Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος *** σουλατσαρει στον ουρανο σε pvp με fly και god cheat πρωτη μερα και νομιζει οτι δε θα τη φαει :P

Για τους υπολοιπους το νεο αντι-ψιιιτ update των windows φροντιζει να τους μπαναρει αυτόματα :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα clan είστε ευπρόσδεκτοι

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2791666

 

 

Θα κανουμε καμια Clan γενικα απο εδω?η ο καθενας ψαχνει και βρισκει?Απλα να γινει μια σοβαρη δουλεια απο καποιον που ασχολεται.πχ εγω μπαινω 4-5 ωρες max τη μερα λογω δουλειας δεν θα μπρουσα να κανω ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανουμε καμια Clan γενικα απο εδω?η ο καθενας ψαχνει και βρισκει?Απλα να γινει μια σοβαρη δουλεια απο καποιον που ασχολεται.πχ εγω μπαινω 4-5 ωρες max τη μερα λογω δουλειας δεν θα μπρουσα να κανω ποτε...

Έψαχνα να βρω clan ελληνική και τπτ άρχισα

Αυτή εγώ θα είμαι κάθε μέρα μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους υπολοιπους  το νεο αντι-ψιιιτ update των windows φροντιζει να τους μπαναρει αυτόματα :lol:

 

Αυτο που λες ειναι μονο για UWP παιχνιδια..δεν εχει καμια επαφη με ολα τα αλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι σε τετοια παιχνιδια πιστευω την εταιρεια περισσοτερο,γιατι δυστηχως σε αρκετους το ζητα ο οργανισμος τους.

Τα ειδαμε και σε bf1 μεχρι και στην beta παιχνιδιων να κανουν *** με cheats,και επισης ναι ορισμενοι κλασσικα γραφουν ψεματα οπως εγραφαν και σε αλλα παιχνιδια γιατι και αυτοι μιλανε χωρις αποδειξεις.

 

Χαλαρά οι τύποι έχουν προσπαθήσει να κλέψουν και πάνε να βγάλουν την εταιρία ότι λέει ψέμματα.

 

Εύχομαι δε, να μην έφαγαν ban επειδή επιχείρησαν cheat, αλλά επειδή είχαν εγκατεστημένα προγράμματα για αυτή τη χρήση, για να πληρώσουν επιτέλους για τις τόσες μπινιές που έχουν κάνει σε άλλα games και τα έχουν καταστρέψει.

 

Στα ούλα και να ξαναφάνε. 

 

PS Αν συνεχίσουν να μπανάρουν cheaters παίζει και να το αγοράσω συντομότερα από όσο πίστευα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος λογος που δεν πιστευω να εκανε η εταιρεια τετοια βλακεια ειναι γιατι ειναι το πρωτο της επισημο παιχνιδι στο pc και μαλιστα κατω απο την πλατφορμα του battle net. Το τελευταιο που θα θελαν ειναι να τους τρεχει κοσμος και να αποκτησουν κακη φημη.

 

Οχι οτι δεν εχω γενικα ικανη μια εταιρεια να κανει ***,απλα οχι οταν θελει να χτισει ενα ονομα(εξου και οι δηλωσεις περι anti cheat).

 

Η τιμη του ειναι ακομα υψηλη(για μενα) αρα προσωπικα αναμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά μια insomniac clan επιβάλλεται!

η ας μπουμε στου παλικαριου η ας κανει καποιος την Insomniacs :P or smth like this! Τι lvl εχετε φτασει?Εγω κανα 12 ειμαι απο τι θυμαμαι αλλα σημερα δεν θα μπω καθολου λογω δουλειας αυριο απογευμα παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεί είμαι και γω 11-12 κάτι τέτοιο στον τιτάνα 110 power 

θα ήθελα (πολύ)ποιο δύσκολο το campaign πάντως και η επική μουσική του 2ου χάρτη  στα χιόνια να συνεχιζόταν

και τα rep chest rewards από lvl 20 ? ενώ τα έχω ήδη ολοκληρώσει ? ahh well  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί επέλεξαν στο campagn  να έχουν τόσο άδειες από εχθρούς περιοχές κάνει μπαμ  ότι είναι άδειες

για εξερεύνηση ? αφού είναι μονόδρομος το που θα πας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ας μπουμε στου παλικαριου η ας κανει καποιος την Insomniacs :P or smth like this! Τι lvl εχετε φτασει?Εγω κανα 12 ειμαι απο τι θυμαμαι αλλα σημερα δεν θα μπω καθολου λογω δουλειας αυριο απογευμα παλι...

εγώ περιμένω ο ΑΠΟΚΟΛΑΣΗ να φτιάξει ομάδα για να μπω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντος είναι κορυφαίο έχει πέσει πολύ δουλειά και φαίνεται

δεν θα με εκπλήξει αν πάει για game of the year 

πάντως το game δεν το βλέπω για mmo αλλά περισσότερο για coop 

και μέχρι τώρα δεν βρήκα πουθενά κάποιο μηχανισμό για looking for group ή κάτι τέτοιο  

άρα γιαυτό και δεν υπαρχει και συνδρομή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...