Προς το περιεχόμενο

καμερα παρακολουθησης


biller1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια θελω μια βοηθεια. Εχω εναν χωρο εργασιας και θελω να βαλω καμερες παρακολουθησης για να εχω το κεφαλι μου ησυχο μπορειτε να μου προτεινετε καποιες που να συνεδονται και μεσω δικτυου με το κινητο μου? Εχω να διαθεσω μεχρι 100€ και το μαγαζι ειναι περιπου 80 τ.μ. Και κατι ακομα βρηκα καποιες στο πλαισιο μαρκας Turbo X ειναι εμπιστοσυνης η θα εχω θεματα συνδεσης και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια θελω μια βοηθεια. Εχω εναν χωρο εργασιας και θελω να βαλω καμερες παρακολουθησης για να εχω το κεφαλι μου ησυχο μπορειτε να μου προτεινετε καποιες που να συνεδονται και μεσω δικτυου με το κινητο μου? Εχω να διαθεσω μεχρι 100€ και το μαγαζι ειναι περιπου 80 τ.μ. Και κατι ακομα βρηκα καποιες στο πλαισιο μαρκας Turbo X ειναι εμπιστοσυνης η θα εχω θεματα συνδεσης και τετοια.

μακριά από turbo-x εχεις δυο επιλογές  

 

  1. καταγραφικό και να κουμπώσεις κάμερες άλλα θέλει παραμετροποίηση και γνώσεις καθώς και τεχνικό
  2. ανεξάρτητες cloud ip cameres

 

εγώ χρησιμοποίησα αυτήν και έμεινα ευχαριστημένος έχω αρκετές μπορείς να γράψεις βίντεο και στην κάμερα με προσθήκη sd αλλά και στο κινητό -υπολογιστή σου ακόμη μπορείς να ακούσεις ήχο και να μιλήσεις  και είναι περιστρεφόμενη 360 μοίρες

Επεξ/σία από corsair04
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη που σου προτεινε ο corsair04 ειναι αριστη για τα χρηματα της

 

εχω 3 τετοιες σπιτι μου σε συνδιασμο με αλλες 3 escam και ειμαι φουλ ικανοποιημενος

 

εχουν και ωραια app για το κινητο και κανεις ανετα την δουλεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα την προτείνω και εγώ την sricam, μιας και την έχω και είμαι ευχαριστημένος.

 

Αν μου επιτρέπετε, να κάνω και μιαν ερώτηση... Έχετε καταφέρει να την χρησιμοποιήσετε με άλλο πρόγραμμα, πέρα από το δικό της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θα προτεινω dvr να κανεις τη δουλεια σου σωστα... θέλουν εγκατασταση και καποια παραμετροποίηση αλλα δεν είναι κατι ιδιαίτερα δυσκολο...κοινως 1-2 μερες να ασχοληθείς απο μερικές ώρες και θα τα εχεις φτιαξει άψογα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θα προτεινω dvr να κανεις τη δουλεια σου σωστα... θέλουν εγκατασταση και καποια παραμετροποίηση αλλα δεν είναι κατι ιδιαίτερα δυσκολο...κοινως 1-2 μερες να ασχοληθείς απο μερικές ώρες και θα τα εχεις φτιαξει άψογα...

Για επαγγελματίες είναι σωστή λύση αλλά εάν δεν έχει εμπειρία για dydns πως θα καταφέρει να το περάσει η στατική ip είναι ακριβή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...