Προς το περιεχόμενο

Witcher (Netflix, 2019)


Wayward

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνήθως είχαμε αυτούς που διάβασαν τα βιβλία να αρχίζουν τα μα μου σου του που. Τώρα θα έχουμε και αυτούς που επαιξαν τα παιχνίδια να μας πρήζουν και να έρχονται οι άλλοι με τα βιβλία να τους διορθώνουν γιατί η σειρά είναι βασισμένη στα βιβλία και όχι στα παιχνίδια. 

Hell yeah 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Συνήθως είχαμε αυτούς που διάβασαν τα βιβλία να αρχίζουν τα μα μου σου του που. Τώρα θα έχουμε και αυτούς που επαιξαν τα παιχνίδια να μας πρήζουν και να έρχονται οι άλλοι με τα βιβλία να τους διορθώνουν γιατί η σειρά είναι βασισμένη στα βιβλία και όχι στα παιχνίδια. 

Hell yeah 

τους πρηζω ηδη στα ξενα φορα. τους τονιζω οτι βασιζονται στα βιβλια, οχι στα παιχνιδια. χιχιχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Συνήθως είχαμε αυτούς που διάβασαν τα βιβλία να αρχίζουν τα μα μου σου του που. Τώρα θα έχουμε και αυτούς που επαιξαν τα παιχνίδια να μας πρήζουν και να έρχονται οι άλλοι με τα βιβλία να τους διορθώνουν γιατί η σειρά είναι βασισμένη στα βιβλία και όχι στα παιχνίδια. 

Hell yeah 

Και τα παιχνιδια βασιζονται στα βιβλια σε γενικες γραμμες,και οταν λεω παιχνιδια προφανως δεν εννοω μονο το Witcher 3 που επαιξαν οι περισσοτεροι,τουλαχιστον εως ενα βαθμο τελος παντων.Δεν ειναι τελειως ακυρα με αυτα.

Επισης δεν χρειαζεται να ξαναπουμε ποσο στεκουν επιλογες που εγιναν στο cast οπως την ηθοποιου της Triss που ειναι αντιθετη και με τα παιχνιδια αλλα και με τα βιβλια :)

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 ο φτωχος ξαδερφος του GOT. Και νομζω αυτο θαναι που θα σταθει εμποδιο στην επιτυχια της σειρας.

παντως δειχνει καλο, ωραιος ο Cavil. να δουμε απο στορυ τι θα λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...