Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το exodus το last light Θα το πιάσω σε λίγες μέρες. 

Από αυτά που έχω δει φοβάμαι ότι δεν θα τα αγγίζει καν στην ατμόσφαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Από αυτά που έχω δει φοβάμαι ότι δεν θα τα αγγίζει καν στην ατμόσφαιρα.

Αυτό προμηνύεται ναι από τα βίντεο που είδαμε. Τουλάχιστον να έχει καλη ιστορία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να το παίξω με όλες τις δυνατότητές του μάλλον θα ήμουν διατεθειμένος να πάω για 2080ti.    Για το HL3 , όταν βγεί  δεν το συζητώ,  2 Χ 4080 ti SLI. :P

 Το πρόβλημα είναι ότι το κονδύλι πρέπει να περάσει από έγκριση στο Κογκρέσο και στη Γερουσία , όπου την πλειοψηφία κατέχει μια ψήφος ( η σύζυγος). 

Πρέπει να παραθέσω  πάρα πολύ ισχυρά επιχειρήματα.  :ph34r:

Επεξ/σία από HALF EVIL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HALF EVIL είπε

Το πρόβλημα είναι ότι το κονδύλι πρέπει να περάσει από έγκριση στο Κογκρέσο και στη Γερουσία , όπου την πλειοψηφία κατέχει μια ψήφος ( η σύζυγος). 

Πρέπει να παραθέσω  πάρα πολύ ισχυρά επιχειρήματα.  :ph34r:

Και γω για να προχωρήσω στην αγορά του συγκεκριμένου είχαμε δεκάλεπτο οικογενειακό συμβούλιο με θετική κατάληξη ευτυχώς..

Φυσικά για τη standard έκδοση.. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sprou είπε

Και γω για να προχωρήσω στην αγορά του συγκεκριμένου είχαμε δεκάλεπτο οικογενειακό συμβούλιο με θετική κατάληξη ευτυχώς..

Φυσικά για τη standard έκδοση.. :ph34r:

Αααα εσύ έχεις χοντρό πρόβλημα. Έκανες κατάθεση νομοσχεδίου για το παιχνίδι, εγώ μιλάω για την 2080ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deep Silver comments on Metro Exodus using the Denuvo anti-tamper tech

Δεν έχει μάθει ούτε μια εταιρεία απ' όλους αυτούς, ότι όταν το παιχνίδι ξέρεις ότι τα σπάει, δεν χρειάζεται DRM(Π.χ. Witcher 3) ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω ότι θα είναι κορυφαίο παιχνίδι αλλά δεν θα θυμίζει σε τίποτα σε Metro. (όπως τα τελευταία assasins που μονο assasins δεν είναι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Προβλέπω ότι θα είναι κορυφαίο παιχνίδι αλλά δεν θα θυμίζει σε τίποτα σε Metro. (όπως τα τελευταία assasins που μονο assasins δεν είναι)

Έχουμε γεμίσει στα trolls ήρθε και η ώρα των fortune tellers...έχουν δείξει ένα μονο map του μισάωρου και το game είναι 25 ώρες με πάμπολλες περιοχές και φυσικά πέρα από το location όλα θυμίζουν Metro γιατί guess what? είναι Metro, μάλλον ξανά ρωτα το crystal ball σου :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Έχουμε γεμίσει στα trolls ήρθε και η ώρα των fortune tellers...έχουν δείξει ένα μονο map του μισάωρου και το game είναι 25 ώρες με πάμπολλες περιοχές και φυσικά πέρα από το location όλα θυμίζουν Metro γιατί guess what? είναι Metro, μάλλον ξανά ρωτα το crystal ball σου :D

Ενώ η δική σου αιτιολόγηση έχει τρομερή τεκμηρίωση.... 

