Προς το περιεχόμενο

Premium συνδρομή €3,49 μηνιαίως παρέχει το Spotify και για τους Έλληνες φοιτητές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη επέκταση στο πρόγραμμα "Premium for Students" κάνει το Spotify, το οποίο ανακοίνωσε ότι πλέον πρόσβαση σε σημαντική έκπτωση για τη συνδρομητική του υπηρεσία έχουν μαθητές και φοιτητές 36 χωρών, μεταξύ των οποίων και της Ελλάδας.

Το κόστος της premium συνδρομής σ' αυτή την περίπτωση κατεβαίνει από τα 7 στα €3,49 μηνιαίως, με τον φοιτητή να έχει όλα τα πλεονεκτήματα που έρχονται μαζί με κάθε premium συνδρομή. Το πρώτο είναι η απουσία διαφημίσεων ενώ μπορεί να επιλέξει να ακούσει όποιο κομμάτι θέλει, όποτε θέλει. Ένα άλλο πλεονέκτημα είναι η δυνατότητα να ακούσει τα αγαπημένα του κομμάτια offline χωρίς να χρειάζεται να είναι συνδεδεμένος στο Internet. Τέλος, το Spotify παρέχει καλύτερη ποιότητα μουσικής στους Premium χρήστες με την κωδικοποίηση να έχει πραγματοποιηθεί στα 320kbps.

 

Το Spotify συνεργάζεται με την υπηρεσία SheerID που αναλαμβάνει την πιστοποίηση και την επαλήθευση των στοιχείων κάθε ενδιαφερόμενου που θέλει να συμμετάσχει στο πρόγραμμα, προκειμένου να εκμεταλλευτεί τη σημαντική έκπτωση. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να ακολουθήσουν τον παρακάτω σύνδεσμο προκειμένου να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους στην υπηρεσία.

 

Link.png Site: Spotify for Students

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη κινηση, ευγε!

Ετσι προωθουνται οι σωστες streaming υπηρεσιες και η καταπολεμηση της πειρατιας.

 

Μακαρι να ακολουθησουν κι οι υπολοιποι.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο σημείο γίνεται η εξακρίβωση της φοιτητικής ιδιότητας γιατί εμένα με πηγαίνει κατευθείαν για πληρωμή με πιστωτική των 3,49€.

 

https://www.spotify.com/gr/legal/student-discount-terms-and-conditions/

 

αχρηστοτατο!

 

Για σένα...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο σημείο γίνεται η εξακρίβωση της φοιτητικής ιδιότητας γιατί εμένα με πηγαίνει κατευθείαν για πληρωμή με πιστωτική των 3,49€.

Μετά την εισαγωγή της κάρτας/paypal σου ζητά ονοματεπώνυμο, eimail και σχολή και μετά κάνεις log in στην σχολή σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Επιλέξιμοι Φοιτητές δικαιούνται να λάβουν έκπτωση πενήντα (50) τοις εκατό επί της μηνιαίας χρέωσης συνδρομής στην Υπηρεσία Spotify Premium (όπως ορίζεται στους Όρους και προϋποθέσεις χρήσης του Spotify) για κάθε μήνα («Εκπτωτικός Μήνας») και για χρονικό διάστημα έως και δώδεκα (12) διαδοχικών μηνών («Περίοδος Έκπτωσης»).
μετα τους 12 μηνες τι ισχυει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση!

Οποίος δώσει 3.49€ το μήνα για μουσική ας χάνει το 25% στα ΜΜΜ, μην επιβαρύνει το κράτος τζάμπα, έχει λεφτά,μη τον πληρώνουμε οι υπόλοιποι, κρίμα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση!

Οποίος δώσει 3.49€ το μήνα για μουσική ας χάνει το 25% στα ΜΜΜ, μην επιβαρύνει το κράτος τζάμπα, έχει λεφτά,μη τον πληρώνουμε οι υπόλοιποι, κρίμα είναι

ξεκινησαν τα δικαστηρια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση!

Οποίος δώσει 3.49€ το μήνα για μουσική ας χάνει το 25% στα ΜΜΜ, μην επιβαρύνει το κράτος τζάμπα, έχει λεφτά,μη τον πληρώνουμε οι υπόλοιποι, κρίμα είναι

 

Εγώ λέω να το θεσπίσουμε γι αυτόν που δίνει 3 ανα τριήμερο για φρεντο, να δεις πλεόνασμα και ανάπτυξη τότε.

 

Ότι να ναι είστε κάποιοι.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την επαλήθευση ζητάει έγγραφο που να φαίνεται το όνομα και το πανεπιστήμιο που συμπλήρωσες. Όμως θέλει να υπάρχει και μια ημερομηνία έκδοσης του εγγράφου εντός των τελευταίων 3 μηνών που να φαίνεται στην εικόνα. Για να μην τρέχω για βεβαίωση σπουδών έστειλα φωτογραφία του ΠΑΣΟ μου και βλέπουμε.

 

Εντωμεταξύ ενώ συμπλήρωσα τα στοιχεία της κάρτας μου και με έστειλε στο SheerID πριν με χρεώσει, ανέβασα την φωτογραφία και με έστειλε στην αρχική σελίδα του Spotify. Με την χρέωση τι έγινε; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να το θεσπίσουμε γι αυτόν που δίνει 3 ανα τριήμερο για φρεντο, να δεις πλεόνασμα και ανάπτυξη τότε. Ότι να ναι είστε κάποιοι.

Χμμμμ, καλό σαν σκέψη αλλά δεν μπορείς να το αποδείξεις. Θα χασουμε σε δίκη, ενώ αυτούς τους έχουμε δεμένους
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...