Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά είναι. Έχουμε τις κάρτες γραφικών που έχουν πάει στο θεό και σας φαίνεται και λογικό, πάμε σιγά-σιγά ν' ανέβουν και τα παιχνίδια να γουστάρουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά τα 85 λίγα είναι σε σχέση με άλλα που κοστίζουν 60 ευρώ το main παιχνίδι + 40-50 ευρώ το season pass..Το Red Dead Redemption 2 είχε 85 η Special Edition που δεν έχει καν season pass. Απλά άλλο να δώσεις 85 ευρώ για παιχνίδι που βγάζει 60-70 ώρες + και άλλο για παιχνίδι των 10-15 ωρών..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλο λέω εγώ..Δεν γίνεται ένα παιχνίδι 10-15 ωρών να κοστίζει 60+ ευρώ και ένα στυλ Witcher 100+ ωρών να έχει τα ίδια. Το πρώτο δεν βγάζει τα λεφτά σου σε καμία περίπτωση, το δεύτερο ναι.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

85 ευρώ για 10-12 ώρες παιχνίδι ; Στάνταρ..

14 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν γίνεται ένα παιχνίδι 10-15 ωρών

Στις 9/1/2019 στις 2:03 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

μιλάμε για 25 ώρες gameplay ενώ τα προηγούμενα ζήτημα να ήταν 10 ώρες το καθένα

Αναφορά σε κείμενο

Speaking with GamesTM magazine (issue 204), Huw Beynon, Head of Global Brand Management at Deep Silver, revealed that Metro Exodus will last approximately as long as the previous two titles (2033 and Last Light) combined, which translates to around 25 hours. In fact, he added that 4A Games is actually struggling to fit the game on a single Blu-ray disc.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, είναι απαραίτητο να υπάρχει αντιστοίχιση τιμής-διάρκειας; Δε θυμάμαι κάτι τέτοιο στο παρελθόν.

Κι αν έχει γίνει, θα είναι μεμονωμένες περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/1/2019 στις 1:51 ΜΜ, phanispal είπε

Γιατί, είναι απαραίτητο να υπάρχει αντιστοίχιση τιμής-διάρκειας; Δε θυμάμαι κάτι τέτοιο στο παρελθόν.

Κι αν έχει γίνει, θα είναι μεμονωμένες περιπτώσεις.

Για οποιον αγοραζει αρκετα καινουργια παιχνιδια τον χρονο(ειτε indie,ειτε AAA),ειναι λογικο να εχει καποια διαφορετικα κριτηρια απο καποιον αλλο ο οποιος πχ θα αγορασει τον χρονο 1-2 καινουργια παιχνιδια αρα δεν τον πολυ πειραζει η τιμη/διαρκεια παιχνιδιου.

Η να θεσω αλλο παραδειγμα.Για οποιον αγορασει το metro μετα απο 2-3χρονια σε τιμη χωμα(οπως στα προηγουμενα)σιγα μην τον πειραξει αυτο.

Εγω για παραδειγμα για φετος ετσι οπως παει το πραγμα(μαζι με οτι ανακοινωσεις δουμε το καλοκαιρι για το υπολοιπο μισο)εχω γυρω στα 10-12 παιχνιδια που θελω να παιξω,αρα σιγουρα θα το σκεφτω παραπανω για το τι θα κανω με το metro. 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2019 στις 11:58 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

85 ευρώ για 10-12 ώρες παιχνίδι ; Στάνταρ..

Δεν νομιζω να ναι τοσο μικρο το base game,ποσο μαλλον μαζι με το expansion pass. Παντως εγω θα περιμενω να πεσει σε ανθρωπινη τιμη,οσο και αν το λατρευω. Ειδικα τωρα που ανακοινωσαν expansion pass. Ουτως η αλλως εχω και αλλα ποιοτικα games στην λιστα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά γιατί γκρινιάζετε για την τιμή; Το Ελλάνιο AC σας άρμεξε τα πορτοφόλια,εκεί τσιμουδιά!
99€ κάνει η GOLD edition του που είναι το main game+SP.

Καλά τα λέει ο @icenex για επιλεκτική γκρίνια!

 

Όσο για το αν είναι based ή inspired...το γράφει ξεκάθαρα στην αρχή του τρέιλερ ότι είναι inspired!
Από κει και πέρα όντως αν είναι να παίξουμε mad max,να μου λείπει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...