Προς το περιεχόμενο

Αγορά Powerbook της Apple


The Crow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μελλοντικά σκέφτομαι να αγοράσω ένα powerbook της Apple.Δεν έχω δουλέψει μέχρι τώρα Macintosh αλλά έχω ακούσει ότι οι υπολογιστές της Apple είναι πολύ δυνατοί και το νέο λειτουργικό Mac Os X είναι αρκετά εύκολο και με πολλές λειτουργίες.Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει τα θετικά και αρνητικά των apple υπολογιστών να μου απαντήσει.Επίσης οποιεσδήποτε προτάσεις και συμβουλές θα τις εκτιμήσω ιδιαίτερα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι τελειόφοιτος Πληροφορικής και τελειώνοντας το πανεπιστήμιο θα ήθελα να πάρω ένα laptop για να μπορώ να το μεταφέρω.Τον υπολογιστή αυτόν τον χρειάζομαι για σοβαρα πράγματα όχι για παιχνίδια.Για όλα τα άλλα εκτός από παιχνίδια.Ξέρει κανείς σας τιμές ή κανένα ελληνικό site με υπoλογιστές της Apple;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι τελειόφοιτος Πληροφορικής και τελειώνοντας το πανεπιστήμιο θα ήθελα να πάρω ένα laptop για να μπορώ να το μεταφέρω.Τον υπολογιστή αυτόν τον χρειάζομαι για σοβαρα πράγματα όχι για παιχνίδια.Για όλα τα άλλα εκτός από παιχνίδια.Ξέρει κανείς σας τιμές ή κανένα ελληνικό site με υπoλογιστές της Apple;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως πληροφορικαριος πρεπει να ξερεις πως επειδη το 99% του πλανητη εχει windows, πρεπει να εχεις και εσυ... για λογους συμβατοτητας, για λογους δουλειας (εκτος και αμα θες να γινεις Mac developer).

 

Aπο εκει και περα... οι τιμες των μηχανηματων τους ειναι επιεικως ΛΗΣΤΡΙΚΕΣ, το σερβις ειναι ΚΑΚΟ, η υποστηριξη των ελληνικων ΚΑΚΗ και την πληρωνεις και εξτρα, τα mac warez ειναι ποιο δυσευρετα και οτι και να λεμε καποια στιγμη θα θελησεις να βαλεις και ενα χαζοπαιχνιδο να περασει η ωρα...

 

Επειδη τα 2500 που απαιτει ενας φορητος ειναι σεβαστο ποσο... μην παιζεις με την τσεπη σου... παρε wintel μηχανακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...