Προς το περιεχόμενο

Παρακολουθηση καμερας στο κινητο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια,υπαρχει καποιο προβλημα που να μπορει να εγκατασταθει σε λαπτοπ,απο το οποιο να μπορω να χρησιμοποιησω την ενσωματωμενη καμερα του να βλεπω τον χωρο μεσα απο εφαρμογη σε android ή iphone κινητο? Χωρις να φαινεται βεβαια στο λαπτοπ καποιο "παραθυρακι" των Windows με προεπισκοπηση της καμερας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,υπαρχει καποιο προβλημα που να μπορει να εγκατασταθει σε λαπτοπ,απο το οποιο να μπορω να χρησιμοποιησω την ενσωματωμενη καμερα του να βλεπω τον χωρο μεσα απο εφαρμογη σε android ή iphone κινητο? Χωρις να φαινεται βεβαια στο λαπτοπ καποιο "παραθυρακι" των Windows με προεπισκοπηση της καμερας?

μάρκα της κάμερας ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενσωματωμενη σε λαπτοπ.. Θα ηθελα δηλαδη με λιγα λογια,αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορει να κανει stream στο ιντερνετ την καμερα του λαπτοπ μου. Σαν να μετατρεψω την καμερα του λαπτοπ μου την ενσωματωμενη σε ip camera και να μπορω να βλεπω την εικονα της μεσω smartphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενσωματωμενη σε λαπτοπ.. Θα ηθελα δηλαδη με λιγα λογια,αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορει να κανει stream στο ιντερνετ την καμερα του λαπτοπ μου. Σαν να μετατρεψω την καμερα του λαπτοπ μου την ενσωματωμενη σε ip camera και να μπορω να βλεπω την εικονα της μεσω smartphone

μέχρι μια κάμερα εγώ είχα δουλέψει αυτό και είχα μείνει ευχαριστημενος και υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή και για κινητά  τώρα για την εφαρμογή δεν θυμάμαι εάν είναι η premium εκδοσή 

ρίξε και μια μάτια εδώ

Επεξ/σία από corsair04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...