Δηλαδή δεν έχουμε το δικαίωμα να γράψουμε για το παιχνίδι; Από αυτά που έδειξαν δεν μπορεί να βγει κάποιο συμπέρασμα; τότε κακώς φτιάχτηκε το topic, να άνοιγε μετά την κυκλοφορία του....

Αν εσένα σου θυμίζουν τα Metro εμένα ΔΕΝ ΘΥΜΊΖΟΥΝ και ούτε με νοιάζει πως το βλέπεις εσύ

 

Στις 16/1/2019 στις 6:59 ΜΜ, phanispal είπε

Bye bye ατμόσφαιρα : /

Και wtf με το setting; Πιο πολύ σε Mad Max μου φέρνει, παρά σε Metro.

ΟΚ, είδα και τους Κορεάτες στο τέλος.

Λολ.

 

Στις 23/1/2019 στις 2:55 ΜΜ, phanispal είπε

Έχω την εντύπωση ότι θα είναι μια από τις περιπτώσεις που θα πούμε ότι ναι μεν πολύ καλό παιχνίδι, αλλά όχι και τόσο Metro.

 

Στις 23/1/2019 στις 12:51 ΜΜ, Arkin είπε

Αυτό προμηνύεται ναι από τα βίντεο που είδαμε. Τουλάχιστον να έχει καλη ιστορία. 

 

Στις 23/1/2019 στις 12:46 ΜΜ, -WISE- είπε

Από αυτά που έχω δει φοβάμαι ότι δεν θα τα αγγίζει καν στην ατμόσφαιρα.

 

Στις 17/1/2019 στις 1:41 ΠΜ, Fulgore είπε

Ωραιο το παραπανω demo αλλα το melee και κυριως το healing εξακολουθουν να ειναι για τα μπαζα.

 

Όλοι εσείς παιδιά (και άλλοι πόσοι) να πάρετε πίσω τα σχόλια γιατί δεν αρέσει στον  @{TDi}Dj2k..infc....

Επεξ/σία από Acmilangr2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ξαναειπωθει αλλα ο τιτλος λεγεται metro exodus δηλαδη τι περιμενατε να ειστε ολη την ωρα υπογειως?Καταλαβαινω γιατι για καποιους μετρό σημαινει αυτο το κλειστοφοβικο περιβαλλον αλλα μην τρελενεστε φανταζομαι τα παιχνιδι θα συνδυαζει διαφορετικα σκηνικα και μεσα στο μετρο και εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, icenex είπε

Εχει ξαναειπωθει αλλα ο τιτλος λεγεται metro exodus δηλαδη τι περιμενατε να ειστε ολη την ωρα υπογειως?Καταλαβαινω γιατι για καποιους μετρό σημαινει αυτο το κλειστοφοβικο περιβαλλον αλλα μην τρελενεστε φανταζομαι τα παιχνιδι θα συνδυαζει διαφορετικα σκηνικα και μεσα στο μετρο και εξω.

Μακάρι , εξάλου (εγώ προσωπικά) δεν έχω πρόβλημα ακόμα και αν έχει ΕΝΤΕΛΩΣ νέα ατμόσφαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Μακάρι , εξάλου (εγώ προσωπικά) δεν έχω πρόβλημα ακόμα και αν έχει ΕΝΤΕΛΩΣ νέα ατμόσφαιρα.

Θεωρω οτι επιτηδες μας εδειξαν μονο gameplay στον εξω κοσμο μιας κ ειναι κατι καινουργιο και δωσανε εμφαση στο κατι καινουργιο αλλα πιστευω θα εχει και περιοχες με το γνωστο κλειστοφοβικο περιβαλλον απλα οχι στο βαθμο που ειχαν οι 2 προηγουμενοι τιτλοι.

Προσωπικα δεν με χαλαει η ποικιλια ειδικα στο προηγουμενα γουσταρα οταν εβγαινα εξω με μασκες κτλ και ηθελα να μαθω περισσοτερα με το τι απεγινε ο κοσμος.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...