Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποο ρε σεις διαβαζω τα ποστς και ανυπομονω να το παρω.

 

ελπιζω να νιωσω οπως παλια ,οταν η skidrow και η highrise ηταν το 2ο μου σπιτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι και εγω στην λιστα απο τους υποψηφιους που θα δωσουν λευτα για το συγκεκριμενο παιχνιδι,

θεωρω η στροφη του cod σε ενα τετοιο μοτιβο με την τρεχουσα γενια γραφικων θαναι οτι καλυτερο για την ελξη του χαμενων της οπαδων.

 

Ελπιζω στο multi να το ευχαριστηθουμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, σκεφτομαι να το κανω pre-order αφου ετσι κι αλλιως εχω σκοπο να το αγορασω για να παιζω multi. Και στα 37-38 ευρω που το βλεπω εδω νομιζω αξιζει και με το παραπανω.

 

Απλα απορια επειδη γενικοτερα δεν εχω ξανακανει preorder παιχνιδι ποτε. Μεσω steam που δινει και το επισημο site θα ειναι οκ σιγουρα, απο καποιο τριτο site τυπου cdkeys που εχω αγορασει και παλαιοτερα παιχνιδι, υπαρχει περιπτωση να εχω θεμα λογω preorder και ειτε να καθυστερησει ή δεν ξερω και γω τι αλλο ή οχι θα ειναι ολα κομπλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να νιωσω οπως παλια ,οταν η skidrow και η highrise ηταν το 2ο μου σπιτι

Οι πίστες που έχουν στην ΒΕΤΑ, είναι (αρκετά) μικρότερες απo τις συγκεκριμένες.

 

ειμαι και εγω στην λιστα απο τους υποψηφιους που θα δωσουν λευτα για το συγκεκριμενο παιχνιδι,

θεωρω η στροφη του cod σε ενα τετοιο μοτιβο με την τρεχουσα γενια γραφικων θαναι οτι καλυτερο για την ελξη του χαμενων της οπαδων.

Μη το δένεις κόμπο, αρκετοί διαβάζω δεν είναι ευχαριστημένοι. Όσο ωραίο και αν φαίνεται στο trailer, τα γραφικά δεν θα είναι τόσο "wow". O "παλιός" δεν θα γυρίσει λόγω γραφικών, αν γυρίσει θα είναι λόγω θεματολογίας (και gameplay).

 

Από το multiplayer δεν είμαι ευχαριστημένος, για το campaign επιφυλάσσομαι μιας και δεν έχουμε δει τίποτα και μπορεί να είναι όντως καλό, ελπίζοντας να μην είναι μικρό σε διάρκεια.

 

Απλα απορια επειδη γενικοτερα δεν εχω ξανακανει preorder παιχνιδι ποτε. Μεσω steam που δινει και το επισημο site θα ειναι οκ σιγουρα, απο καποιο τριτο site τυπου cdkeys που εχω αγορασει και παλαιοτερα παιχνιδι, υπαρχει περιπτωση να εχω θεμα λογω preorder και ειτε να καθυστερησει ή δεν ξερω και γω τι αλλο ή οχι θα ειναι ολα κομπλε;

Όσες φορές έκανα προπαραγγελια από το cdkeys, το κλειδί μου ήρθε 1-2 μέρες πριν, βέβαια μπορεί να διαφέρει από παιχνίδι σε παιχνίδι και ανάλογα το απόθεμα κλειδιών.

 

Αλλά εγώ θα έλεγα να δούμε/δείτε πως θα τρέχει στη ΒΕΤΑ και μετά να προβείτε σε προπαραγγελίες αν είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές έκανα προπαραγγελια από το cdkeys, το κλειδί μου ήρθε 1-2 μέρες πριν, βέβαια μπορεί να διαφέρει από παιχνίδι σε παιχνίδι και ανάλογα το απόθεμα κλειδιών.

 

Αλλά εγώ θα έλεγα να δούμε/δείτε πως θα τρέχει στη ΒΕΤΑ και μετά να προβείτε σε προπαραγγελίες αν είναι.

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Εννοεις στην closed beta gia PC; ή θα υπαρξει open beta; αν ναι ποτε ξερουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μια βοηθεια ,  που πιστευετε ειναι καλυτερα να το προπαραγγειλω? σε PC ps4 η σε Xbox?  μου αρεσει να παιζω με controller και ιδικα του xbox , αλλα αν το παρω στο PC ετσι και οι αλλοι παιζουν με πληκτρολογιο +ποντικι θα υπαρχει μεγαλη διαφορα....

Σαν υπηρεσια το xbox live  οπως και το controller του ΧΒΟΧ μου φαινονται πιο βολικα   αλλα αν η μεγαλυτερη μεριδα του κοσμου το παιζει σε PC και PS4 και εχει εκει περισσοτερο κοσμο αρχιζω και το σκεφτομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...