Προς το περιεχόμενο

Οικονομικο φωτοτυπικο για οικιακη χρηση


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω κατι για το σπιτι, να το χω στο σαλονι για να βγαζω φωτοτυπιες προσωπικα εγγραφα οποτε μου χρειαστει.

 

Αυτο για παραδειγμα που παρουσιαζεται ως προσφορα αξιζει, η να κοιταξω κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν κανεις αραια κ που εκτυπωσεις κ σε βολευει το ασπρομαρο δεν ειναι κακο.

 

Εαν θελεις κατι πιο σοβαρο κοιτας και για μηχανημα με adf/duplex printing και φθηνοτερα toner.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω κατι για το σπιτι, να το χω στο σαλονι για να βγαζω φωτοτυπιες προσωπικα εγγραφα οποτε μου χρειαστει.

 

Αυτο για παραδειγμα που παρουσιαζεται ως προσφορα αξιζει, η να κοιταξω κατι αλλο

 

την χρηση που ζητας την κανει ενα οποιοδηποτε πολυμηχανημα inkjet των 40-50 ευρω. Δεν βλέπω τον λογο για κάτι παραπάνω. Και γω τα ιδια κάνω αλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ειναι ανεξαρτητο απλα να πατας κουμπι και η δουλεια να γινεται (σα φωτοτυπικο χωρις υπολογιστη κοντα). Ασπρομαυρο μονο, καλη οικονομια εκτυπωσης και φθηνο μελανη τιμη κατω απο 100. Τι προιον υπαρχει ονομαστικα με αυτα τα ζητουμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος , είμαι ακόμα με το αρχικό τόνερ , για οικιακή χρήση  και με "μια εκτυπωση στο τόσο" που λέμε δεν με βλέπω  να αγοράζω ανταλλακτικό .....

 

 

 

 

http://www.e-shop.gr/polymixanima-samsung-xpress-sl-m2070-p-PER.500083

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...