Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε μα και εσύ τώρα..... Δεν έχει καμία σχέση το ένα Game με τ άλλο.. Τι ρωτάς? Αξίζει νομίζω τώρα το destiny αν έχεις κ παρέα.. Και το shadow να το πάρεις στα steam sales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θα επαιρνα το shadow of war ή θα περιμενα το wolfenstein μαζι με το season pass γιατι η τιμη του Destiny 2 εχει φτασει στα υψη.

 

48-50ευρω απο τα κλειδαδικα δεν το λες και λιγο για παιχνιδι που δεν εισαι σιγουρος αν θα σαρεσει ή αν θα σε κρατησει να παιξεις αρκετα.

 

Αν καποιος ειναι σιγουρος οτι θα ασχοληθει με το Destiny 2 για χ,ψ λογους τοτε ναι ειναι προτιμοτερο να το αγορασει σε σχεση πχ με το middle earth που λογικα η τιμη του θα πεσει και χαμηλοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θα επαιρνα το shadow of war ή θα περιμενα το wolfenstein μαζι με το season pass γιατι η τιμη του Destiny 2 εχει φτασει στα υψη.

 

48-50ευρω απο τα κλειδαδικα δεν το λες και λιγο για παιχνιδι που δεν εισαι σιγουρος αν θα σαρεσει ή αν θα σε κρατησει να παιξεις αρκετα.

 

Αν καποιος ειναι σιγουρος οτι θα ασχοληθει με το Destiny 2 για χ,ψ λογους τοτε ναι ειναι προτιμοτερο να το αγορασει σε σχεση πχ με το middle earth που λογικα η τιμη του θα πεσει και χαμηλοτερα.

δηλαδη θα παρεις παιχνιδι single-player με lootboxes + paywalls, και οχι multy που θα σε κρατησει περισσοτερο ? logic...

 

ποση ειναι η διαφορα στην τιμη δηλαδη με το shadow?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη θα παρεις παιχνιδι single-player με lootboxes + paywalls, και οχι multy που θα σε κρατησει περισσοτερο ? logic...

 

ποση ειναι η διαφορα στην τιμη δηλαδη με το shadow?

Ειπα οτι θα επαιρνα το shadow of war,δεν ειπα σε τι τιμη θα το παιρνα.

Προφανως και η τιμη του τωρα εντος γιορτων θα πεσει και αλλο κατω.

Το shadow of war αυτη την στιγμη ειναι στα 35ευρω στα κλειδαδικα και το destiny στα 48-49.

 

Δεν εχω θεμα να παρω να δοκιμασω το destiny 2 αλλα απο την στιγμη που δεν ξερω ποσο και αν θα με κρατησει,εχω ηδη και το overwatch και βγαινει και το call.

 

Μπορει εσενα προσωπικα να σου αρεσει να παιζεις ταυτοχρονα πολλα online παιχνιδια αλλα εγω προσωπικα δεν μπορω να το κανω αυτο.

To wolfenstein πχ αυτη τη στιγμη ειναι στα 29ευρω και το call of duty στα 39.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την αναστάτωση που προκάλεσα, αλλά εγώ ένα παιχνιδάκι θα το χτυπήσω αυθημερόν.

 

Παρέα εγώ για Destiny δεν έχω, συνεπώς μάλλον θα πάρω το SoW και θα περιμένω να δω την πορεία του Destiny, γιατί η αλήθεια είναι ότι μου έχει λείψει ένα casual online FPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την αναστάτωση που προκάλεσα, αλλά εγώ ένα παιχνιδάκι θα το χτυπήσω αυθημερόν.

 

Παρέα εγώ για Destiny δεν έχω, συνεπώς μάλλον θα πάρω το SoW και θα περιμένω να δω την πορεία του Destiny, γιατί η αλήθεια είναι ότι μου έχει λείψει ένα casual online FPS

Μια χαρα ειναι το destiny 2 δεν ειπε κανεις το αντιθετο.

Απλα οταν δεν εισαι σιγουρος για ενα παιχνιδι το σκεφτεσαι να δωσεις 50ευρω για ενα παιχνιδι αυτο εννοω.

Και εγω την τιμη του να πεσει περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την αναστάτωση που προκάλεσα, αλλά εγώ ένα παιχνιδάκι θα το χτυπήσω αυθημερόν.

 

Παρέα εγώ για Destiny δεν έχω, συνεπώς μάλλον θα πάρω το SoW και θα περιμένω να δω την πορεία του Destiny, γιατί η αλήθεια είναι ότι μου έχει λείψει ένα casual online FPS

καλα θα κανεις αφου το βλεπεις ετσι, αλλα το destiny δε θελει παρεα απαραιτητα ειδικα στο pc που λογικα θα εχει lfg channels, δε θα το ελεγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

aliakas, on 23 Oct 2017 - 8:41 PM, said:

snapback.png

τι λες τώρα , το game έχει κατέβει όλο χωρίς καν να το έχω αγοράσει στο battle net , αν βάλω τον κωδικό ενεργοποιηται , είναι ακριβώς όπως στο wow 

Πως γινεται χωρις να το χεις αγορασει?

 

Ίσως επειδή είχα παίξει στην open beta 

αλλά νόμιζα ότι ήταν για όλους το preload 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fulgore,προσωπικη μου αποψη ειναι πως υπαρχουν πολυ καλυτερα shooters στο PC αν θες να παιξεις multiplayer. Τo campaign του Destiny 2 δεν ειναι κατι το τρομερο και τα activities,αν και βελτιωμενα σε σχεση με το 1,θα τα βαρεθεις συντομα. Περιμενε να βρεις κανα καλυτερο deal αργοτερα η κανα πακετο με τα expansions για να εχει λιγο περισσοτερο ψωμι η φαση

 

Αν θες παιχνιδι με πολυ καλο multiplayer,παρε το Titanfall 2 με κλειστα τα ματια.

 

Απο single player,αν εχεις παιξει το Dishonored 2,παιξε το Death of the Outsider που λενε οτι αξιζει πολυ.Το χω στα must play τις επομενες μερες.  Φυσικα αν θες παιχνιδι open worldish για να φας πολυ χρονο,το Shadow of War ειναι μια πολυ καλη λυση,παρολες τις αηδιες με τα lootboxes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γαμω τα gameplay εχει το 2,δεν εχω παιξει το πρωτο βεβαια για να μπορω να τα συγκρινω. Βαζουν και καινουρια maps,οπλα και titans με free patches καθε τοσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να ξερω αν ειναι καλυτερο η χειροτερο,αλλα ακομα και καλυτερο να ναι το πρωτο,εγω που δεν εχω παιξει το προηγουμενο λεω πως το 2 ειναι εξαιρετικο.

 

Και ο Joe τα λεει πολυ σωστα στο βιντεο

https://www.youtube.com/watch?v=NCZ_uZpdvOs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...