Προς το περιεχόμενο

Επιλογή action camera μεσου μπατζετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω για βιντεο μια mirrorless nikon j3 με διαφορα ηδη φακων, επισης κινητο εχω ενα samsung s6 edge plus και εχω και μια παλιoτερη βιντεοκαμε panasonic sdr- sw20 red, η οποια ειναι αδιαβροχη πολυ πρινβγουν action καμερες αλλα δεν τραβαει hd...

 Τωρα στο προκειμενο θελω να παρω μια action camera μεσου μπατζετ αςειναι απο Κινα, η οποια να τραβαει καλυτερα απο οτι αυτες που εχω ηδη και κυριως να μην εχω κινουμενη εικονα να εχω δλδ ενα υποτυπωδες stabilization... Eχω δει καποιες

1) Εken H8 ή Η9

2)Χiaomi Yi

3) ποια αλλη προτεινετε εσεις και αν οχι με τις ηδη υπαρχουσες μπορω να καταφερω κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 100 βαριά... Απλά ποια action camera προτεινετε για να μην άπογοητευθω σε σχέση με το βίντεο αυτών που έχω παραπάνω ? Είδα την xiami to και την eken h8 και h9 έχουν αξιοσημείωτες διαφορές? Γιατί στην τιμή έχουν αν και οι δύο είναι από Κίνα και δεν είναι gopro... Τι λέτε ? Στην τελική να βάλω στο αμάξι με κάτι σταθερό από αυτές που ήδη έχω να τις μετατρέψω σε action camera αν είναι να πάρω κάτι σάπιο.. το έχει δοκιμάσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...