Προς το περιεχόμενο

Cosmote Γερμανός επιστροφή 20% μεσω eurobank για αγορες 199€ και ανω απο 8/3 -22/3 [TEΛΟΣ]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το redmi note 3 pro που πήρα δεν ήταν branded.

ευχαριστώ για την απάντηση samsunglife, απλά ρώτησα γιατί η τελευταία επαφή που είχα με κινητό από Γερμανό ήταν το καλοκαίρι του '15 ένα p8 lite της αδερφής μου το οποίο ήταν branded.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το redmi note 3 pro που πήρα δεν ήταν branded.

Καλημέρα

Αυτό του γερμανου είναι το ίδιο μοντέλο με του κωτσοβολου ?

 

Μπήκε σε νέο χρήστη της εφαρμογής το υπόλοιπο ή θα πάει μέχρι τον Απρίλη;

Στην ουσία θέλω να κάνω εξυπηρέτηση σε συγγενή και είμαι νέος χρήστης της εφαρμογής.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπήκε σε νέο χρήστη της εφαρμογής το υπόλοιπο ή θα πάει μέχρι τον Απρίλη;

Στην ουσία θέλω να κάνω εξυπηρέτηση σε συγγενή και είμαι νέος χρήστης της εφαρμογής.

 

 

"Όσοι πελάτες την κατεβάσουν από 8/3 έως και 22/3 .... (το 19%) θα πιστωθεί σε ενεργή κάρτα τους που συμμετέχει στο πρόγραμμα επιβράβευσης κατόχων καρτών €πιστροφή, έως τις 21/4/2017."

Σε ενα μηνα απο σημερα λοιπον.

 

Στην πρωτη σελιδα ειναι οι οροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την απάντηση samsunglife, απλά ρώτησα γιατί η τελευταία επαφή που είχα με κινητό από Γερμανό ήταν το καλοκαίρι του '15 ένα p8 lite της αδερφής μου το οποίο ήταν branded.

ΚΙ εγώ πήρα πριν 1 εβδομάδα από Γερμανό το Samsung galaxy s7 edge branded cosmote. Αλλά το redmi note 3 pro πάλι από Γερμανό δεν ήταν branded. Τώρα αν το redmi note 4 για το οποίο ρώτησες θα είναι ή όχι δεν ξέρω!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά, ελπίζω και το redmi 4 prime επίσης να μην είναι.. κάτι ακόμα σχετικά με την επιστροφή και την ημερομηνία πίστωσής της.. εγώ είχα κατεβάσει παλαιότερα το app και είχα κάνει σύνδεση με τον λογαριασμό μου.. Από τότε άλλαξα μερικές φορές κινητό κλπ και επειδή δεν το χρησιμοποιούσα γενικά δεν το ξανακατέβασα.. Ξέρει κανείς τι ισχύει σε αυτή την περίπτωση; Θα πιστωθεί η επιστροφή κανονικά με την αγορά ή θα περιμένω για 21/4; Πάντως τώρα που την ξανακατέβασα γι αυτόν τον λόγο είδα ότι είχα κάτι λίγα ευρώ επιστροφή (2-3€) αν παίζει αυτό κάποιον ρόλο. Η αλήθεια είναι ότι αυτή την ερώτηση ούτε από την eurobank δεν μπόρεσαν να μου την απαντήσουν με σιγουριά που πήρα τηλέφωνο.. Οπότε ουσιαστικά ρωτάω μήπως υπάρχει εδώ κάποια αντίστοιχη περίπτωση με μένα που έκανε αγορά και ξέρει τι γίνεται σ' αυτή την περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά, ελπίζω και το redmi 4 prime επίσης να μην είναι.. κάτι ακόμα σχετικά με την επιστροφή και την ημερομηνία πίστωσής της.. εγώ είχα κατεβάσει παλαιότερα το app και είχα κάνει σύνδεση με τον λογαριασμό μου.. Από τότε άλλαξα μερικές φορές κινητό κλπ και επειδή δεν το χρησιμοποιούσα γενικά δεν το ξανακατέβασα.. Ξέρει κανείς τι ισχύει σε αυτή την περίπτωση; Θα πιστωθεί η επιστροφή κανονικά με την αγορά ή θα περιμένω για 21/4; Πάντως τώρα που την ξανακατέβασα γι αυτόν τον λόγο είδα ότι είχα κάτι λίγα ευρώ επιστροφή (2-3€) αν παίζει αυτό κάποιον ρόλο. Η αλήθεια είναι ότι αυτή την ερώτηση ούτε από την eurobank δεν μπόρεσαν να μου την απαντήσουν με σιγουριά που πήρα τηλέφωνο.. Οπότε ουσιαστικά ρωτάω μήπως υπάρχει εδώ κάποια αντίστοιχη περίπτωση με μένα που έκανε αγορά και ξέρει τι γίνεται σ' αυτή την περίπτωση.

