Προς το περιεχόμενο

Υποτιτλιστές ψάχνει το Netflix επί πληρωμή με το πρόγραμμα Hermes


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κολλημένος στο authentication κι εγώ. Όντως δεν είναι εύκολη δουλειά (μερικοί λόγοι αναφέρθηκαν ήδη στα σχόλια) αλλά τουλάχιστον για τώρα οι πληρωμές φαίνονται πολύ μα πολύ γενναιόδωρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6$ το λεπτό; Του βίντεο; Δηλαδη μια ταινία 100 λεπτά πληρώνεται 600€;

Βασικα λεει φτανει ... οποτε υποθετω οτι θα ξεκινανε με 1$-2$ το λεπτο και θα ανεβαινουν αναλογα ... Αλλα αν καποιος εχει ελευθερο χρονο και ξερει , το βρισκω μια καλη πηγη ενος επιπροσθετου εσοδου ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω πολυ κοσμο να κανει αιτηση!

οταν ελεγα οτι το ιντερνετ εχει ψωμι και η τεχνολογια δημιουργει θεσεις εργασιας. γελουσαν μαζι μου και με ειρωνευονταν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που δεν το βλέπει με καλό μάτι; Θα τους δωθεί ένα επιπλέον κίνητρο να κυνηγάνε τις σελίδες που προσφέρουν υπότιτλους για κατέβασμα εάν βρίσκουν σε αυτά αρχεία των υποτιτλιστών που ζητάνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να πιάσω αποκλειστικό την μεταφραση από ιαπωνικά σε Ισλανδικα, σαμπως θα πάρει χαμπάρι και κανείς;

Και εγώ στο καπάκι θα κάνω από Ισλανδικά σε Ιαπωνικά και ξαναμεταφράζω τα δικά σου... χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω πολυ κοσμο να κανει αιτηση!

οταν ελεγα οτι το ιντερνετ εχει ψωμι και η τεχνολογια δημιουργει θεσεις εργασιας. γελουσαν μαζι μου και με ειρωνευονταν!

Στο εξωτερικό αυτό έχει πάρα πολύ καιρό που γίνεται, αρχίζει να εμφανίζεται και στην Ελλάδα σιγά σιγά.

Και θα γίνει ακόμα πιο έντονο το να δουλεύεις μέσω internet.

 

Απλά οι αμοιβές είναι πενιχρές για να μην πω ελεεινές  και πέφτει τρελή εκμετάλλευση  B)

https://www.freelancer.com/job/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...