Προς το περιεχόμενο

Metro Exodus [PC]


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/8/2018 στις 1:19 ΠΜ, spanian είπε

Ελπίζω να υποστηρίζει 3D όπως τα προηγούμενα, τρομερή εμπειρία έχω να τονίσω.

Υποστηριζει το πρωτο σε redux εκδοση 3D? Δηλαδη αν το βαλω σε 3D τηλεοραση θα με βγαλει επιλογη για στερεοσκοπικο 3D?

1 ώρα πριν, chek2fire είπε

250 lol 

εντάξει έχουν ξεφύγει με τους κολέκτορες. Είπαμε κολέκτορα να έχει διάφορα καλούδια μέσα και να είναι προσεγμένος αλλά όχι και 100 ευρώ plus που πλέον γίνετε κανόνας

Ποσα Bitcoin βγαινει η συλλεκτικη ρε συ? Λεφτα υπαρχουν οταν γινει το επομενο pumb αγοραζουμε κλαιν.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Άειντε να δούμε πώς θα τρέχει σε 1440p με τη 1080 Ti.

Άνετα..Το βάρος όλο θα 'ναι το RT GI για τις RTX..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, phanispal είπε

Άειντε να δούμε πώς θα τρέχει σε 1440p με τη 1080 Ti.

δυσκολα...ακομα και οι RTX Θα εχουν θεμα σε μεγαλες αναλυσεις.

η μηχανη γραφικων ειναι gpu bound και Unoptimized...τα προηγουμενα δυο δεν ετρεχαν καλα ακομα καισε

δυνατο hardware της εποχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δεις που θα βγει και θα λένε "όχι γιατί είναι semi open-world damnt it, που είναι τα tunnels?!". Και φυσικά άμα δεν είχαν αλλάξει τίποτα "Τι πάλι tunnels, ε κάντε και κάτι διαφορετικό". :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για παιχνίδια σταθμό. Από ατμόσφαιρα, από story από χειρισμό. Μου άρεσε φυσικά που ήταν κυρίως στο μετρό το main story και είχε και αποστολές έξω. Ούτως ή άλλως και στα βιβλία έτσι είναι. Οι χαρακτήρες βγαίνουν έξω. Απλά δεν θέλω να το πάμε στο άλλο άκρο. Την κλειστοφοβική ατμόσφαιρα που σου περνούσε δεν την αλλάζω με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιχνίδι σταθμό για χειρισμό?! Υπάρχουν games με καλύτερο shooting. Story? Καλο αλλα είναι από το βιβλίο οποτε πιο εύκολο από original story. Ατμόσφαιρα ναι συμφωνώ, από τα καλύτερα στο είδος αλλα παιχνίδι σταθμό? Όχι, ίσος τα graphs του. Από εκεί και πέρα dont worry θα έχει και πάλι αρκετό tunnel. Βασικά κάποια στιγμή πρέπει να αξιωθώ να διαβάσω τα βιβλία.

p.s. Η δυσκολία για μένα ήταν το καλύτερο του game, 1 shot εσύ 1 shot οι enemies, glorious firefights! :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, -WISE- είπε

Μιλάμε για παιχνίδια σταθμό. Από ατμόσφαιρα, από story από χειρισμό. Μου άρεσε φυσικά που ήταν κυρίως στο μετρό το main story και είχε και αποστολές έξω. Ούτως ή άλλως και στα βιβλία έτσι είναι. Οι χαρακτήρες βγαίνουν έξω. Απλά δεν θέλω να το πάμε στο άλλο άκρο. Την κλειστοφοβική ατμόσφαιρα που σου περνούσε δεν την αλλάζω με τίποτα.

παιχνιδι σταθμος ειναι το Half-life 2.

αυτο ειναι ενα πολυ καλο παιχνιδι ...παρολα αυτα STALKER δεν ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...