Προς το περιεχόμενο

geljet Ricoh SG 3100SNw


dim.giann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα . χρειαζομαι ενα πολυμηχανημα για το σπιτι , η δουλεια που το θελω θα ειναι περιορισμενη , θα το χρειαζομαστε για 2-3 μηνες   λογο επαγγελματος για φουλ χρηση(200 σελιδες το μηνα ) κ τους υπολοιπους μηνες η χρηση του μπορει να ειναι μηδεν . βαρεθηκα με τους inkjet  να πληρωνω μελανια ( οκ για τους μηνες χρησης , τους υπολοιπους ηθελα να βγαλω μια φωτοτυπια κ ειχαν ξεραθει,αντε καινουργια μελανια  ). κοιταζοντας στο διαδυκτιο ανακαλυψα τα geljet της ricoh , αξιζει λετε το κοπο , η παλι πεταμενα λεφτα ? . η τιμη του ειναι πολυ καλη ,τα μελανια του εχουν περιπου 25 ευρω το καθε χρωμα, ειναι για 2500 εκτυπωσεις κ διαρκουν χωρις χρηση παω απο 6 μηνες  δεν ξερω εαν πρεπει να παω σε laser εκτυπωτες γιατι χρειαζομαι να εκτυπωνω κ φωτογραφιες .   ευχαριστω εκ προτερων για την βοηθεια σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

laser  ειναι εκτος των χρηματικων οριων μου, 240 + ευρω ειναι πολλα για μενα  . ερωτηση , οι laser  πως τα πανε με την εκτυπωση φωτογραφιων ? .

 

 

εχετε να μου προτεινετε κατι μεχρι τα 140 ευρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εκτύπωση φωτογραφιών, όχι laser.

 

Για διαρκεια 6 μηνων χωρίς χρήση, μόνο laser.

 

Ζυγίζεις τις αναγκες σου και παίρνεις. Να έχεις και 6 μήνες χωρίς χρήση, αλλά και καλή φωτογραφική ποιότητα, αν βρεις εκτυπωτή που θα το κάνει σε νορμάλ λεφτά για εκτυπωτή οικιακής χρήσης, πες το και σε εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε ειναι μονοδρομος για inkjet . εχεις να μου προτεινεις κατι μεχρι τα 140 ευρω ?

 

υπαρχει καποιος τροπος να μην στεγνωνουν τα μελανια , εκτος βεβαια απο το να εκτυπωνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μελάνια αν δεν εκτυπώνεις στεγνωνουν. Είναι νόμος. Όταν μιλάς και για 6 μήνες μάλιστα είναι 100% σίγουρο.

Αν πας σε inkjet θα πρέπει να εκτυπώνεις για να μην στεγνωσουν.

 

Μέχρι τα 140 ευρώ έχει πολλές λύσεις. Προσωπικά για εκτύπωση φωτογραφιών προτιμώ epson και μετά canon. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...