Προς το περιεχόμενο

Το πιο λεπτό κορυφαίο smartphone θα είναι το νέο OnePlus σύμφωνα με τον CEO της εταιρείας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσα αρνητικά σχόλια ενώ στο κείμενο λέει πως δεν έκανε κανενα συμβιβασμό στην εμπειρία χρήσης. Είμαι σίγουρος. Το τέλειο κινητό να παρουσιάσει κάποια εταιρία, ΟΧΙ,κάτι θα βρεις να πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα αρνητικά σχόλια ενώ στο κείμενο λέει πως δεν έκανε κανενα συμβιβασμό στην εμπειρία χρήσης. Είμαι σίγουρος. Το τέλειο κινητό να παρουσιάσει κάποια εταιρία, ΟΧΙ,κάτι θα βρεις να πεις.

Αλλο εμπειρια χρησης αλλο διαρκεια μπαταριας. Αλλο εμπειρια χρησης αλλο να σπαει σαν γκοφρετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια...Πόσο θα πάει το μπαγιόκο; Υποψιάζομαι ότι μαζί με το ρεκόρ πάχους θα σπάσει και το ρεκόρ υψηλής τιμής (για one+)

Πες τα! Αυτό στο οποίο πόνταρε πάντα το "flagship killer" OnePlus ήταν καλά σπέκς με τη μισή τιμή από τα κανονικά flagships. Κάτι που από το 3 και μετά έχει πάει περίπατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άρθρο λέει ότι θα έχει Τζακ, αν όντως το βγάλουν, καλό θα ηταν, όχι μόνο η 1+ αλλά οποία εταιρεία αφαιρεί Τζακ, να έχει μέσα στην συσκευασία καλής ποιότητας type C ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα αρνητικά σχόλια ενώ στο κείμενο λέει πως δεν έκανε κανενα συμβιβασμό στην εμπειρία χρήσης. Είμαι σίγουρος. Το τέλειο κινητό να παρουσιάσει κάποια εταιρία, ΟΧΙ,κάτι θα βρεις να πεις.

 

Το τέλειο κινητό δεν υπήρξε, δεν υπάρχει και δεν θα υπάρξει. Το θέμα είναι τί κάνουμε για να βελτιώσουμε αυτό που έχουμε στα χέρια μας.

Ακόμη και αν το OP5 έχει δύο ημέρες αυτονομία σε αυτό το πάχος, γιατί να μην το κάνουν 2mm πιο παχύ και να μας δώσουν, ας πούμε, άλλη μία ημέρα αυτονομία; Νομίζω ότι στην πλειοψηφία των χρηστών την σήμερον ημέρα η αυτονομία είναι υψηλότερη προτεραιότητα από το πάχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκαμε το μπελά μας. Δεν θέλει ο κόσμος ούτε τόσο λεπτά κινητά ούτε egde οθόνες ούτε ίριδες κτλ άχρηστα χαρακτηριστικά. Δώστε ενα κινητό με 9mm πάχος 4.500 μπαταρία μικρά bezels με όλα τα χαρακτηριστικά που έκαναν τα παλιότερα κινητα πραγματικά χρήσιμα και αφήστε τα φρου φρου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια ανάλογα με τα οικονομικά δεδομένα πρέπει να περιμένουμε εξελίξεις πάνω στις τιμές παρά τον πλούσιο εσωτερικό κόσμο του κινητού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δεν μπορεις να αλλαξεις τίποτα ουσιαστικο,  κανεις το κινητο λεπτο με μικρη μπαταρία για να πεις οτι κατι εκανες.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...