Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γελαω...ας σοβαρευτουμε τωρα λιγο!Γραψε κανα ticket ισως εγινε λαθος αν ειναι οπως τα λες!

Δεν εχουν ticket system μονο στο forum μπορεις να κλαφτεις

και δεν ειμαι μονο εγω παρα πολλοι αλλοι εχουν φαει τζαμπα restriction

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το game αξίζει γιαυτό που είναι fps coop, μην περιμένετε mmo συγκινήσεις με general chat lfg κτλ 

υπαρχει ένα υποτυπώδες matchmaking στα strikes και στο pvp και αυτό είναι όλο

το game crashαρει αν καταλάβει ότι κάτι τρέχει στο backround, είναι γεμάτο exploits

και γενικά πέρα από το αξιόλογο campaign(9/10 από μένα) φενετε ότι η bungie το βιάστηκε το game στο PC

αν θέλετε δε να βγάλετε  flashpoints(έχει 10λεπτο timer άλλη μα**κια)

και το Raid(6 ατόμων) ετοιμαστείτε για power items farming εβδομάδων ιδικά αν είστε νέος στο destiny σαν και μένα :P

κάνοντας ως επί το πλείστων public events που ειναι σαν τα events του guilds wars 2 

όταν με το καλό πάτε 305 power ετοιμαστείτε για hardcore εμπειρία στο raid

που χωρίς ενδοεπικοινωνία δεν νομίζω να περάσει κανείς την πόρτα :P

γενικά το game είναι πανεύκολο στην αρχή (campaign) και πανδυσκολο στο τέλος (endgame)

προσωπικά ενώ ήμουν έτοιμος για αγορά του season pass, τώρα κάνω και δεύτερες σκέψεις

μήπως είναι καλύτερα να επενδύσω τον χρόνο μου σε κάποιο άλλο πραγματικό mmo game 

μέχρι τώρα είμαι 275 power παίζοντας 4-5 ώρες την μέρα αλλά τώρα δεν ανεβαίνει με τπτ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 275 να πας 280 θελει καιρο...απο οταν πατησα 282 σε 2 μερες ημουν 290


Αυτο με τα crash κτλπ δεν ισχυει...δεν ξερω τι PC εχεις αλλα εγω κανω ALt+tab βλεπω βιντεο στο utube/FB Και γενικα 4-5 παραθυρα chrome εχω Steam + Discord και δεν Crashαρει...τα exploits φτιαχνονται γρηγορα και αυτη τη στιγμη νομιζω ειναι σε πολυ καλο επιπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτο με τα crash κτλπ δεν ισχυει...δεν ξερω τι PC εχεις αλλα εγω κανω ALt+tab βλεπω βιντεο στο utube/FB Και γενικα 4-5 παραθυρα chrome εχω Steam + Discord και δεν Crashαρει...

φίλε σε σένα μπορεί να μην έχει το παραμικρό πρόβλημα

αλλά σε μένα και σε πάρα πολλούς στο internet έχει θέμα το game με crashes σε τυχαία σημεία 

φαντάσου ότι μέχρι χθες δεν ήξερα τι έφταιγε ,άλλοι λέγαν το OC σε CPU ή GPU άλλοι για Vsync 

ήθελα να παίξω 2-3 ωριτσες και μου έσπαγε τα νεύρα με συνεχόμενα crashes 

χθες είχα την φαεινή ιδέα να απενεργοποιησω όλα τα background προγράμματα εκτός από το naga mouse 

και έπαιξα για πρώτη φορά χωρίς το παραμικρό πρόβλημα 

αυτό δείχνει ότι δεν έχει γίνει σωστό testing στο pc λογικά λόγω περιορισμενου χρόνου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ειμαι μονο εγω...ολοκληρη CLAN και κανεις μας δεν εχει θεμα με DC και Crashes...προφανως θα υπαρχουν προβληματα σε ποιο παιχνιδι δεν υπαρχουν?αλλα δεν ειναι ο γενικος κανονας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game αξίζει τα λεφτά του μια χαρά.

Το PvΕ είναι σε γενικές γραμμές καλό με υψηλό επίπεδο παραγωγής.

Το PvP είναι εξαιρετικό ως τώρα.

Τεχνικά, 2 άτομα που παίζουμε, δεν έχουμε παρατηρήσει κατί ασχημο σε σχέση με ping κλπ. Το αναφέρω γιατί το game χρησιμοποιεί hybrid p2p και όχι dedicated servers.

Από θέμα gameplay είναι super. Το gunplay υπέροχο και τα melee απολαυστικά! Τα abilities πολύ fan! Επίσης το macthmaking είναι καλό με ωραία close matches πολύ συχνά.

Στα αρνητικά είναι το χασομέρι με τις πτήσεις πάνω από τους πλανήτες που το έχουν για να φορτώνουν τα games στις κονσόλες με τους πάναργους δίσκους...

Δε τα θέλουμε αυτά στο PC έχουμε ssd.. :P

Μη το φοβάσε psycho πάρτο, θα σου αρέσει πιστέυω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δείτε σε όλα μου τα post λέω ότι το game αξίζει 

αλλά σίγουρα κάποια πράγματα έπρεπε να ελεγχθούν περισσότερο στην pc version 

επιπλέον υπαρχει θέμα με crashes στην pc version του game

δεν το αρνούνται έχουν και κάποιες συμβουλές ώσπου το θέμα να λυθεί 

αλλά εκεί προτείνουν άλλα πράγματα από αυτό που έκανα και δούλεψε σε μένα

αυτά που γράφω είναι από προσωπική εμπειρία όχι ότι είδα σε utube ή twitch 


 

 

τα exploits φτιαχνονται γρηγορα και αυτη τη στιγμη νομιζω ειναι σε πολυ καλο επιπεδο

το να nerfαρεις τα rewards από τα factions κάνοντας τα εντελώς άχρηστα δεν είναι και η καλύτερη λύση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...