Προς το περιεχόμενο

Service Printers


Geo_Papa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά

Έψαξα στο forum να βρω αντίστοιχο θέμα αλλά τίποτα.  Μήπως ξέρετε κανένα μαγαζί στα νότια προάστια για service εκτυπωτών?

Έχω 3 μηχανήματα στο σπίτι τα οποία υπολειτουργούν και πρέπει να κάνω ένα ξεκαθάρισμα μου φαίνεται.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισως σε χρεωσουν και την διαγνωση. Πχ 3 εκτυπωτες 60 ευρω συνολο, επισης αν εχουν αδιασει τα μελανια ισως σου χρεωσουν και μελανια.

Αγορασε τα φτηνοτερα μελανια και δοκιμασε τα. Κανα παμπαλεο πεταξε τον χωρις δοκιμη.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ποιοι εκτυπωτες ειναι και τι δυσλειτουργιες παρουσιαζουν?

Ένας παλιός lexmark X3330 και ένας hp 845c..παμπάλαια η αλήθεια είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε συμφερει να δωσεις δυο inkjet εκτυπωτες για επισκευη,δεν εχουν βγει ποτε ανταλλακτικα γι'αυτους και θα πληρωσεις ελεγχο τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε συμφερει να δωσεις δυο inkjet εκτυπωτες για επισκευη,δεν εχουν βγει ποτε ανταλλακτικα γι'αυτους και θα πληρωσεις ελεγχο τσαμπα.

Ναι έχεις δίκιο. Να πάρεις έναν οικονομικό καινούργιο πλέον είναι καλύτερο για να κάνεις την δουλειά σου. Σ ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και γω εναν color laser (Dell 1350cnw) που κάθεται εδω και 2 χρόνια περίπου .Από αντιπροσωπεία δεν έβγαλα άκρη, κάτι service που τηλεφώνησα δεν ασχολούνταν με Dell. Λυπάμαι να τον πάω στην ανακύκλωση αν δεν είμαι σίγουρος τι βλάβη έχει τον έχω κρατήσει μήπως μπορέσω και τον φτιάξω τελικά χωρίς το πολύ μεγάλο κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και γω εναν color laser (Dell 1350cnw) που κάθεται εδω και 2 χρόνια περίπου .Από αντιπροσωπεία δεν έβγαλα άκρη, κάτι service που τηλεφώνησα δεν ασχολούνταν με Dell. Λυπάμαι να τον πάω στην ανακύκλωση αν δεν είμαι σίγουρος τι βλάβη έχει τον έχω κρατήσει μήπως μπορέσω και τον φτιάξω τελικά χωρίς το πολύ μεγάλο κόστος.

Τα ίδια και εγώ. Περνάει ο καιρός και απλώς πιάνουν χώρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και γω εναν color laser (Dell 1350cnw) που κάθεται εδω και 2 χρόνια περίπου .Από αντιπροσωπεία δεν έβγαλα άκρη, κάτι service που τηλεφώνησα δεν ασχολούνταν με Dell. Λυπάμαι να τον πάω στην ανακύκλωση αν δεν είμαι σίγουρος τι βλάβη έχει τον έχω κρατήσει μήπως μπορέσω και τον φτιάξω τελικά χωρίς το πολύ μεγάλο κόστος.

Tι βλαβη εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας παλιός lexmark X3330 και ένας hp 845c..παμπάλαια η αλήθεια είναι.

Κανενα ενδιαφερων δεν εxουν, πετα τα να μην σου πιανουν χωρο.

Ισως εαν δουλευει μονο το scanner το x3330 αλλα και παλι, εαν δεν κανω λαθος δεν δουλευε μονος του, ηθελε συνδεση με pc.

Εχω και γω εναν color laser (Dell 1350cnw) που κάθεται εδω και 2 χρόνια περίπου .Από αντιπροσωπεία δεν έβγαλα άκρη, κάτι service που τηλεφώνησα δεν ασχολούνταν με Dell. Λυπάμαι να τον πάω στην ανακύκλωση αν δεν είμαι σίγουρος τι βλάβη έχει τον έχω κρατήσει μήπως μπορέσω και τον φτιάξω τελικά χωρίς το πολύ μεγάλο κόστος.

Εαν δεν ειναι πολυδουλεμενος και εχει μεσα toner αξιζει να δωσεις μεχρι ενα 30-40ευρω για φτιαξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι βλαβη εχει?

Βγάζει error 009-654 όταν ανοίγει και ζητά restart. Σε κάποια φόρουμ που έχω διαβασει λένε ότι κατι τρεχει με το sensor, δεν καταλαβα και πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι δεν το πιστεύω εγένετο φως. Χάρις στον συμφουρίτη που άνοιξε το topic ασχολήηθηκα ξανά, έψαχνα να βρω το error που εβγαζε και βρηκα την πιο απλή λύση κάπου στο net. Ειχε το ίδιο σφάλμα με άλλο μοντέλο όμως. Η λύση ήταν σύνδεση μέσω usb & firmware update. Δοκίμασα εκτύπωσε κανονικά αλλά έχει κάτι καθετες γραμμές. Πιστευω θέλει καθάρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...