Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για πολύχρωμο εκτυπωτή inject


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, έκανα μια έρευνα και κατέληξα πως η καλύτερη επιλογή για μένα είναι ένας πολύχρωμος εκτυπωτής inject.

Τον θέλω για να τυπώνω αυτοκόλλητα, κάρτες(μεγέθους πιστωτικών καρτών) και φυσικά και απλές εκτυπώσεις και για φωτογραφίες που και που.
Τι έχετε να μου προτείνετε; Επίσης τα δοχεία για τα μελάνια θα είναι ξεχωριστά; Γιατί πιο παλιά κάπου είχα διαβάσει ότι κάποιοι εκτυπωτές που ήταν πολύχρωμοι, αν χρησιμοποιούσες περισσότερο ένα συγκεκριμένο 
χρώμα, και τελειώνε τότε θα έπρεπε να αλλάξεις όλο το δοχείο.
Δεν με ενδιαφέρει να έχει scanner. Ωστόσο αν υπάρχει λειτουργία wifi θα ήταν πιο βολικό :)
Επεξ/σία από Dimitrios51
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

προσωπικη αποψη πας σε εκτυπωτη που να εχει ξεχωριστα μελανια και αν γινεται να εχει μεγαλα μελανια που ειναι στο πλαι του εκτυπωτη.ολο και περισσοτερες εταρειες βγαζουν τετοιους εκτυπωτες.τωρα νομιζω εβγαλε και η Hp και τους διαφημιζε.τα μελανια ειναι απλα ολοκληρο μπουκαλακι οταν τα αγοραζεις.απλα πρεπει να εκτυπωνεις συχνα πυκνα για να μην ξεραθει το μελανι μεσα στις κεφαλες. και ναι βγαινουν και σε wifi εκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικη αποψη πας σε εκτυπωτη που να εχει ξεχωριστα μελανια και αν γινεται να εχει μεγαλα μελανια που ειναι στο πλαι του εκτυπωτη.ολο και περισσοτερες εταρειες βγαζουν τετοιους εκτυπωτες.τωρα νομιζω εβγαλε και η Hp και τους διαφημιζε.τα μελανια ειναι απλα ολοκληρο μπουκαλακι οταν τα αγοραζεις.απλα πρεπει να εκτυπωνεις συχνα πυκνα για να μην ξεραθει το μελανι μεσα στις κεφαλες. και ναι βγαινουν και σε wifi εκδοση.

 

και σε αυτήν την περίπτωση θα μπορώ να αλλάξω μόνος μου το μελάνι ή να το γεμίσω μόνος μου, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα.παιρνεις ανταλλακτικο μελανι και το γεμιζεις.

https://www.google.gr/search?q=epson+printer+ink+tank&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM9sqnne3UAhVHtxoKHT4GD90Q_AUICigB&biw=1280&bih=933

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...