Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/7/2019 στις 12:01 ΜΜ, chrisde είπε

Emma Watson FTW:wub:

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

spacer.png

Και γενικά αν η σειρά ήταν game adaptation

  Απόκρυψη περιεχομένων

spacer.png

Όταν έπαιζα το game ( το 3 ), και έβλεπα την Yennefer, η Eva Green ερχόταν στο μυαλό μου. Το ίδιο και για τον bloody baron, μου θύμιζε τον Robert Baratheon του Got. Όσο για τον witcher τον ίδιο, θα ταίριαζε πιστεύω ο εικονιζόμενος.

41c750dd70ead2eb9ec4ec2bac7dd270.jpg

Επεξ/σία από Joe-4
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα παντως αυτος μετα το inhumans μου φαινεται full φλωρος...νομιζω οτι ο καλυτερος θα ηταν ο armitage...γενικα το πιο σπαστικο σε οτι εχω δει μεχρι τωρα, είναι ο αμουσος cavill, δεν τη καταλαβαινω καθολου αυτη την επιλογη...Και το μουσι του παει πολυ, οπως το εδειξε στο tudors...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, xavier είπε

εμενα παντως αυτος μετα το inhumans μου φαινεται full φλωρος...νομιζω οτι ο καλυτερος θα ηταν ο armitage...γενικα το πιο σπαστικο σε οτι εχω δει μεχρι τωρα, είναι ο αμουσος cavill, δεν τη καταλαβαινω καθολου αυτη την επιλογη...Και το μουσι του παει πολυ, οπως το εδειξε στο tudors...

Τι δεν μπορείς να καταλάβεις?! Ο Geralt δεν γουστάρει μια το μούσι στα βιβλία και αφού βασίζεται στα βιβλία απλά δεν έχει μούσι. Τώρα σοβαρά στις τρίχες θα κολλήσουμε?! Ας είναι καλο και wgaf για τρίχες και σπαθιά στην πλάτη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην υπερβάλουμε πριν το δούμε, χωρίς να τα έχω διαβάσει ξέρω πως και στα βιβλία αλλάζει ο narrator και το perspective και από ένα σημείο και μετά είναι στην ουσία η ιστορία της Ciri

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

σας το πα απο την αρχη, guest star στην ιδια του την σειρα θαναι:

Henry Cavill Bait-And-Switch: Replaced By Female Characters In 'The Witcher' | Cosmic Book News

pump the brakes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

pump the brakes

το χουν καταντησει αηδια αυτη την μοδα , σκοτωσαν τοσους χαρακτηρες ή κατεστρεψαν lore και νομιζουν οτι θα σωθει ο κοσμος ετσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Wayward είπε

Μην υπερβάλουμε πριν το δούμε, χωρίς να τα έχω διαβάσει ξέρω πως και στα βιβλία αλλάζει ο narrator και το perspective και από ένα σημείο και μετά είναι στην ουσία η ιστορία της Ciri

Μονο τα πρώτα δυο βιβλία είναι all about Geralt, στα επόμενα αλλάζει συνεχεια. Ας βγει και εδώ είμαστε να το χέσουμε άμα είναι μούφα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό δείχνει για το μπάτζετ του. Ο Καβίλ ταιριάζει αρκετά καλά. Το υπόλοιπο καστ δεν πείθει ιδιαίτερα αλλά μένει να το δούμε στην πράξη. Η ηθοποιός που ενσαρκώνει την Ciri όμως παίζει να είναι το μεγαλύτερο βύσμα όλων. Άστοχη πέρα για πέρα επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...