 

Θα σου πιστωθούν άμεσα. Τουλάχιστον αυτό έγινε στη δική μου περίπτωση όπου ακριβώς σαν κ εσένα είχα ενεργοποιήσει την εφαρμογή παλιότερα και πλέον δεν την είχα εγκατεστημένη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Επειδή ενδιαφέρομαι και γω για την αγορά του συγκεκριμένου bundle, αλλά δν έχω χρεωστική της eurobank, γνωρίζετε αν την εκδίδουν αμέσως; Δηλαδή αν κάνω μια ηλεκτρονική αίτηση θα την έχω αύριο το πρωί; Ή μήπως την βγάζουν κατευθείαν άμα κάνω την αίτηση στην τράπεζα;

 

ΥΓ. Ρωτάω επειδή η συγκεκριμένη "προσφορά επιστροφής" είναι μέχρι αύριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Επειδή ενδιαφέρομαι και γω για την αγορά του συγκεκριμένου bundle, αλλά δν έχω χρεωστική της eurobank, γνωρίζετε αν την εκδίδουν αμέσως; Δηλαδή αν κάνω μια ηλεκτρονική αίτηση θα την έχω αύριο το πρωί; Ή μήπως την βγάζουν κατευθείαν άμα κάνω την αίτηση στην τράπεζα;

 

Οχι δεν εκδίδεται αμέσως.

 

 

Υ.Γ. Για κάποιους που ρώτησαν η επιστροφή δίνεται κανονικά ασχέτως αν βάλετε και άτοκες δόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Επειδή ενδιαφέρομαι και γω για την αγορά του συγκεκριμένου bundle, αλλά δν έχω χρεωστική της eurobank, γνωρίζετε αν την εκδίδουν αμέσως; Δηλαδή αν κάνω μια ηλεκτρονική αίτηση θα την έχω αύριο το πρωί; Ή μήπως την βγάζουν κατευθείαν άμα κάνω την αίτηση στην τράπεζα;

 

ΥΓ. Ρωτάω επειδή η συγκεκριμένη "προσφορά επιστροφής" είναι μέχρι αύριο

Αν βρίσκεσαι επαρχία πιθανώς θα την πάρεις άμεσα(προυπόθεση να έχεις κάποιο λογαριασμό eurobank).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το ειχα ψάξει πρόσφατα.

 

Για να βγάλεις κάρτα χρεωστική θελει να εχει ΗΔΗ λογαριασμο Eurobank

(ακομη και παλιο -απενεργοποιημένο)

Εαν δεν έχεις δεν γίνεται να βγάλεις λόγω Capital Control

(Εκτος αν εισαι μισθωτος και ζητήσει η δουλειά σου να πληρώνει όλους τους

εργαχομενους μέσω Eurobank)

Στην περίπτωση που έχεις λογαριασμό βγαινει η ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ καρτα επι τοπου στα περισσοτερα καταστήματα

 

Για πιστωτική δεν υπάρχει υποχρέωση να έχεις λογαριασμό αλλά υπάρχει θέμα στο πώς θα την πληρώνεις

κάθε μήνα (ισως να πηγαινεις με μετρητα στο γκισε κάθε μήνα ή σε ΑΤΜ)

Η πιστωτική πέρνει περίπου 1 μήνα για να βγει.

Εγω δοκίμασα να τη βγάλω στις 20 μέρες που έληγε μια προσφορα που ήθελα αλλά στάθηκε αδύνατο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να αγοράσεις ένα android κινητό με κάρτα Eurobank και να εγκαταστήσεις το app «Επιστροφή» εκεί.

Μ'ενα σμπάρο δυό τρυγόνια.

:P

 

Ναι, δε μπορείς. Είναι μόνο για android και ios.

Αν έχεις κάρτα Επιστροφή και κάποιος στο συγγενικό σου περιβάλλον έχει android/apple κινητό μπορείς να κατεβάσεις εκεί το app και να το συνδέσεις με την κάρτα σου. Αρκεί να τον εμπιστεύεσαι βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...