Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη μπαρούφα το TF2, μην το ψάχνετε. Δύο επίπεδα κάτω από το 1 σε gameplay, κονσολοποιημένο μέχρι αηδίας.

sry αλλα δεν εχεις ιδεα για τι πραμα μιλας, γραψε καλυτερα για κατι που ξερεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες μου εσύ ''σχετικέ'' του Titanfall ότι το δύο έχει καμία σχέση με το από κάτω(Δικό μου βίντεο παλιό για να ξέρουμε και τι λέμε). Είχαν φτιάξει μια παιχνιδάρα και στο 2 τα βρόντηξαν όλα για χάρη των console peasants με βιασμό στους Τιτάνες και στα classes αλλά και έξτρα μπαρουφίτσες όπως deployable shields σαν pilots κλπ.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xak-tsvLtPw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ήρθε και το retail(εγώ είμαι πατίνι και έχω ρόδες αν αυτό είναι retail),έχει κατέβει και το παιχνίδι!

Οπότε περιμένω το βράδυ άπειρα disconnects από την πολυκοσμία για να παίξω αύριο μάλλον :P

DIABLO 3 DAY!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχουν τετοια θέματα , 2 expansion πισω ισως και παραπάνω του wow δεν υπήρχαν πλέον προβλήματα και με δεδομένο οτι αυτο δεν ειναι wow φαντάζομαι ολα θα ειναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο μια ωρα παντως εγω δεν συναντησα κανενα απολυτως προβλημα...απο τις 8και 20 περιπου που ειμαι μεσα ουτε DC ουτε LAG ουτε glitch

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντος το game αγγίζει την τελειότητα

γραφικά ήχος τα πάντα τέλεια 

και απ ότι βλέπω παίζει καλά και με το pad που το αναγνώρισε αμέσως χωρίς πολλά-πολλά 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι φοβερό...Kάθομαι και βλέπω twitch που στριμάρουν διάφοροι. Θα το πάρω σίγουρα σε λίγες μέρες απλά μου κακοφαίνεται λίγο η τιμή του. Btw υπάρχουν σκρουτζομάγαζα που το έχουν σε τιμή εξωτερικού. 47 euros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...