για κονσολες.

5 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τρεις φορες έχει γίνει post στην προηγουμενη σελίδα, το πήρες για steam το έχεις για steam.... 🧐

Μαλλον θελει να πει απο κλειδαδικα τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Μαλλον θελει να πει απο κλειδαδικα τι παιζει.

Το κατάλαβα αλλα γιατί να αλλάζει κάτι, αφού το key είναι για steam και κανεις pre-order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για κουτατο το πηγαινα παντως αν ομως ερθει για epic store και στο κουτατο να το βαλουν στον πατο τους το παιχνιδι.Πραγματικα εχω βαρεθει που εχει γεμισει ο τοπος πλατφορμες και αποκλειστικοτητες.Να θες να εχεις ολη την βιβλιοθηκη σου ωραια νοικοκυρεμενα και εχεις να αντιμετωπιζεις τετοιες χαζομαρες.Και αντε δεχτηκα να εχω σειρες στην εκαστοτε πλατφορμα. Witcher gog, battlefield σειρα origin, Κτλ. Δεν θα εχω πλεον και τα sequel παιχνιδιων σε διαφορετικες πλατφορμες για μενα αυτο παει πολυ.

2 παιζουν για μενα το παιρνω κουτατο τις πρωτες μερες κυκλοφοριας αν ειναι οντως για steam αλλιως και του χρονου καλα ειναι θα εχει πεσει και η τιμη και μεχρι τοτε ισως εχουμε και καμια καρτα γραφικων που να το παιξει ακομη καλυτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, john2gr είπε

Ενδεικτικά, όσοι κάνατε pre-order από CDKEYS θα πάρετε κωδικό για το Epic Store, όχι για το Steam

Αρχισαν τα οργανα βλεπω να πεφτουν refund αν γινεται βεβαια γιατι δεν εχω κανει ποτε preorder απο κλειδαδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το RE 2 το ξεπέρασε ήδη πάντως, lol

https://store.steampowered.com/search/?filter=topsellers&os=win

Κανουν ολοι preorder για να το εχουν στο steam μαλλον αυτο συμβαινει παντως απο αυτα που διαβαζω στα φορουμ στο steam καποιοι λενε για refund.Αλλα εγω μιλησα οτι θα πεσει πολυ ακυρο στα κλειδαδικα.

Αυτο το αρθρο λεει οτι ακομη και η φυσικη εκδοση θα ερθει με κλειδι που θα μπορει να γινει activate στο epic store μονο οποτε οποιος το θελει σε steam καλυτερα να το παρει τωρα απο steam αλλιως του χρονου θα παρουμε καμια goty απο το steam.

https://www.rockpapershotgun.com/2019/01/28/metro-exodus-becomes-epic-games-store-exclusive/

Η παρακατω φωτο ειναι απο απαντηση στο fb.

HYAI6XH.png

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην σελιδα του παιχνιδιου στο fb πεφτει πολυ κραξιμο παντως

 

https://www.facebook.com/MetroVideoGame/posts/2522497991111984

Σβηνουν κ σχολια,πριν ειχε πανω απο 1200 σχολια και τωρα ειναι στα 800 σχολια

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει Gabe, θα παίρνεις τα παπάκια  από εδω και πέρα . Ξέρεις,  ίσως πρέπει να ξαναρχίσεις να αναπτύξεις και κανένα τίτλο , οχι μονο μεσάζοντάς. Ξέρεις εσύ,  κάτι για HL, L4D :P;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...