Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευγε,μπραβο...

Ηδη βλεπω ποσο χαρουμενος ειναι ο κοσμος

https://steamcommunity.com/app/412020

Η μονη ελπιδα λογικα ειναι στα κουτατα παιχνιδια τα οποια θα ειναι για κωδικο για το Steam λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, chosen21 είπε

Dayum, παίζει να είναι το πρώτο AAA που ρίχνει τέτοια χοντρή χυλόπιτα στον Gaben (και μάλιστα του ξηγήθηκε και μ@λ@κία με τόσο μεγάλη περίοδο pre sale και διαφήμιση για να του τη κάνει 2 βδομάδες πριν την επίσημη κυκλοφορία). Εγώ αν ήμουν Gaben, 8α τους ξήλωνα όλο τον κατάλογο από το steam.😣

https://steamcommunity.com/app/412020/discussions/0/1743358239849378663/

Αχάχα έχουν και steam forum thread με τα περαιτέρω. Dem balls.

Yes - Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020.

37064b2a35a82c7eb9f5ac0d86826b54527977c9

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ευγε,μπραβο...

Ηδη βλεπω ποσο χαρουμενος ειναι ο κοσμος

https://steamcommunity.com/app/412020

Η μονη ελπιδα λογικα ειναι στα κουτατα παιχνιδια τα οποια θα ειναι για κωδικο για το Steam λογικα.

θα δουλευουν αυτα στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που στηρίζω το epic store ξενέρωσα γιατι προσωπικά το ήθελα στο steam ..... όπως και να έχει θα το παίξουμε εκει αναγκαστικά αφου το γουστάρω το παιχνίδι.

Η ερώτηση μου ειναι οτι θα βγεί εντελώς απο το steam δεν μπορούμε να το παίξουμε / αγοράσουμε εκει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SPANK είπε

Παρόλο που στηρίζω το epic store ξενέρωσα γιατι προσωπικά το ήθελα στο steam ..... όπως και να έχει θα το παίξουμε εκει αναγκαστικά αφου το γουστάρω το παιχνίδι.

Η ερώτηση μου ειναι οτι θα βγεί εντελώς απο το steam δεν μπορούμε να το παίξουμε / αγοράσουμε εκει ;

Time-exclusive στο Epic Store για εναν χρονο. Θα βγει στο Steam στις 14 Ιανουαριου 2020. Οσοι προλαβουν και το κανουν pre-order στο Steam θα το παιξουν κανονικα τον επομενο μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SPANK είπε

Παρόλο που στηρίζω το epic store ξενέρωσα γιατι προσωπικά το ήθελα στο steam ..... όπως και να έχει θα το παίξουμε εκει αναγκαστικά αφου το γουστάρω το παιχνίδι.

Η ερώτηση μου ειναι οτι θα βγεί εντελώς απο το steam δεν μπορούμε να το παίξουμε / αγοράσουμε εκει ;

μεχρι τις 14/2 θα μπορεις να παρεις απ το steam (pre-order) και θα το εχεις κανονικα με οτι updates/dlc προκυψουν. Απο τις 15/2 δεν θα μπορεις να το αγορασεις στο steam.

Στις 14-02-2020 θα γινει και παλι διαθεσιμο στο steam για πωληση κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Τι γελοιότητες είν' αυτές μωρέ.

Μιας που δεν έφτανε το DRM και τα gameplay videos να δείχνουν αποκλειστικά outdoors...εθελοντές έχουν στο marketing?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...