Προς το περιεχόμενο

Βελτίωση astrea supra


blackulver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγω τον F200 λεω να βαλω. Βγαζει και κατι καρπυρατερ η fuego οπως το παρακατω. Λετε να ειναι αξιοπιστα;

 

https://www.nkmoto.gr/karmpirater-astrea-grand-supra-fuego

Καρμπυρατερ πανε οπως σου ειπαν ηδη σε καποιο μικουνι ή keihin. Εχει αρκετα μεταχειρησμενα δεν χρειαζεται να παρεις καινουριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι φιλε ναι τον φουεγκο φ200 ειναι απο τους τοπ αν κ με εναν no name δεν πιστευω να ειχες θεμα οσο για το καρμπιρατερ μια απο της δυο μαρκες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο πληροφοριακα τι εξατμιση του φορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι φιλε ναι τον φουεγκο φ200 ειναι απο τους τοπ αν κ με εναν no name δεν πιστευω να ειχες θεμα οσο για το καρμπιρατερ μια απο της δυο μαρκες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο πληροφοριακα τι εξατμιση του φορας

Απο περιέργεια, με τον F200 με στοκ αστρα και 24άρι, θα δω στροφάρισμα πάνω απο 10.000 (με δύναμη φυσικά)?

 

Τώρα ψοφάει στα 8500.

 

Έχω και αμάξι, αλλά το παπί το έχω να του πίνω το αίμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περιέργεια, με τον F200 με στοκ αστρα και 24άρι, θα δω στροφάρισμα πάνω απο 10.000 (με δύναμη φυσικά)?

 

Τώρα ψοφάει στα 8500.

 

Έχω και αμάξι, αλλά το παπί το έχω να του πίνω το αίμα :P

Δεν ειμαι σιγουρος. Αλλα ισως χρειαστεις και ρευματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα σου δωσει δυναμη στα ψηλα κατα την γνωμη μου 26 καρμπυρατερ.. α σορρυ ειπες στοκ αστρα εννοειται ρε συ θα στροφαρει το εργαλειο θα αφηνεις γκαζι απο ψηλα θα πεταει φλογα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα σου δωσει δυναμη στα ψηλα κατα την γνωμη μου 26 καρμπυρατερ.. α σορρυ ειπες στοκ αστρα εννοειται ρε συ θα στροφαρει το εργαλειο θα αφηνεις γκαζι απο ψηλα θα πεταει φλογα 

Με στοκ άστρα, πλακέ πιστόνι κτλ.

 

Μάστορας πόσο παίρνει? Να γνωρίζω, μην με γδάρει, για το γαμώτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον εκκεντροφορο εγω που ειμαι πατρα για να στον βαλει 20-30 ευρω αποτι ξερω τωρα ξερεις αναλογως ειναι λαμογια 

+το 20άρι-30 του ανταλλακτικού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι φιλε ναι τον φουεγκο φ200 ειναι απο τους τοπ αν κ με εναν no name δεν πιστευω να ειχες θεμα οσο για το καρμπιρατερ μια απο της δυο μαρκες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο πληροφοριακα τι εξατμιση του φορας

p

 

Nob1

Έχω βάλει την μπλέ την cdi, θεωρητικά (και έχω δει) δίνει λίγο ψηλά.

Στη cdi βάζεις φλατ πιστονι; Νομιζα μόνο μπόμπε παίρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...