Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιτελους...σημερα το απογευμα μετα την δουλεια θα σας βρω μεσα?Kαι σε κανα discord?Σε 2 ελληνικες κλαν εχω μπει μεχρι στιγμης και ουτε που μιλαγαν...δεν συζηταμε για nightfalls και τα σχετικα....

Υπαρχει κανεις αλλος που να εχει κολλησει στα 270+ powerlvl και να μην μπορει να φτασει 280?

Είναι το softcap. Από εδώ και μετά ανεβαίνεις μόνο με powerful rewards από milestones και raid drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους...σημερα το απογευμα μετα την δουλεια θα σας βρω μεσα?Kαι σε κανα discord?Σε 2 ελληνικες κλαν εχω μπει μεχρι στιγμης και ουτε που μιλαγαν...δεν συζηταμε για nightfalls και τα σχετικα....

Υπαρχει κανεις αλλος που να εχει κολλησει στα 270+ powerlvl και να μην μπορει να φτασει 280?

πρεπει να κανεις τα weekly activities (nightfall, pvp, pub events) + τα exotic quests (ratking etc), με αυτα θα πας 295+ σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες που ειχα μπει δεν ειχα κανα Milestone περα του Nightfall που θελει κοσμο και δεν εχω για αυτο θελω ν μπω σε μια Active clan (εν τω μεταξυ γτ δεν εχει Matchmaking ενω στο Strike εχει?) Τα pvp τα κανω και αυτα και οτι pub βρω που συνηθως το κανουμε και heroic.Τα quest του χαρτη δινουν καλα rewards?Που λεει ξερω γω βρες το lost osiris κουτι και φαε 10 fallen με sniper και κανε 3 patrol..


Υπάρχουν και αυτοί εδώ:

 

Greek [LIFE]

 

αλλά μια insomniac clan δε θέλετε;;;

εγω μεσα ειμαι αλλα να υπαρχει κοσμςο Active...η το αλλο που μπορει να γινει ειναι σε μια ελληνικη υπαρχουσα σαν αυτη που ανεβασες εσυ η ο SPANK να μπουμε ολοι του Insomnia μεσα υστερα απο συννενοηση με την clan (σε περιπτωση που ειμαστε 5-10 ατομα ξερω γω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποψη μου σχετικα με τα clans ειναι οτι επειδη αρκετα milestones χρειαζονται clanmates και να αφιερωσεις και καποιο χρονο ειτε μπειτε σε κάποιο με φίλους που παίζετε συχνά και κανονιζετε ωρες να πατε μαζι ειτε σε καποιο πολυ μεγαλο για να εχει συνέχεια κόσμο. Μια insomnia clan με 5 active και οι 3 σε light level 210 δεν εχει και τοσο νοημα imo. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες που ειχα μπει δεν ειχα κανα Milestone περα του Nightfall που θελει κοσμο και δεν εχω για αυτο θελω ν μπω σε μια Active clan (εν τω μεταξυ γτ δεν εχει Matchmaking ενω στο Strike εχει?) Τα pvp τα κανω και αυτα και οτι pub βρω που συνηθως το κανουμε και heroic.Τα quest του χαρτη δινουν καλα rewards?Που λεει ξερω γω βρες το lost osiris κουτι και φαε 10 fallen με sniper και κανε 3 patrol..

εγω μεσα ειμαι αλλα να υπαρχει κοσμςο Active...η το αλλο που μπορει να γινει ειναι σε μια ελληνικη υπαρχουσα σαν αυτη που ανεβασες εσυ η ο SPANK να μπουμε ολοι του Insomnia μεσα υστερα απο συννενοηση με την clan (σε περιπτωση που ειμαστε 5-10 ατομα ξερω γω)

καθε εβδομαδα εχει 4, nightfall + pvp + public events + clan xp, το καθενα μπουσταρει το light level, αλλα το μεγαλυτερο boost το δινουν τα exotic quests, δεν ξερω αν ειναι διαφορετικο απο την εκδοση του ps4 που παιζω εγω, μπορει να κανω και λαθος

 

το matchmaking ετσι ειναι απο το 1, μπαινεις στο destiny lfg στο reddit  Link.png Site: fireteams και θα βρεις κοσμο σε δευτερολεπτα, δε ξερω γτ ειναι ετσι ακομα και δεν εχει lfg το παιχνιδι, αλλα ποτε δεν ηταν προβλημα

 

με clan πραγματικα δεν εχω ασχοληθει καθολου, απλα χρησιμοποιω τα fireteams, το μονο καλο που δινει ειναι τα clan rewards, αλλα ειμαι σε κονσολα οποτε αναμενομενο, περιμενα για το pc να εχει εστω lfg channel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν βρισκω τιποτα να κραξω περα του οτι δεν εχει αυτοματα matchmaking για τα Nightfall...Αντε για τα raid το καταλαβαινω...συν οτι το θεμα clan ειναι καπως προιστορικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρειτε τιποτα να κραξετε ρε παιδια μπας και πεσει καθολου η τιμη του.Τι 50ευρω απο κλειδαδικα βλεπω και τρελενομαι :(

 

Got one! Η Bungie έκλεισε το population tracker ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οποιος ψαχνεται σαν εμενα για να εχει καποιον να παιξει η clan που postαρε ο SPANK στην προηγουμενη σελιδα ειναι πολυ κομπλε.Εγω μπηκα και κατευθειαν με τα παιδια μιλαμε discord καναμε και μαζι διαφορα events κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πολύ καλό. Μάλλον θα ήταν πολύ καλό αν είχε chat και looking for group. Αυτά λείπουν και χαλάνε όλο το παιχνίδι. Μου είναι δύσκολο να βρω ομάδα για nightfall και για οτιδήποτε άλλο θέλω. Κι έτσι το έκαναν single player mmo... Απαράδεκτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...