Προς το περιεχόμενο

Ποια καρτοκινητη για καλή προσφορά ίντερνετ?


logokrimenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω καρτοσυμβόλαιο με wind, το πρόβλημα είναι οτι εδώ που είναι η μονάδα που έπιασα δουλειά δεν πιάνω καθόλου 3g. Οπότε ψάχνω κάποια άλλη εταιρεία που να έχει κανα οικονομικο πακέτο mb για να την έχω αποκλειστικά για χρήση ίντερνετ. Cosmote πιάνει καμπάνα που χρησιμοποιώ μια sim του φαδερ που του ειχα κανει φοιτητικό πακέτο, αλλά δεν μπορώ να το έχω μόνιμα γτ ειναι το προσωπικό του τηλ και οσοι δεν εχουν της δουλειάς παίρνουν σε αυτό και μπερδευόμαστε.

 

Βοηθήστε guys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καρτοσυμβόλαιο με wind, το πρόβλημα είναι οτι εδώ που είναι η μονάδα που έπιασα δουλειά δεν πιάνω καθόλου 3g. Οπότε ψάχνω κάποια άλλη εταιρεία που να έχει κανα οικονομικο πακέτο mb για να την έχω αποκλειστικά για χρήση ίντερνετ. Cosmote πιάνει καμπάνα που χρησιμοποιώ μια sim του φαδερ που του ειχα κανει φοιτητικό πακέτο, αλλά δεν μπορώ να το έχω μόνιμα γτ ειναι το προσωπικό του τηλ και οσοι δεν εχουν της δουλειάς παίρνουν σε αυτό και μπερδευόμαστε.

 

Βοηθήστε guys

4GB/4,44€ στη Frog.Με 10€ παιρνεις 8GB και αλλα 500 με την ανανεωση ονλαιν/καταστημα.

Ανα 2-3 βδομαδες τα 60' προς ολους με 3,02€ γινονται 120'(διπλασιασμος).Οσο για τη Wind,

εχουν εταιρικα οσοι ειναι στα σωματα ασφαλειας και γενικως εχουν θεματα με τη καλυψη.Πλεον ακομα και για ομιλια εχει θεματα.Να φανταστεις στο χωριο μου η μια πλευρε εχει θεματα και το διπλανο εχει σημα μονο σε εξωτερικο χωρο.Μεσα υπαρχει 1-2 γραμμες το πολυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης να αναφέρω οτι ψάχνω για 2-3gb/μηνα με max 20€

Η frog σιγα μην πιάνει... της wind δεν είναι και αυτή?

Η Frog ειναι αντιστοιχη της Q με χρεωση ανα δευτερολεπτο.Ειναι της Cosmote,και δεν εχει εσωτερικη περιαγωγη οπως η Q.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΕΡΠΕΝΑ τότε. Τα είχα κάνει αχταρμά στο κεφάλι μου. Απο κανα Γερμανός θα βρω frog?

Ναι αλλα θα στο κανουν cosmokarta για να τσεπωσουν τα 3€ για την αλλαγη σε φρογκ.Αν και μπορεις να ζητησεις να στα δωσουν λεγοντας οτι ζητησα φρογκ στην αιτηση αλλα εσεις το κανατε cosmokarta.Μετα βαζεις 5€ καρτα(4,46€ μενουν) και αγοραζεις το πακετο με sms γραφοντας 17317 στο 1330.

Οτι αλλο θες για την φρογκ,διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=150442&page=423

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φοιτητικό στον φαδερ κοσμοτε, στην μανα μου φοιτητικο vodafone και το δικο μου φοιτητικο καρτοπρογραμμα wind. Αλλα έληξε και το πάσο του μεταπτυχιακού πριν 5 μήνες οπότε έψαχνα κάτι σαν αυτό της frog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα απο Cosmote το απόγευμα, μου έδωσαν κανονικά Frog μου το ενεργοποίησε η κοπέλα και μόλις πήγα στο ταμείο ήταν μια θειά με το κινητό σκουλαρίκι στο αυτί σας. Της δίνω το πακέτο να πληρώσω το τάλιρο και να μου βάλει και κάρτα, επειδή το μυαλό της το είχε αλλού μου χρέωσε μόνο την 5ευρη που έβαλα και το πακέτο το πήρα δώρο. ΥΠΕΡΠΕΝΑ το σήμα, σώθηκα με ένα ταλιράκι το μήνα για όσο κρατήσει βέβαια αυτή η προσφορά...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4GB/4,44€ στη Frog.Με 10€ παιρνεις 8GB και αλλα 500 με την ανανεωση ονλαιν/καταστημα.

Ανα 2-3 βδομαδες τα 60' προς ολους με 3,02€ γινονται 120'(διπλασιασμος).Οσο για τη Wind,

εχουν εταιρικα οσοι ειναι στα σωματα ασφαλειας και γενικως εχουν θεματα με τη καλυψη.Πλεον ακομα και για ομιλια εχει θεματα.Να φανταστεις στο χωριο μου η μια πλευρε εχει θεματα και το διπλανο εχει σημα μονο σε εξωτερικο χωρο.Μεσα υπαρχει 1-2 γραμμες το πολυ.

Ισχύει αυτή η προσφορά στη frog; Δεν μπορώ να τη βρω στο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτή η προσφορά στη frog; Δεν μπορώ να τη βρω στο site!

Ειναι ανεπισημη με σιωπηρη παραταση.Οσο κραταει,πανε βγαλε καρτουλα εσυ.Μπαινε στο λινκ που εβαλα για να βλεπεις ποτε ειναι οι διπλασιασμοι των 60' κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...