Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/1/2019 στις 10:14 ΜΜ, Zaytsev είπε

Αν και υπάρχουν περιπτώσεις που τα χαμηλά FPS μπορεί να βολέψουν, η πιό safe επιλογή, είναι όσο περισσότερα σηκώνει το μηχάνημα (κι αφήστε τα γραφικά στην άκρη)

Είμαι περίεργος να δω ανάλογες δοκιμές σε άλλα παιχνίδια.

Καλά κρασιά αν εξαρτάται το fire-rate από τα FPS..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά κρασιά αν εξαρτάται το fire-rate από τα FPS..

Πραγματικα εχουν βαλει τα χερακια τους και βγαζουν τα ματακια τους.Λενε ολοι ποιο θα ειναι το pubg killer game,ενω pubg killer ειναι οι devs του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα 

απλα να ριξω ενα παραπονο και μονο . Εχουνε φτιαξει μια ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ , (αντικειμενικα παντα) και απο την μερα που βγηκε εχει σκιστει στα σφαλαματα . Φτιαχνουνε 1 χαλανε 10 . Το  παιζω στο pc απο την μερα που βγηκε . 

Στο steam το εχουνε τρελανει στην αρνητικη , αυτα δεν τα βλεπουνε ? 

Εχουνε και το θρσασος να ζητανε battlepass και 30 € (steam) να αγορασεις το παιχνιδι. 

Εκεινο το ρημαδοfortnite που σαν παιχνιδι δεν με τραβαει δεν ακουσα κανεναν να γκρινιαζει.

Τελοσπαντων  ήθελα απλα να τα πω , ρητορικός μονολογος 😵

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, diaol είπε

αντικειμενικα παντα

αντικειμενικα πως ακριβως βγαινει οτι ειναι παιχνιδαρα?

Γιατι 1316 κριτικες βγαζουν ενα 4,6/10 στο metacritics και 47% στο steam...Αρα δεν ειναι παιχνιδαρα σιγουρα.

11 λεπτά πριν, diaol είπε

Εκεινο το ρημαδοfortnite που σαν παιχνιδι δεν με τραβαει δεν ακουσα κανεναν να γκρινιαζει.

 

Γιατι να γκρινιαξει?Παιρνουν συνεχως updates νεα οπλα,cosmetics και αλλα τοσα...αρα?

Και μενα δεν μου αρεσει το fortinite αλλα τους βγαζω το καπελο εκει στην Epic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το " αντικειμενικα παιχνιδαρα" ειναι στο ειδος του παιχνιδιου ,το battle royale ,  ο χαβαλες που μπορει να εχει με παρεα εννοω . 

Εχω και το call of duty black ops iv , ειναι πιο σοβαρο το gameplay του , τουλαχιστον αυτο μου βγαζει  . 

Βγαζω και εγω το καπελα στην EPIC games . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Αλεξανδρος A.92 said:

αντικειμενικα πως ακριβως βγαινει οτι ειναι παιχνιδαρα?

Γιατι 1316 κριτικες βγαζουν ενα 4,6/10 στο metacritics και 47% στο steam...Αρα δεν ειναι παιχνιδαρα σιγουρα.

Έτσι λες; Γιατί τότε φιγουράρει στις πρώτες θέσεις του Steam από τότε που βγήκε και έχει και το ρεκόρ concurrent players ?

https://steamcharts.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειναι mmo παιχνιδι οπως ολα στις πρωτες θεσεις?Γιατι ηταν παμφθηνο και το πηραν ολοι?Γιατι ελπιζαμε οι DEVS να το  προσεχουν και οχι να κανουν αρπαχτες...

Θες να μου πεις με τη σειρα σου γιατι σε 1 χρονο εχασε το 70% του κοσμου που ειχε?Ποια παιχνιδαρα το εχει κανει αυτο ξανα?Απο 3+m παιχτες στους ουτε 1m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε , Το παμπτζι εκτός από γκόμενα που θέλεις να χωρίσεις χρόνια  αλλά συνεχίσεις και είσαι μαζί  της ,είναι  και σαν την Κιμ καρντάσιαν .Η πιο μισητή γυναίκα στην Αμερική αλλά με την μεγαλύτερη τηλεθέαση και πολλά  φράγκα . Μην ψάχνετε να βρείτε άκρη σε αυτό το παιχνίδι . 2 πράγματα μπορεί να γίνουν . Να βγει ένα καλύτερο παιχνίδι από αυτό σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα και να πεθάνει ή να το βελτιώσουν έτσι όπως πρέπει ώστε να σταματήσει να φεύγει ο κόσμος 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βγει παιχνίδι που να έχει ως βάση ρεαλιστικό κόσμο με αληθινά όπλα και οχήματα, καθώς και με κανονικά γραφικά και όχι καρτουνιστικα δεν θα χάσει τη θέση του... Τουλάχιστον αυτό το ξεχωρίζει σε σχέση με άλλα που έχω δοκιμάσει και γυρνούσα πάντα γι αυτούς τους λογους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...