Προς το περιεχόμενο

Cosmote Γερμανός επιστροφή 20% μεσω eurobank για αγορες 199€ και ανω απο 8/3 -22/3 [TEΛΟΣ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κατέβασα στο κινητό του αδερφού μου. Συνδεσα την κάρτα μου και τέλος. Πως καταλαβαίνω ότι συνδέθηκε; τώρα έχω την επιστροφή; δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα ούτε κανένα μαιλ. Υποτίθεται θα μου βαζανε και 10 ευρώ για την πρώτη φορά που κατέβασα την εφαρμογή αλλά τίποτα. Πολύ περίεργη εφαρμογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το 10αρικο οπως θυμαμαι απο πριν 2-3 χρονια που την εβαλα, δεν μπαινουν αμεσα, αλλα μεχρι συγκεκριμενη ημερομηνια που αναγραφεται εκει που ειδες την διαφημιση για το 10αρικο. Επισης τοτε επρεπε να εχεις κανει και login στο e-banking τους μεσα σε συγκεκριμενη περιοδο που επισης αναφεροταν. 

 

Για να εισαι 100% σιγουρος οτι δουλευει, κανε αυριο  μια αγορα με την καρτα σου πχ 1 ευρω απο συνεργαζομενο, πχ Σκλαβενιτη και θα δεις το σημα στο χαρτακι του pos και το 0.01€ στην εφαρμογη (αμεσα στο δευτερολεπτο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα το κάνω αυτό. Να ειμαι σίγουρος ότι δουλεύει γιατί ήθελα να κάνω αγορά μεγαλύτερη αυριο από το Γερμανό που είναι και τελευταία μέρα. Ε τρομάρα μου και μένα τελευταία μέρα σκέφτηκα να το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

(Παιδιά ισχύει για σύνολο αγορών από 299 και πάνω...1% θα πάρει κάποιος αμα αγοράσει σκέτο redmi note 3 ή 4)

 

Edit: Ακυρο νόμιζα πως στο site είχα δει 299 λαθος μου

Επεξ/σία από manos256
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ξανα εχει διαθεσιμο το ps4 με το horizon  1tb

https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-1-horizon-zero-dawn-3-ps-plus/20354070/

και το xbox

1tb με διαφορα παιχνιδια στα 299

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-s-1tb-battlefield1-special-edition/20340592/

το σκεφτομαι για το χμποξ σαν bluray 4k player για να περιμενω την καινουρια εκδοση


https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-1-horizon-zero-dawn-3-ps-plus/20354070/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα σήμερα στο Βόλο για το PS4 και δεν το έχει ετοιμοπαραδοτο. Επίσης δεν μπορούσα να το πληρωσω και να το παραγγείλω. Οποτε πάει η προσφορά. Δυστυχώς άργησα να το πάρω απόφαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι και η βλακεια ειναι οτι δεν ειχα προβλημα να πληρωσω για το PS4 και ας ερχοτανε μετα απο 3-4-5 μερες (αρκει να επαιρνα την προσφορα)... Αλλα εφαγα ακυρο, δεν μπορει να γινει κατι τετοιο μου ειπανε.

Αμα θελω λεει να παω Λαρισα... αλλα διοδια + βενζινες + κοπος + χρονος = ουτε καν το σκεφτηκα.

 

(Ασε φιλε lakisman μετα απο 15 χρονια Θεσσαλονικη, μετακομισα προσφατα πισω στο Βολο και πολλα πραγματα δεν μπορω να τα βρω την ωρα που τα θελω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία παιδιά βολιώτικα τελευταια στιγμή και εγώ δεν πήρα τίποτα  :P  . Είδα και μια SAMSUNG LT27D590 CURVED 27'' 199 αλλά δε βιάζομαι 

θέλω να το σκεφτώ καλά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το ερώτημα αφορά το πρόγραμμα Επιστροφή (που ισχύει και πάλι στο Γερμανό με ποσοστό 10% ).

Αν έχω 50 ευρώ από Επιστροφή και αγοράσω τώρα ένα κινητό των 150 ευρώ χρησιμοποιώντας τα 50 ευρώ της επιστροφής, τα νέα ευρώ Επιστροφής που θα πάρω θα είναι 10 ή 15;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

TIP:Δεν κανεις ποτε εξαργυρωση σε εταιρια/χρονο που εχει μεγαλη επιστροφη γιατι μικραινεις ετσι την προσφορα και την επιστροφη. Πληρωνεις ολο το ποσο χωρις να εξαργυρωσεις, και εξαργυρωνεις σε αλλη συνεργαζομενη που ψωνιζεις ετσι και αλλιως και εχει μικρη επιστροφη.

 

Ας κλειδωσει μιας και εχει ληξει η προσφορα του τιτλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...