Προς το περιεχόμενο

action camera επιπεδου go pro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, θελω να αγορασω μια action camera, ομως θα ηθελα αν υπαρχει κατι παραπλησιου επιπεδου της go pro σε καλυτερη τιμη (μεχρι 150 ευρω, βαρια με πολυ ζορι 200) καλυτερα δηλαδη μεχρι μαξ 150 ευρω (εκτος και αν υπαρχει με 200-220 κατι αισθητα τρομερα καλυτερο)...τι εχετε να προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτη δεν ειναι καλυτερη? http://www.skroutz.gr/s/6598337/Xiaomi-Yi-Basic-Edition.html

Η αλήθεια είναι ότι η session είναι καλύτερη σε διάφορες λεπτομέριες, όπως τα χρώματα, η αντίθεση, η λεπτομέρια και η σταθεροποίηση. Επίσης για τη Xiaomi πρεπει να αγοράσεις ξεχωριστά θήκη. Επεξ/σία από fatsas2222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαχνα τωρα παρομοια θεματα για action cameras και ειδα και καποια συγκριτικα βιντεακια και ειδα και μια αλλη που μου φανηκε καλη και σε πολυ χαμηλη τιμη. Η eken h9. ειναι ανταξια με την xiaomi ή σχεδον ανταξια (βεβαια κανει τη μιση τιμη της) οποτε και λιγο χειροτερη να ειναι, ειναι λογικο. αλλά έχεις υποψη σου για την h9? λεει τιποτα? σε κατι βιντεακια που ειδα δεν μου φανηκε κακη για τα λεφτα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν θελεις παραπλησιο επιπεδο go-pro με λιγοτερο απο την μισή τιμή απλά δεν θα βρεις. Πας σε go-pro.

 

Το θεμα ειναι τι πραγματικα θεωρεις εσυ αποδεκτο επιπεδο για τα χρηματα που διαθετεις. Ποιο ειναι το minimum που ζητάς.

 

Υ.Γ.

Τα βιντεακια απο το ιντερνετ μην τα εμπιστευσαι και πολυ για την πραγματικη ποιοτητα εικονας της καθε καμερας.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ''επιπεδο'' go pro, το ειπα με την εννοια οτι διαβαζω συχνα που λενε για καποιες πιο φθηνες οπως για παραδειγμα την xioami οτι ειναι κοντα σαν μια go pro heero 3 ή και 4 κλπ. τωρα βεβαια απο τα βιντεακια που ειδα και καποιες πιο φθηνες μου φανηκαν καλες στην εικονα, οπως η eken h9. τωρα απο κοντα αν αλλαζει δεν ξερω..αν την εχει καποιος και μου πει ακομα καλυτερα. διαβασα οτι ειναι λιγο καλυτερη η eken h8 απο την h9 εννοω... ειπα οτι δινω μεχρι 150 ευρω...αλλα αν η xiaomi yi εχει σχεδον παραπλησια εικονα με μια που κανει 60-70ευρω π.χ eken h8 τοτε γιατι οχι....γιαυτο το ψαχνω λιγο μηπως βρω κατι φθηνοτερο που προσεγγιζει καποια αξιον καμ που ειναι καλυτερη σε εικονα και βιντεο. εσυ τι θα προτεινες σε ενα ευρος τιμης μεχρι 150 ευρω?

 

https://www.youtube.com/watch?v=4ABtTTmWbe0  εδω εχει ενα συγκριτικο με go pro hero 4 και h8

Επεξ/σία από johny135
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη κι εγω ψαχνω καιρο τωρα μια καμερα κατω απο 100 ευρω κατεληξα στην xiaomi yi λογω του επεξεργαστη Ambarella A7LS ιδιο με τις gopro και ειναι αυτο που κανει την διαφορα με τις αλλες φτηνες.

Επισης μου αρεσει η υποστηριξη και η απροβληματιστη συνδεση με το κινητο.

Το μονο αρνητικο οτι πρεπει να αγορασεις ολα τα υπολοιπα θηκες, βασεις. Αν υπαρχουν λεφτα η yi 4k ειναι απαιχτη.

Επεξ/σία από oko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...